Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:55 01.07.24 
Хоби, Развлечения
   >> Жълт клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Сензацьонно: гаджето на тъпото копеле (само) по...нови  
Авторraджeтo нa т.k. (Нерегистриран)
Публикувано21.11.07 19:57





Тук съм със стария си клин. В новия изглеждам доста по- ... накипрена!

Ще използвам случая, за да ви съобщя, че частният ми клуб "Трайна елегантност" вече два месеца е с широко отворени врати (верно, че така - при тези температури навън - вътре трудно се поддържа нормална температура, но пък гъзарията топли - вервайте ми! ). За справки и записвания пишете на мейла на тъпото копеле. (Захарче, отваряй си пощата редовно, защото иначе ще се задръсти от писма на чатърки, страдащи от дебелит, коремит, целулит, мигренит и недоебит (като първите четири се явяват причина за петото)(но е възможно и обратното!).) (По изключение лично ще чета писмата на синеоки чатъри с добре поддържани мускули (изключения не се допускат).)

Захарче, за да не вземеш да ми кажеш, че снимката ми е твърде недискретна, ще взема да ти кажа следното:
1. Докато траеше заснемането, фереджето ми неочаквано се смъкна, така че не успях да се прикрия добре.
2. Снимката ми бе направена от фотографа на Лили Иванова, така че, както виждаш, всичко, което не бива да се вижда, не се и вижда!
3. Преди да решиш да се поддадеш на съмнението, че вече не съм твоето свенливо захарче, първо обърни внимание как срамежливо съм се прикрила с ръка (доколкото съм могла).
4. Епа верно това много ме вбеси! http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=yellow&Number=1948011348&page=0&view=collapsed&sb=5&part= (Опа! Минутка за реклама. )

Захарче, дояждам моето парче торта, но съм се амбицирала да изям и твоето! Очевидно мога да си го позволя .



Тема Re: Сензацьонно: гаджето на тъпото копеле (само) по...нови [re: raджeтo нa т.k.]  
Авторaзиa (Нерегистриран)
Публикувано21.11.07 20:54



а къде е колуелото?



Тема Re: Сензацьонно: гаджето на тъпото копеле (само) по...нови [re: aзиa]  
Авторraджe нa т.k. (Нерегистриран)
Публикувано21.11.07 21:24



Аз не въртя педали! Въртя само на тъпото копеле.





Тема Re: Сензацьонно: гаджето на тъпото копеле (само) по...нови [re: raджe нa т.k.]  
Авторaзиa (Нерегистриран)
Публикувано21.11.07 22:09



въртиш педалите на тъпото?





Тема Re: Сензацьонно: гаджето на тъпото копеле (само) по...нови [re: aзиa]  
Авторraджeтo нa т.k. (Нерегистриран)
Публикувано21.11.07 22:21



Честно казано, нямам никакъв афинитет към каквито и да било педали.



Просто исках да покажа, че изглеждам не по-малко добре в клин от гаджето ми!



Тема Re: Сензацьонно: гаджето на тъпото копеле (само) по...нови [re: raджeтo нa т.k.]  
Авторaзиa (Нерегистриран)
Публикувано22.11.07 20:16



видехме те, видехме - сочно и динесто, сал семки дет не фърляш, но това не е проблем:)))



Тема Верно съм поразителнанови [re: aзиa]  
Авторraджeтo нa т.k. (Нерегистриран)
Публикувано23.11.07 17:58



Еми той и тъпото копеле заради това си ме харесва

. Само с едно нещо не може да се примири - IQ-то ми (защото идва по-височко от неговото ).



Тема Re: Сензацьонно: гаджето на тъпото копеле (само) по...нови [re: raджeтo нa т.k.]  
Авторcинeok (Нерегистриран)
Публикувано23.11.07 23:02



Що не станеш мое гадже?





Тема Re: Сензацьонно: гаджето на тъпото копеле (само) по...нови [re: cинeok]  
Авторraджeтo нa т.k. (Нерегистриран)
Публикувано23.11.07 23:10



Аууууууу, това не съм го видяла!

Не!



Тема Щото си смешник,баце,затва нема да ти стане гадже.нови [re: cинeok]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано23.11.07 23:12



Имаш ебати смешния фотоапарат.






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.