Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:42 27.09.24 
Хоби, Развлечения
   >> Жълт клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Интересен сайт  
АвторПcиxoлorия (Нерегистриран)
Публикувано26.12.07 22:08



Здравейте, вижте какъв сайт открих: www.icp-bg.com



Тема Re: Интересен сайтнови [re: Пcиxoлorия]  
Авторнинджaтa (Нерегистриран)
Публикувано26.12.07 22:48



здрасти, аз пък открих този:

izpoved.com

много ми хареса изповедта на един, дето искал да чука тъщата си и й сложил секс-захар. оная полудяла и му се метнала. къде ги продават тези секс захари?





Тема Re: Интересен сайтнови [re: нинджaтa]  
Автор mellisa ()
Публикувано26.12.07 23:13



И ти ли искаш да ти се метне тъщата?





Тема Re: Интересен сайтнови [re: mellisa]  
Авторнинджaтa (Нерегистриран)
Публикувано27.12.07 01:16



е, не тъщата, но може да те поканя на кафе и да ти сипя от тази захар





Тема :)нови [re: нинджaтa]  
Авторм. (Нерегистриран)
Публикувано27.12.07 13:54



По-голям шанс ще имаш със секси-сол, която да сложиш на трюфелите от вечерята, на която си ме поканил :)))



Тема Re: Интересен сайтнови [re: Пcиxoлorия]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано27.12.07 23:03



Я дай рецепта как ги намираш тия сайтове ... така ровиш си в нета и някак на подсъзнателно ниво , там някъде дълбоко в невроните на мозъка ти се заражда импулс който те кара да напишеш думата "Психология" в гугъл , и така попадаш на сайта.
Или пък някой познат психиатър ти ги праща по някакъв комуникатор.
Или пък чоплейки в нета ръката ти се отплесва по някой хипер линк и... воала www.icp-bg.com ...
Щото аз като чопля в нета , само некакви голи жени намирам дето ги товарят здраво , голи и лапнали пишки си рекламират прелестите...

Ако се чудиш на поведението ми в темата , то е породено единствено и само от желанието да напиша някаква простотия в интернет ... нищо повече ...

Всичко което ме убива ми е неудобно...

Тема Re: Интересен сайтнови [re: нинджaтa]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано27.12.07 23:22



Съсипах се от смях , това е по смешно от вестник - Лична драма ... ето малко матреял ...
Аз пък си опикавам тоалетната чиния най-редовно, и не ебавам. Жените им е лесно, сядат си и готово, а пък с инструмента си е цяло изкуство да не пръснеш навън. Някой път е лесно ама някой път е като лейка, на всички страни пръска, не можеш го удържа като жив е. Особено след като си се изпразнил е най-трудно да пикаеш, та това е. Просто исках да го споделя.

Ето още едно ... не е толкова яко като първото де ...

Дадох на 1 познат малък заем с малка лихва
120 лв за 160 лв до края на месец декември
обаче сега като се замисля,.. не знам дали ще може да ми ги върне ??? Ако неможе какво да направа,знам каде живее и друг пат ми е дължал пари ходил сам до тях и сам ги взимал от родителите му обаче съм му давал по 10 20 лв а сега 160 ???


Следващото предполагам че е писано на ташак , ама човека има потенциал ;-))0

здравейте казвам се Главата, снощи сънувах как майка ми и една моя бивша приятелка ме гонят, майка ми държеше дървен одървен голям хуй в лявата си ръка а бившата ми приятелка ме замеряше с лайна докато ме гонеше, аз тичах гол в някакви тръни,някой ще ми каже ли какво означава това?

И така в резолюция дето се вика , препоръчваме полюция ... но като се замисля няма да е лошо двата сайта да се обединят и да се самопогълнат ...

Всичко което ме убива ми е неудобно...

Тема Re: Интересен сайтнови [re: wiper]  
Авторazia (Нерегистриран)
Публикувано28.12.07 00:20



епа мноо ясно - след изпразване на цистерната - как да пикае отново /макар че след изпити 4-5 бири, аз мога да клеча в кенефа нон стоп - ма знае ли чиляк - при мустачките положението може да е различно/



Тема Re: Интересен сайтнови [re: wiper]  
Автор Дeбeлorъз__Hинджa (Beautiful Liar)
Публикувано01.01.08 20:37



тоя сайт е невероятен! трябва да напишеш някоя "изповед", сигурен съм, че ще е шоу-стопер! аз също мисля по въпроса, обаче не мога да измисля достоен разказ за това място. там всички са много добри и някъде измежду талантите се пръква по някоя истинска изповед, която звучи мнооооого фалшиво и скучно





Тема Re: Интересен сайтнови [re: azia]  
Автор Дeбeлorъз__Hинджa (Beautiful Liar)
Публикувано01.01.08 20:38



жените пикаят по-често, доказано е! имали по-малък пикочен мехур и някакви други неща там... забравих вече. но пък ние сме били по-сериозни в ачкането






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.