Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:51 05.07.24 
Хоби, Развлечения
   >> Жълт клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Are you ready?  
АвторBecka Eceмecka (Нерегистриран)
Публикувано20.11.07 23:46



Готов за битка

Планини от мишци и кости стоят лице в лице на ринга, готови за битката на века. Борците гредат един на друг с откровена заплаха и се разхождат по ринга като зверове в клетка. Тълпата реве, предвкусваща как пред нея ще се разиграят след малко най-агресивните й фантазии.

Нито едно друго спортно събитие не обладава така непреодолимо притегателно, както професионалната борба. Може да се смеем на тях или осъдително да поклащаме глава, но нейната популрност не намалява. Ако имате възможност да прескочите въжетата на ринга само да една вечер, то какъв вид борец бихте били?(изберете от четирите варианта)
1.Гигант, побеждаващ своите противници благодарение само на груба сила.
2.Технически гений, изобретяващ хитри хватки, подсечки и удари за всеки нов противник, с който се сблъскате.
3.Злодей, прибягващ към забранени приоми всеки път, когато рефера обърне гръб.
4.Борец с маска, никога не показващ емоция или болка.

всеки знае да щрака по клавиатурата, я да ви видя сега на ринга.





Тема Re: I`m ready:)нови [re: Becka Eceмecka]  
Автор Бeзпaмeтнo (полупозната)
Публикувано21.11.07 00:10



Сееедя си аз умислена над теста и се чудя кой от отговорите да избера, че да не стане като в оня тест с ягодите, че още му бера срама.

Ама много подъл тест, за нищо не мога да се хвана и да опитам да прогнозирам тълкуването на посочения от мен вариант. Имам неприятното усещане, че каквото и да избера, няма да е за добро

Добре, де... мечка страх, мен не страх! Избирам вариант 2.

2.Технически гений, изобретяващ хитри хватки, подсечки и удари за всеки нов противник, с който се сблъскате.

(сигурно щото много ми се си мечтала да съм някой гений и да побеждавам всеки противник - и то в такава комбинация:)

А ти само внимавай как ще го изтълкуваш, щото вече ще стрелям на месо, така да знаеш:))))

Косата ми дзилена, очите ми редки

Тема Re: I`m ready:)нови [re: Бeзпaмeтнo]  
АвторBecka Eceмecka (Нерегистриран)
Публикувано21.11.07 00:44



ахахаха неее, този тест е физкултурен! сама виждаш - борба, хватки, упражнения... най-вероятно отговорът ти ще означава, че си мила и добра жена, която прави чудесна коледна пита, подарява сладки на сурвакарчетата, прави лампи от празни кутии от натурални сокове и изхвърля разделно боклука си!





Тема Re: Are you ready?нови [re: Becka Eceмecka]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано21.11.07 03:52



Ами това е тест с подвеждащ 2-ри отговор ... значи и аз съм мил и добър .... правя там ... тия коледните неща и пита даже ...

Всичко което ме убива ми е неудобно...

Тема Re: Are you ready?нови [re: wiper]  
АвторBecka Eceмecka (Нерегистриран)
Публикувано21.11.07 21:08



ахахах неее, казах най-вероятно ще означава, а бях принудена да го кажа, заради:А ти само внимавай как ще го изтълкуваш, щото вече ще стрелям на месо, така да знаеш. те това са ключовите фрази в двата постинга.





Тема Re: ready, ready!нови [re: Becka Eceмecka]  
Авторaзи (Нерегистриран)
Публикувано21.11.07 22:07



тъй като всички избраха номер две, за мен остана скромния избор между 1,3, 4. ма не ми импонира ни един от тез типажи.
бих си избрала образа на атрактивен красавец, скътаващ се от ударите на особено зли, хитри, технически гении

и в същото време, същият тоз убавец използва слабите места на противниците за да нанесе унищожителния удар - дал ще е гръбнакотрошача ил троен аксел - зависи от ситуацията



Тема Re: Ази, потресена съм!нови [re: aзи]  
Автор Бeзпaмeтнo (полупозната)
Публикувано22.11.07 06:56



От постинга ти видях само ла-лала-лала "искам да строша гръбнака на отколешната мечта на Безпаметно да е неккъф гений и да побеждава всеки противник".

Ти уби най-красивата ми мечта, така да знаеш



П.П. Даже фактът, че тоя, дето ще раздава шутове и ще кърши гръбнака на мечтата ми, щял да е убавец не можа да снижи безпокойството ми.:)

ОгОрчена съм и тревожна. Разбираш ли ме?!

Косата ми дзилена, очите ми редки

Тема Re: сакън,нови [re: Бeзпaмeтнo]  
Автор azia ()
Публикувано22.11.07 10:08



не се шашкай,
/подозирам, че това е татическа хватка от Ваша страна - да умилостивим Ази, да разчовъркаме човечето-съвест и след като тя се е разциврила и разтекла от горести и съчувствия - да й приложите хватката на Сърцеразбивача/


не се фащам на тоз номер

[

Тема Re: Направо ти се чудя на акъла!нови [re: Becka Eceмecka]  
Автор Бeзпaмeтнo (полупозната)
Публикувано22.11.07 16:24



Как физкултурен, бе?! В съзнанието ми изплуват часовете по физкултура в училище, където правехме разгрявка, поразкършвахме телеса, пък потичаме, позапотим се и сетне се разделяхме я на отбори, я на момичета и момчета и всеки с предпочитанията си - футбол, волейбол, баскетбол, плетки, гоблени, готварство, икебана... упс, не, тва беше в час по трудово.:)))

Както и да е - сама виждаш, че предложените от теб 4 хипотези в теста са много по-близо до кеч, отколкото до физкулт-ура! Да не би да се предвижда хитроумно и подло да унищожавам враговете си, черпейки ги с коледни пити и сладки, приготвени лично от мен, или замеряйки ги с празни кутии от натурални сокове, докато ги налагам с чували разделно събиран боклук???

Нещо съвсем ми се замъгли картината, честно



Така или иначе, чакам с нетърпение тълкуванията ти, щото е ясно, че те ще са баш купона от този, пък бил той и "физкултурен", тест:))))

Косата ми дзилена, очите ми редки

Тема Re: Най мразимнови [re: azia]  
Автор Бeзпaмeтнo (полупозната)
Публикувано22.11.07 16:32



да ми разкриват скритите замисли, а още по мразим тая да става на мегдана



Хубу, де, схванала си ми тенкио намек - схванала си го. Ми замълчи си, продължи играта, какво тука прецакваш и радостта на човека (освен големите му мечти), и цялата конструкция, на която градях обвинението си и изобщо ме умножи по нула, превърна в мизирабъл и нарита по глезените. А толкова обичах да си играйкам с тебе

[Безпаметно][си][взема][куклите][и][връща][на][ази][парцалките][End]


Косата ми дзилена, очите ми редки


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.