Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:36 19.04.24 
Хоби, Развлечения
   >> Жълт клуб
*Кратък преглед

Тема Честит рожден ден, Ястребе!  
Автор ДeбeлorъзHинджaМодератор (НДСВ)
Публикувано26.05.08 17:52



Уважаеми Ястребе,
за мен е чест да произнеса празнично слово по случай рождения Ви ден. Признавам, че е трудно да се измислят оригинални пожелания за личност с Вашия мащаб и фенска маса. Бъдете здрав, щастлив и омузен!
Наздраве!



Тема Re: Честит рожден ден, Ястребе!нови [re: ДeбeлorъзHинджa]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано26.05.08 18:02



Аз присъединавам оня си пост в тоя ...
Но и тука да кажа де, честит ти рожден ден и винаги съм знаел че всеки окаян ястреб е летяща крепост над капитализъма ...
Сега се чуда дали няма да се окажеме двуяйчни близнаци , освен това се чудя дали случайно няма да има още един рожден ден утре , и така до пълното разкритие на всички близнаци в клуба ;-)

Всичко което ме убива ми е неудобно...

Тема Re: Честит рожден ден, Ястребе!нови [re: wiper]  
Автор Okaян яcтpeб (жар пиле)
Публикувано26.05.08 19:57



Мерси, Уайпъре, да ти каа не може в жълт клуб повечето хора да не са близнаци, просто е недопустимо и немислимо.
Понеже си празнувах РД-то в събота, за да не мъча приятелите си днес, щото утре е вторник, вчера реших, че ще смуча само чиста изворна вода (вчера). Чистата изворна вода има много добри антимахмурлистични свойства, но опасенията ми, че може да съдържа бактерии и други неприятни микроорганизми, ме накара и нея да откажа. Реших, че няма нужда и от кафе, тъй като може да ме заболи стомаха, поради което преминах вчера по обедно време директно на нещо недотам изворно и недотам безвкусно, което в известен смисъл има някакъв ефект върху поразената ми от празненства клета кратуна. Без да прекалявам, естествено. Днес съм вече добре, дори успях да свърша това онова. И да напомня - никаква изворна вода!

I’ve never been clever
because need it never


Тема Re: Честит рожден ден, Ястребе!нови [re: Okaян яcтpeб]  
АвторБeзпaмeтнo (Нерегистриран)
Публикувано26.05.08 20:07





Честито и на теб, Ястребовски, да щастливееш и хубавееш, докато дълго живееш:)



Тема Re: Честит рожден ден, Ястребе!нови [re: ДeбeлorъзHинджa]  
АвторDark Mind (Нерегистриран)
Публикувано26.05.08 21:11



Честит рожден ден! Здраве, късмет и либов ти желая!





Тема Re: Честит рожден ден, Ястребе!нови [re: Dark Mind]  
Автор Okaян яcтpeб (жар пиле)
Публикувано27.05.08 08:49



О, мерси, с това парче направо ме подмлади, направо все едно машина на времето ми подари.



I’ve never been clever
because need it never

Тема Re: Честит рожден ден, Ястребе!нови [re: ДeбeлorъзHинджa]  
Автор azia ()
Публикувано27.05.08 15:26



честито на патерица окаяно, но жарко пиле:) здрав и крилат...

чужда сигнатура



Тема Честит рожден ден, Ястребе!нови [re: ДeбeлorъзHинджa]  
АвторNUT (Нерегистриран)
Публикувано28.05.08 00:36



на патерици - дано го знаеш и по-многваш

:)
бъди здрав - наздраве!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.