Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:38 18.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Жълт клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Поздравителен адрес  
Автор ДeбeлorъзHинджaМодератор (НДСВ)
Публикувано29.06.08 11:13



Г-жо Безпаметно,
В този светъл ден се изправям пред Вас, за да Ви приветствам с настъпването на рождения Ви ден. Желая Ви много здраве, щастие и творчески успехи. Запазете чистия си порив в огромните си гърди и нека рождения ден на първата ни жена президент е ден след рождения ден на настоящия!

Наздраве!

Ваш Памук В Ръцете!

П.П. Обичам те, Аморе!



Тема Re: Поздравителен адреснови [re: ДeбeлorъзHинджa]  
АвторDark Mind (Нерегистриран)
Публикувано29.06.08 15:49



Честит рожден ден! Да си жива и здрава, дива и щастлива, обичана и обичаща!

Наздраве!





Тема Re: Поздравителен адреснови [re: ДeбeлorъзHинджa]  
АвторBecka Eceмecka (Нерегистриран)
Публикувано29.06.08 17:37











Честит рожедн ден, Любов!
Обичам те!




Тема Re: Чудех сенови [re: ДeбeлorъзHинджa]  
Автор Бeзпaмeтнo (полупозната)
Публикувано29.06.08 18:23



кое точно впечатли wiper, когато видя, че си го поздравил с официалния си ник. Сега го разбирам - много било вълнуващо да те поздравят от официалната трибуна в парадна униформа



Благодаря за пожеланията и обичта, памуко мой:))))

Президент - едва ли някой ще ми предложи да ставам, но един генералисимус няма да откажа да приема като длъжност:) Стига да има униформа с такава гръдна обиколка, която да побере големите ми сини очи:)

Наздраве, аморе!

и аз те обичам

Косата ми дзилена, очите ми редки

Тема Re: Трогната съм, Дарки!нови [re: Dark Mind]  
АвторБeзпaмeтнo (Нерегистриран)
Публикувано29.06.08 18:49



В отговор приеми усмивките ми и предложението да направим партия шах:)



Шах, шах, шах и две пешки метър, детсъвика!

П.П. Свалих официалния тоалет, щото дир-а зацикли и едвам ми мина отговора за аморето. Очевидно и той (дир-а) ме предпочита поразхвърляна:)))) Да не си помислиш, че е от неуважение към теб!



Тема Re: Весеееййй:)))нови [re: Becka Eceмecka]  
АвторБeзпaмeтнo (Нерегистриран)
Публикувано29.06.08 19:00



Помля ме от смях, Весе, голям съм нинджа, голямо чудо!



Благодаря за усмивките, пожеланията, цветята, шампанското и тортата! Направо се чудя с какво да си върна жеста! Да взема да те черпя от това любовно вино ли, що ли...



Мисля си, че буре от виното, което !!!чупело легла!!! донякъде ме отсрамва:)))) Пий с мяра, един вид:)

Наздраве



Тема Re: Поздравителен адреснови [re: ДeбeлorъзHинджa]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано29.06.08 20:31



Да ... щом Нинджата е нахлузил официални шинел - работата е ясна , или някой ще го водят на ешафода , или има рожден ден... и понеже от съседното село ми замириса на мешана скара , на печени люти чушки, и на на онези базпаметни пиянски вечери ,от които остава само чувството за дежа вю , си викам че работата е съвсем ясна


Така значи , рожден ден ще ми празнувате , тука би трябвало да попитам къде се намирате , но разбрах че където се намирате вие , там се намирам и аз ... та затова ще седна да го отпразнуваме заедно - честит рожден ден Безпаметно , пожелавам ти да бъдеш:- Безцеремонно,Безпардонно,Безлихвено,Безрезервно,Безскрупулно,Безтегловно... или поне някаква част от тях , и както виждаш съм пропуснал думи като Безмислено,Безпросветно,Безцелно и ... такива разни Безобразни ;-)
Освен това ти пожелавам да повярваш в Безсмъртието ,Безбожието и Безпрашното строителство , сега си спомням как един мой приятел беше дал обет за Безбрашност - демек да не яде брашно ... но както и да е - Честит рожден ден , съвсем навреме и не на патерица ... и да ти се връща ...

Всичко което ме убива ми е неудобно...

Тема Re: Безпаметно безобразничи безкрайно!нови [re: wiper]  
АвторБeзпaмeтнo (Нерегистриран)
Публикувано29.06.08 21:15



Безмълвна останах след прочита на поздравителния ти адрес, безцеремонно седнах пред монитора, за да ти река:
Безпардонно те обичам, безрезервно ти се радвам, безскрупулно ти искам безлихвен заем, безпросветно пиша в отговор, безцелно редя думи, безобразно се получава, изпадам чак в безтегловност, питам се дали е безбожно това, дето върша или ще остана безсмъртна в спомените на идните поколения, които ще ми издигнат паметник безрукотворен по безпрашна технология, амин, дай боже!

Твоя безподобна фенка: Безпаметно



П.П. Важно съопштение: Обезпаразитяваме домашни любимци. За безпарични и безработни - безплатно!
Без майтап!!!:))))

П. П.2. На евентуално възникнали въпроси това с обезпаразитяването защо - отговарям - щото се сетих още думички, започващи с "без"

П.П.3. Наздраве, безценни ми друже:)

П.П.4. Безсилна съм към момента да се сетя за още думички, започващи с "без". Ако продължа с опитите, ще изпадна в безсъзнание. Хелп - който иска и може - да помага, че заприличах на безплътна сянка вече от мисловни напъни:))))



Тема ЧРД мила Безпаметно:)нови [re: ДeбeлorъзHинджa]  
АвторNUT (Нерегистриран)
Публикувано30.06.08 16:56



приеми най-искрените ми пожелания
за мн здраве и късмет -


нека всичко което обичаш:) те дарява със слънчева усмивка и букет от възбуждащи сетивата емоции...

пия за твое здраве -



Тема Re: Поздравителен адреснови [re: ДeбeлorъзHинджa]  
Автор Okaян яcтpeб (жар пиле)
Публикувано30.06.08 18:45



Нека всеки ден да ти е



I’ve never been clever
because need it never


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.