Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:33 02.07.24 
Хоби, Развлечения
   >> Жълт клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема *И пак за 20-30....нови  
Автор nyctea (у......)
Публикувано03.09.07 09:02



Само не мога да разбера, защо и мен намесихте в този проблем,всеки сам решава, какво да мисли, никой не решава за него. Това,че съм в ничий лагер, си е моето решение.......това,че ви е яд заради това-си е друг въпрос..........да,определено,като се отбиваш от стадото, ставаш черна овца.........убеждавам се в това,че хората с по-различно мислене не се приемат нормално...........
Най-интересно ми беше,така и не успях да проследя как стана,Darki.......защитаваше Виливар,когато стана модератор, и изведнъж се оказа в стадото..........може би след някоя бележка на Ази........"не се излагай, трябва да си с нас"????
Да,пък дебелогъзия изобщо нищо не ми говори,защото почти не се завърташе в клуба....
клуба беше почти умрял.......един път на седмица се пускаше по една тема....
и изведнъж.......война
не всеки харесва по един начин.......определен човек
харесвам ви


знайте,че просто искам да знаете, че съм само за себе си......
понеже получих от един приятел "плесница"
ще се опитам да не се привързвам към никой...

маслинката

Тема Re: *И пак за 20-30....нови [re: nyctea]  
Авторrълъбицa (Нерегистриран)
Публикувано03.09.07 11:50



ми ти си като муха на ..... (в духа на твоите многоточия)
Сега къв го дириш тука, освен ако не си ожълтила гащите от яд?





Тема Re: *И пак за 20-30....нови [re: rълъбицa]  
Автор nyctea (у......)
Публикувано03.09.07 12:01



Но ето, изведнъж се появи една черна гълъбица, зловонна и мръсна, която летеше около мен и не можех да понасям смрадта, излизаща от нея.



маслинката

Тема Re: *И пак за 20-30....нови [re: nyctea]  
Автор SlG (SAUER)
Публикувано03.09.07 13:35



НЕ СЕ ЗАЯЖДАЙ С ХОРАТА!!! ЯСНО???
не гледаш обективно на нещата-замисли се малко и си спомни какво точно се4 случи,за да разбереш на какво се дължи нашето,да казвам нашето нарочно защото виждам че не само аз мисля така,отношение към Виливар.Знаеш ли кой е най -лошото?че нямаш мнение по въпроса и остана безучастна тогава в опита си да се харесаш и да угодиш на всички....Така не става..Бидейки безпринципна и безучастна към случващото се в 20-30 ,клуб в който и ти постваш,ти си спечели съответното отношение...Това е истината,и няма защо да се сърдиш на приятеля си който ти го каза директно..Вместо това помисли малко,без да намесваш и обиждаш когото и да било...А може и тема да напишеш по повода..



My hearts a tart, your body's rent.
My body's broken, yours is bent.


Тема Re: *И пак за 20-30....нови [re: SlG]  
Автор nyctea (у......)
Публикувано03.09.07 13:49



нападам само тези,които нападат мен,не искам на никого да угодя, за разлика от някои хора......
намесих се,защото споменават мен без никакъв повод, имам си своето мнение по въпроса, толкова ли е трудно да разбереш?

маслинката

Тема Re: буахахахахаханови [re: nyctea]  
Автор azia ()
Публикувано03.09.07 14:24



к'во пак станало, бе?

аз цяла седмица плаках и ридах, че не дойде с нас, а остана в оня клъп. липсваш ми ужасно, сънувам розови ангелчета и маслинки, разтопен шоколад, размазан обилно по зеленооки денсъри.

и в същото време - мноо съм залюхана - две седмици да живея с илюзията, че съм активен местопребиваващ чеп в черното стадо /то не беха банове, не беха редакции, не беха клоакции/, а баш стадото остана в 20-30 да блее наедно с големия лош вълк.
ся к'во се оказа - ти си била бунтовничката и размирничката.
аа нема да стане тая - шъ се биеме, скубеме косите, късаме роклите мноо ме е яд, начи, отивам да се полея със студена бира
Азиа манипулаторката вади камшика от гардероба и подкарва клубарите в стройна нишка на биропой /немам време да им пиша биляшки ся/
бахти, шъ стана брутална ако ми отговориш



Тема Re: Здравей, зашеметяващ ум!нови [re: nyctea]  
Автор Бeзпaмeтнo (полупозната)
Публикувано03.09.07 14:38



Здравей, нуктея!

Пиша ти бавно, щото имам мъчителното усещане, че не можеш да мислиш бързо, а аз държа да ме разбереш добре.

Първо ще започна с една молба към теб. Би ли ми изяснила какво се е случило в 20-30и защо изведнъж се оказа, че примерно аз не съм намесена в някакъв си проблем. Аз също съм заела неутрална позиция по спора ви, а не получавам от азия бележки с култово съдържание „не се излагай, трябва да си с нас", нито пък Дарки ме е подкрепила за каквото и да било, без да поиска да й донеса подарък след това

За нинджата пък да не говорим – щото и на мен не ми говори, когато го няма!!! Искам да кажа, че се опитвам да правя всичко като теб, да бъда само за себе си, и какво??? Разбери ме правилно, чувствам се низвергната и опазена от проблеми, като че няма да мога да се справя с тях, а това ме обижда!

Искам да завърша с благодарност към теб. Чувала си, предполагам, че има хора, които изпитват удоволствие да им причиняват физическа болка по време на секс. Такива хора се наричат мазохисти. И, естествено, за партньори в секса си търсят садисти – тва пък са хора, които изпитват удовлетворение, докато причиняват физическа болка по време на секс. Дълго се получи предисловието ми, но струва ми се, със събеседник като теб бе необходимо. Връщам се на благодарностите си – благодаря ти, нуктея, че ми помогна да осъзная скритата мазохистка у мен!!! Оказва се, че когато чета тъпи изказвания от жени, изпитвам силна физическа болка, която ме довежда почти до оргазъм! О, нуктея, бъди моята садистка!!!! Чувството е зашеметяващо – без вякакво преувеличение!

Обичам те, нуктея! Моля те, пускай теми всеки ден, даже по няколко на ден - откога си мечтая да получа множествен оргазъм!!!!!

Дарки, Азия, Веска, Нут – вас вече ви мразя, щото никога не сте успели да ме докарате до оргазъм с безбрежна, откровена и възбуждаща тъпота! Мразя ви!!!

Косата ми дзилена, очите ми редки

Тема Re: Няма да приема поканата ти занови [re: azia]  
Автор Бeзпaмeтнo (полупозната)
Публикувано03.09.07 14:51



биропой, докато не получа лично биляшка със съдържание „не се излагай, трябва да си с нас"!!!! Отказвам да бъда жертвата на клуба, единствената, която не получава бележки от теб и подкрепа от Дарки. И сега ако кажеш, че мен не си ме сънувала като розово ангелче, аз пък ще ти кажа само едно - Това е дискриминация!

С омраза към бирата (и към теб персонално)



Подпис: новоосъзнатата мазохистка:)))))

Косата ми дзилена, очите ми редки

Тема Re: теб те сънувахнови [re: Бeзпaмeтнo]  
Автор azia ()
Публикувано03.09.07 14:57



кът червена сочна ягодка

но ще те стъпча - първо щото си мазохистка, и второ - от завист - заради многобройно изригналите вулкани пардон оргазми в предното ти изложение искам и аз да наводня територият под стола ми, пък



Тема Re: Е какъв ти е проблема, не разбирам???нови [re: azia]  
Автор Бeзпaмeтнo (полупозната)
Публикувано03.09.07 15:01



Прочети отново постинга на моята нова любов и си готова




Оооооохххх, искам да съм руса!!!! ахахахахаха

Косата ми дзилена, очите ми редки


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.