Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:36 13.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Жълт клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Модератори-помияри,братчета да си направите!нови  
Автор XEИ (ега затвори ви)
Публикувано02.01.08 23:56



Без модератори в клубовете става шоу...Появат ли се,развалят купона!
От къф зор некав изтръпнал старец,плешивец,шкембелия или некоя неосъществена нимфоманка на 45г.,в пъти по-прости от мен, ще ми седат на главата и ще преценява коя тема става, коя не,да не сме "чатили" и ще ми подбира думите?
Само си избиват комплексите от житейските несгоди и се прават на много значими от позицията на модератори в дира. На майка им у путката! Ще ги пора скор в аналите!

Герап У! Герап У!


Тема Re: Модератори-помияри,братчета да си направите!нови [re: XEИ]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано03.01.08 11:25



тука има един дебелогъз модератор и ще те спука от бой.



Aut Caesar, aut nihil


Тема Re: Модератори-помияри,братчета да си направите!нови [re: XEИ]  
Автор azia ()
Публикувано03.01.08 11:45



тая твойта глава, щом успява да поеме неколко модераторски дъта, требе да е по-голяма /по полощ/ и от сибирските степи





Тема Re: Модератори-помияри,братчета да си направите!нови [re: Last Roman]  
Автор XEИ (ега затвори ви)
Публикувано03.01.08 14:48



И тука ли има некав плашипутарник с байраче на ника???Да ми надуе мъдите и той ако ще се прави на интересен!

Дано им се скапат сички клубове дееба и дъртаците климактерични..Снощи в неква тема за цветята в Женския написах "Да подарявам цветя на българка?Да не съм луд!",при което веднага мнението ми беше изтрито от социалистическа бабичка,позната ни като Березка!, под предлог,че съм развалял настоението на "момичетата"( а всъщност- фригидни старчоци)...и то при положение,че темата е на неква,дето мразела да й носат цветя (абе и тя се прави на интересна ,дееба и климактеричка) ..добре де тая руска сволач Березка! като я вида некъде,кажи ми дали нема да я напсувам,хвърляйки обилно слюнки и да й покажа гъза си за федероска? Баичката смотана,още един къс и мек хуй ако види в живота си и тва й е много! Вирго беше супер пичка,ама я махнаха...
А тука единствената сериозна тема е мойта за СИМИТЛИ!

Герап У! Герап У!


Тема Re: Модератори-помияри,братчета да си направите!нови [re: XEИ]  
Автор Дeбeлorъз__Hинджa (Beautiful Liar)
Публикувано03.01.08 17:50



ся... много яко звучи като цяло, особено това "герап у".
ОБАЧЕ...
Ти по принцип ли така си говориш или сега само изпускаш парата?



Тема Re: Модератори-помияри,братчета да си направите!нови [re: XEИ]  
Автор Дeбeлorъз__Hинджa (Beautiful Liar)
Публикувано03.01.08 17:56



на мен "социалистическата бабичка" не ми е позната ни кат березка, ни кат мерезка. като цяло жените (интересното е, че в този клуб ги няма този тип жени) са някак по-... как да кажа... по-възвишени, феи някакви, борят се за доброта и във всеки букет им се привиждат злите дела на ония свине мъжете. някои биха казали по-лигави, ама аз не го казвам. :))) пък и тук всичките са здраво стъпили на земята. не че не приемат букети, ама не се обличат в розово, пухчета на обувките си и не ядат захарен памук по цял ден. хм, тва май беше еротична фантазия, а не психопрофил. бе питай ги какво обичат :)



Тема Re: Модератори-помияри,братчета да си направите!нови [re: XEИ]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано03.01.08 19:10



ааааааа, тебе от женския клуб ли са те натирили. Мани ги онея там.


Ела в руския клуб да видиш веселба.

Aut Caesar, aut nihil


Тема Re: Модератори-помияри,братчета да си направите!нови [re: Дeбeлorъз__Hинджa]  
Автор XEИ (ега затвори ви)
Публикувано03.01.08 21:20



Е сега съм се изнервил,братче...квото и да напиша-трият! То на баби няма угодия.Мама им деба скапана! Тия кога друг път ще ми запушат устата ако не тука в клубовете?



Герап У! Герап У!

Тема Re: Модератори-помияри,братчета да си направите!нови [re: Last Roman]  
Автор XEИ (ега затвори ви)
Публикувано03.01.08 21:21



Е кво да права у тоя руски клуб?Е да дойде файла да ви изпее "Страна огромная".

Герап У! Герап У!


Тема Re: Модератори-помияри,братчета да си направите! [re: XEИ]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано03.01.08 22:13



а файла там не се е мяркал, странно защо. Ела ти да изпееш - "ега затвори ви ХЕИ..."

Aut Caesar, aut nihil




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.