Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:11 06.10.24 
Хоби, Развлечения
   >> Жълт клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Цикличните подвизи на един млад морякнови  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано02.10.07 12:59



Съвсем незнам защо почвам да пиша тема ,в която незнам за какво ще се разправя , може би тази сутрин като станах нивото ми на тая течност дето те кара да пишеш теми е било доста високо , абе точно както е при сперматозоидите , в мъжа има около 60-80 милиона сперматозоида и за да стане бебето тези сперматозоиди изхвърчат от (абе знаете от какво) и се забиват (знаете къде) ... и така направеното бебе се пече във фурна при знаете колко градуса и знаете за колко време , сега излиза че след като знаете толкова много неща е съвсем излишно да пиша ,с оглед на това , че едва ли ви бих казал нещо ново ...но-о-оо това няма да ме възпре , аз ще продължа да пиша с надежда че наистина ще се роди нещо от тази писаница....

Та ...представям си аз следната случка ... отивам в аптеката и казвам на аптекаря - Здравейте ... ъ-ъ-ъ-ъъъ значи на жена ми онзи ден потече кръв отдолу , сега разбира се може и аз да съм виновен и поради гузност да съм тука , но ще ви помоля да ми продадете някакъв лейкопласт или цитопласт , с големината на човешка длан и малко памучец и риванол , за да може да се справя с проблема ,нали ме разбирате, че откакто жена ми протече се държи с мене малко студено и наистина имам чувството , че аз имам пръст в цялата тази работа ... и като се замисля имам не само пръст в цялата тази работа , ами и нещо друго което не е прилично да се казва на публични места ... таа давайте лейкопласта и другите неща и да ви се махам от главата , че като гледам и опашаката брадяса от това дълго изречение дето го образувах в куфелницата си ...

Това разбира се , се случва само в моята глава ...съвсем ясно си представям слънчевата аптека , часа е някъде около 11 сутринта , слънцето още не е в зенита си , светлината пада малко косо преминавайки през белите пердета , пречупвайки се през тях ,част от нея се убива , но все пак стига за да може да се настани на пода от който да блещука и играе в танц , танц в който тя е поканила пердето , преди него се е заиграла с листенцата на дървото пред аптеката , наистина няма да напиша че преди да стигне до дървото и аптеката , тя е трябвало да премине цялата стратосфера , атмосфера , йоносфера ... и там всичките други сфери и целия космос ... просто ако напиша това , то няма да има чак толкова пряко отношение към разказа , пък и рискувам мислите ми да ме заведат на някоя далечна планета , където да се спра по подробно на онова мърляво същество дето виси и лочи нещо от някаква торба ... ето ... това не го написвам и продължавам нататъка ...

Нататъка няма нищо , сега ще оставя малко мислите ми да си починат, че ми изглеждат леко запъхтяни , ще ги оставя да си почиват със следната случка , която пак се развива в аптека - Жена ми се реди на дебела опашка в аптека (хм предишната случка в аптека , тая също(тука има нещо съмнително(я , мога да отворя и трета скоба))) . Тя жена ми де , в 8-ми месец , аха аха и да го снесе .... и виси тя известно време на опашката , но опашката печена (говежда) и и вика , абе момиче бременно си , мини отпред ... минава жена ми, и с чист поглед и нетреперещ глас обявява на аптекарката - Може ли един тест за бременост , моля!
Сега ... жена ми като ми разправяше тази случка , как купувала тест за нейна приятелка , наистина ме досмеша , даже не само че ме е досмешало де , а направо съм бил легнал на земята и съм се потъркалял там известно време , сетне ... след около 2 часа като ми е преминал смеха , съм станал.

Пък не е като да не съм си представял , опулената опашка и как някой е подхванал темата на смеха , после и друг се е включил ... и така един по един всички дружно , вперили поглед в кореместата ми жена , за разлика от аптекарката , която явно е била лишена от чуство за хумор, и в първите няколко секунди не потрепнала , просто гледала през стъклата на аптекарските си очилца и даже не мигала , после жена ми казва , че единия край на устата и се бил изкривил в посока нагоре , но аз мисля че само така и се е сторило .

Изобщо нямам представа от колко време пиша , нямам представа и за какво пиша ... просто не обичам теми в които се задава въпрос и после се очаква тия дето влизат в клуба да отговорят на този въпрос.

Всичко което ме убива ми е неудобно...

Тема Re: Ахахахахаха! Умря ме, бе:))))нови [re: wiper]  
Автор Бeзпaмeтнo (полупозната)
Публикувано02.10.07 14:05



Не знам що и по силата на какъв механизъм, но докато те четох и се сетих пак за една моя много любима приятелка, та през нея - за децата на нейна пък приятелка. Тия малки дяволчета съм ги цитирала нейде, ама не ми се рови да търся линк, затова пак ще разкажа. Та... В това семейство не помня вече кои били медицински лица (каквото и да значи това). И на децата този факт често им се отразявал в мисъл, думи и действия.

Въпросните дечица, разнояйчни близнаци по сведения на моята приятелка, която пък го чула от своята, когато били по на пет годинки, намерили някъде полуумрял плъх и гнусливо за опашката го занесли у тях. Заврели го под носа на майка си и я питали делово: “Това сега за лекуване ли е... или за убиване?!”

:))))

От близнетата явно синчето е някакво зрънце, щото повечето бисери идват от него. Пример: На въпрос в училище “Какво е кръвен данък?”, детето без замисляне отговорило “Това е да ти вземат кръв от вената за изследване”.



Това иди-доди, ама шест години подред да представя ЕДНО И СЪЩО съчинение на тема “Как прекарах лятото” как ви се вижда?! Ето и откъс от съчинението: “...там имаше жаби, гущери и 1354 скакалеца, дето им откъснах главите...”

Същия тоя образ имал за домашно да направи описание на картината “Овчари” (дедазнамоткойхудожник). Някъде в дъното на картината, едва забележимо, имало нарисувано магаре. Което не попречило на младежа да го превърне в главно действащо лице и най-изследвания обект от картината. Пасаж: “... магарето гледа с недоверие магарешкия бодил да не се набоде...”

Последните сведения за близнаците сочеха, че се занимавали усърдно с бизнес. Правели на компа пищови, принтирали и ги продавали. Егаси!!!:)))))

Косата ми дзилена, очите ми редки

Тема Re: Ахахахахаха! Умря ме, бе:))))нови [re: Бeзпaмeтнo]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано02.10.07 14:37



В нашето село имаше подобен случай за брат и сестра - не бяха близнаци , майка им ги беше раждала в различни години , както виждаш общото в случая е ,че не са братя ,и не са близнаци ... да това бяха брат и сестра с една година разлика и наистина не си заслужава да се говори за тях освен един факт от живота им който ми се е забил в мозъчното поле. Светъл , да речеме че е бил септемврийски ден , а може и априлски да е бил или майски , абе ден в който цялото училище се е строило на плаца пред даскалото , времето е слънчево и е дало прекрасен повод на политическата прослойка в държавата да смени Чавдарските връзки на Чавдарчетата с Пионерски , преди това обаче да им бие по един шамар за да могат да им изпопадат Чавдарските шапчици , че вече няма нужда да носят такива ...тази случка е за сестрата , за брата нямам случки ... той си беше обикновен истински олигофрен ,с която си способност навярно си е уредил някакво светло бъдеще в живота ... смяната на връзките върви под звуците на инструменти наподобяващи лютня и зурна , викахме им фанфари , барабанчика речетативно бие по барабанчето си и всичко върви по ноти.
Но ... ноооо , ето идва момента в който празника ще бъде осран ... сигурно се чудите как ... сигурно си мислите че в момента на осиране барабанчика с оркестър "Млади компресори" ще свири -"Туш" ... нееее , нищо подобно няма да се случи , просто една млада ръчица ще посегне да смени Чавдарската връзка на въпросната сестра с Пионерска ... в следствие на което ще последва незабавна психическа и химическа (и най-вече дефекална) реакция у настоящето вече пионерче , от което след броени секунди ще се разнесе и подходяща миризма , подходяща за присъствието на лайно в гащите и.

Няма да коментирам повече, само ще ти кажа че и близнаците от твойта случка , както и сетрата от мойта имат наистина нестандартно мислене.

Всичко което ме убива ми е неудобно...

Тема Re: Ама и съпротива, м?! Д(р)исидент, направо:))))нови [re: wiper]  
Автор Бeзпaмeтнo (полупозната)
Публикувано02.10.07 14:50



Ама вижте какво, като ще е нестандартно мислене, моето дете пък да не е по-долу, ха!!!

Синът ми да е бил примерно втори клас... Един ден ме пита:
- Мамо, какво значи хоби?
Обяснявам му аз и, естествено, уточнявам:
- Защо питаш?
- Ми щото днес попълних един лексикон. А там имаше такъв въпрос.
- Ами ти какво написа, щом не си знаел?
- Пържени кюфтета с пържени картофи.
- Ахахаха... е защо това, какво си мислеше, че е хоби?
- Мислех, че е девиз.
- Ма КАК!!! пържени кюфтета с пържени картофки, бе:)))) А какво е девиз, според теб - питам чак след като си възвърнах способността да говоря.
- Девиз не беше ли любимо ядене???



Косата ми дзилена, очите ми редки

Тема Re: Цикличните подвизи на един млад морякнови [re: wiper]  
АвторГoлямa бeля (Нерегистриран)
Публикувано02.10.07 19:26



престъпник, казвай какъв спирт си пил?





Тема Re: Цикличните подвизи на един млад морякнови [re: wiper]  
Авторroлямaтa бeля (Нерегистриран)
Публикувано02.10.07 19:35



а ако сега си представя, че една бременна жена влиза в аптека и пред очите на цялата прередена опашка си купува два презерватива.... абе дали няма да си помислиш, че в ума ми се въртят прекалено голямо количество манекени/поставки за презервативи.





Тема Пък моят ...нови [re: wiper]  
Автор Гeo,rpaф (дипломиран)
Публикувано02.10.07 22:46



... син обръща обратно домашните чехли на сестра си, оставени до леглото й след като си е легнала ... Слага й една-две лъжици сол в любимата чаша, в която пие вода, а тя пие много и често вода ... Скрива пистолета на вуйчо си (милиционер) в скрина между бельото му и казва къде е чак когато го питат, а иначе с философско изражение и жив интерес наблюдава как всички се щурат като малоумни и обръщат къщата наопаки ... Когато побесняла го питам защо е надраскал тетрадката на сестра си, вдига рамене и вежди в истинско недоумение :"Аз откъде да знам кака що си драска по тетрадките ?!?" ... Има още много случки, чудничко сладурче е синенцето ми



Говори си,не ми пречиш

Тема Re: Пък моят ...нови [re: Гeo,rpaф]  
Автор Okaян яcтpeб (жар пиле)
Публикувано03.10.07 08:54



Като стана въпрос за синове, нека разкажа какво е изплющял моя тригодишния на гуспужата в детската градина.
Значи, предисторията е следната - прибира се в къщи миналата седмица и обяснява, че гуспужата викала на пишката "буба". Ние му обясняваме, че "буба" се употребява и за това, дето от него стават пеперуди и по принцип бубите образуват коприна.
Вчера отива той в градината и гуспужата пак казва нещо по бубения въпрос. Той веднага я апострофира и й обяснява, че има пишка, а не буба. Но култовото в случая е приведеното доказателство: "Госпожо, пишката ми не прави коприна, значи не е буба."



Тема пил е;)нови [re: Гoлямa бeля]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано03.10.07 21:06



от теста за бременост на баща ти...
но
понеже той е стерилен...
и вайпера се ОтровИ - пусна тема: анатема за малки и големи "пишки/путки";) които допускат бременна жена...да бачка...из аптеките;)



Тема на приятели...нови [re: Бeзпaмeтнo]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано03.10.07 21:15



племеникът стартира 1ви кл с тестове...
отива на първи и неква дърта и грозна

даскалка го тества - той...мълчание...мълчание и гръм :
- аз стари хора не понасям...няма на какво да ме научат...искам карсиви и компетентни млади момичета около мен...

не е ли мен - малкото типче:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.