Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:11 30.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Жълт клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Глейте къв шедевър...нови  
Автор Dark Mind (Borgia)
Публикувано04.09.07 22:50



... се очертава към края на годината (май?):




Johnny Depp, Helena Bonham Carter, Alan Rickman, Sacha Baron Cohen и т.н., забъркани в коктейла със заглавие "Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street" от... не кой да е, а самият Тииим Бъъртън!
Баси, комбинацията Деп-Бъртън е празник за сетивата ми просто!

П.П. Абе, препоръчайте нещо свястно за гледане, докато чакам шедевъра да излезе. Ма да не е екшън или с разни супер-геройчета.




Тема Re: Глейте къв шедевър...нови [re: Dark Mind]  
Авторazia (Нерегистриран)
Публикувано04.09.07 23:21



този творчески дует е Динамит

обичам, когато двамцата се развихрят:)
дано замундътъ ни зарадва с коледно подаръче:)
обаче /ейй, не може без обачето/, колкото и да го ловя, не мога да си представя жонката да пее. но тъй като, гласът му ми действа мноо оргаНИзиращо, дори и фалшивото тониране ще слушам с наслада.
шегувам се -
зная, че е музикално надарен,
а аз като заклет негов фен
искам да се запася с ром пурпурно червен.
и с поглед зашеметен
да угася пожара непотушен
запален от пирата Джак,
за когото си мечтая всеки час.

аз пофалих ли ти 88 минути с Ал? Ангелско сърце сигур си го гледала.
таз седмица съм се отдала на бгфилми, том и джери и платиниум:)))))
нинджата май е гледал 'бибрутално' на Тарантино - той шти каже дал си струва. аз се отказах да го свалям, след прочитане на анонсите.



Тема Re: Глейте къв шедевър...нови [re: azia]  
Автор Dark Mind (Borgia)
Публикувано05.09.07 09:18



Хааа, вдъхновил те е яко, виждам.



88-те ги гледах, щото знаеш, че не устоявам на филми със заслужили майстори. Не бе нещо невиждано досега, ама поне беше динамичен.

П.П. Виждаш ли ти картинката в поста, че при мен днес не излиза?



Тема Re: Глейте къв шедевър...нови [re: Dark Mind]  
Автор azia ()
Публикувано05.09.07 11:14



още сънувам мокри сънища с него

забравих да добавя, че мноого се надявам депчо да играе главната роля във филма за Литвиненко.:))
тц - картинката не се вижда.
изгледа ли "Пропукване"?
и ако се кефиш на европейското кино - 'Есенни градини' е свеж

Редактирано от azia на 05.09.07 11:26.



Тема Re: Глейте къв шедевър...нови [re: azia]  
Автор Dark Mind (Borgia)
Публикувано05.09.07 12:39



Пу, то па е късно за редакция, за да я махна. Наборе, ако го прочетеш т'ва, затрий го тоя празен квадрат, моля те.

"Пропукване" - да, но другия не съм. През почивните дни, ако имам такива, де, смятам да му обърна внимание.
От ставащите гледах и "All the Invisible Children", но той не е за всеки ден и всякакво настроение. Прекалено е реален, макар и да не открива топлата вода, и ако му се ще на човек да се изгуби за час и половина в друг свят, не е това филмът. Пък и тъжен...





Тема Re: Глейте къв шедевър...нови [re: Dark Mind]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано05.09.07 12:50





Всичко което ме убива ми е неудобно...

Тема Re: Глейте къв шедевър... [re: Dark Mind]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано05.09.07 12:56



За най любопитните ... десен клик на празното квадратче , после пропъртис ... после копи на урл-то ... пейст в нов браузър и картинката се вижда ...ако все още е в мрежата ... ух че ме е гнус като пиша такива неща ...компютърно нечовешки

Всичко което ме убива ми е неудобно...

Тема Re: Глейте къв шедевър...нови [re: Dark Mind]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано05.09.07 13:32



Някой случайно да е гледал Ghous Rider с .... кажигоде ... Никълас Кейдж , ако сте гледали чини ли ви се или само на мене ми се чини че това е края на кариерата му ... че или аз съм станал много умен или филма е много тъп за звезда от неговия ранг , тъй като изключвам вероятноста да съм станал много умен , остава филма да е тъп ... но може и да бъркам , може целевата група (таргета) на създателите (криейтърите) да е била насочена към юношите(тинейджърите)....

Всичко което ме убива ми е неудобно...

Тема Re: Глейте къв шедевър...нови [re: wiper]  
Автор Dark Mind (Borgia)
Публикувано05.09.07 13:46



Благодарско!





Тема Re: Глейте къв шедевър...нови [re: wiper]  
Автор Dark Mind (Borgia)
Публикувано05.09.07 14:16



Не съм го гледала, а избягнах и "National Tresure" или както там се пише, щото Кейдж ми е един от многото любими актьори и не ща да си съсипвам хубавото впечатление от него.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.