Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:37 05.07.24 
Хоби, Развлечения
   >> Жълт клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: *И пак за 20-30....нови [re: aзи]  
Автор Дeбeлorъз__Hинджa (Beautiful Liar)
Публикувано03.09.07 23:04



ми аз поне това видях. вие прописахте и клубът живна.
а скоро замислям да се прегръщаме на живо. все пак клубът има рожден ден през този месец. само да си купя зелени лещи.





Тема Re: Нуктейче, поотрасло пиленце!нови [re: nyctea]  
Автор Бeзпaмeтнo (полупозната)
Публикувано03.09.07 23:07



И двете знаем, че имам потенциал да те направя смешна - да, имам предвид по-смешна, отколкото ти сама успяваш. Но няма да го сторя, по следните причини:

1. Пишейки ти днес, имах сериозни опасения, че няма да разбереш и 20 % от чувството ми за хумор, нито от нещата които ти казвам и най-малко пък ще прозреш изводите, които би следвало да си направиш. Четейки отговора ти констатирам със задоволство, че ПАК съм била права в преценката си - следователно се озовавам в позицията да ритам паднал човек - а това е свръх моите възможности.
2. Толкова рядко имам време вече да пиша в клубовете, че предпочитам (и го правя) да си разменям постинги с умни, забавни и слънчеви люде - което те изключва от възможните ми събеседници. Днешното ми включване в темата ти беше някакво изключение. (забележи, че обяснявам възможно най-подробно подтекста на това, което ти пиша! за да ме разбираш поне в тези случаи)
3. Направи малко усилия за духовното си извисяване, мило дете. (няма да навлизам тук в детайли, надявам се и ти)
4. Научи се да мълчиш - така поне имаш шанс някой да те помисли за умна. Знам, че ще ти е свръх възможностите да ме разбереш, просто приеми, че е добронамерен съвет.

И накрая, защото има минимална макар вероятност да съм те подценила в интелектуален план, ще ти дам шанс да ме опровергаеш, като ми разшифроваш какво всъщност ти казвам с това обръщение "поотрасло пиленце"!

Успех, мон ами:)

Косата ми дзилена, очите ми редки



Тема Re: *И пак за 20-30....нови [re: Дeбeлorъз__Hинджa]  
Авторaзи (Нерегистриран)
Публикувано03.09.07 23:09



аз имам забележка към тези твои тъй затрогващи писания


молба, любезна - може ли наместо орландо блум - да бъдеш Джак Спароу

офф аз от другата седмица вече съм с дЕца, та ...ама пусто тия зелени лещи - как ме изкушаваш начии



Тема Re: *И пак за 20-30....нови [re: мaйнaTA]  
Авторaзи (Нерегистриран)
Публикувано03.09.07 23:11



аз бях смъртно обидена бре, пращала съм била бележки. аз да не съм филифарката бе. тия хора тук - да не са малоумни, че да играят по чужда свирка.
жена ти - пОкажи я най-накрай, че да мирясаме





Тема Re: *И пак за 20-30....нови [re: aзи]  
Автор мaйнaTA (реалистъ)
Публикувано03.09.07 23:14



ми хубуу де ..чай да видя къде съм постнал снимките ама показвам и веднага махам





Тема Re: *И пак за 20-30....нови [re: мaйнaTA]  
Авторaзи (Нерегистриран)
Публикувано03.09.07 23:15



ои и теб да те видя - кът булчо





Тема Re: *И пак за 20-30....нови [re: aзи]  
Автор мaйнaTA (реалистъ)
Публикувано03.09.07 23:25



ne]o съм забравил как се качва снимка дееба

дай мейл



Тема Re: *И пак за 20-30....нови [re: мaйнaTA]  
Автор Дeбeлorъз__Hинджa (Beautiful Liar)
Публикувано03.09.07 23:26



прати й на този мейл, тя него ползва: debeloguz_ninja@abv.bg





Тема Re:Получих ти белеШката!нови [re: aзи]  
Автор Бeзпaмeтнo (полупозната)
Публикувано03.09.07 23:29



Тумороу смЕтам да го дам на късо - ще го играя Спящата красавица - демек няма да се събуждам, или поне не и докато не ме целуне принца. Но тогава пък ще се събудя като Спящата красавица - то пък глей какво излиза, дали ще спя или ще се събуждам, все красавица ще съм, ама нека те е яд:)))

Дай да направя едно кръгче с лавровия венец по центъра, де, стипцо



Косата ми дзилена, очите ми редки

Тема Re: *И пак за 20-30....нови [re: aзи]  
Автор Дeбeлorъз__Hинджa (Beautiful Liar)
Публикувано03.09.07 23:29



приликата между мен и джак спароу е главно в гащите и зодията. но като се замисля с орландо блум и зодията ни не е еднаква, така че явно ще съм джак






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.