Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:44 02.07.24 
Хоби, Развлечения
   >> Жълт клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема оплакване лека форманови  
АвторHolyHell (Нерегистриран)
Публикувано20.08.07 14:56



когато ти покажат истината, а ти удряш под пояса, защото не можеш да я понесеш? кого лъжеш така? само себе си. м? ей, днес пак ме ядосаха. и идвам да се оплача.





Тема Re: оплакване лека форманови [re: HolyHell]  
АвторDark Mind (Нерегистриран)
Публикувано20.08.07 15:11



То по понеделнишки така, за тонус през седмицата. И мен ме ядосаха от сутринта още, щото се занимавам с тъпанари, които само разтягат локуми, а като опре до сериозната работа оставят другите да им оправят бакиите. Че и виновен те изкарват по някое време.



Иначе, чисто хипотетично по темата ти, да покажеш или кажеш истината на някого е много лошо за самия него. Трябва май сам да стигне до нея, щото инак си остава твоята истина (ако и да е съвсем обективна), не негова.



Тема Re: оплакване лека форманови [re: HolyHell]  
Авторaзиa (Нерегистриран)
Публикувано20.08.07 15:29



и аз исках да ви кажа истината на биляшки, ма не мога.
а обещах на нинж да му флудна пощенската кутия, ся как да цвъкам на кирчо, а?


аз вече избягвам да казвам истината в очите, е, гледам и да не се налага да лъжа требе някой мноооого да ме ядоса, че да си кажа туй що мисля за него



Тема Re: оплакване лека форманови [re: aзиa]  
АвторДapk Maйнд (Нерегистриран)
Публикувано20.08.07 15:36



Коя истина - кой срина клубовете ли?


Мислех да въ питам аз кой от вас е, ма кат ги знам от ква жустока липса на чувство за хумор страдат дирци... После вър'и обяснявай, че нямаш сестра, ми трима братя.



Тема Re: оплакване лека форманови [re: Дapk Maйнд]  
Авторaзи (Нерегистриран)
Публикувано20.08.07 16:14



аз шъ ти отговоря бре - честно и без да лъжа


аз бях - писах и кът филе, и кът виле, сама налагах правилата и тургах катинарите аз съм Киркааа бе, пуу за толкоз години как не разбрахте тУва
и найшли к'ва ми е системата /т'ва само на теб го казвам/- харесвам си някой клуб без модератор и решавам, че той трябва да е съсипан /клубът, не бъдещият модератор/. викам на филето /демек на мене си/ - пич, с тебе ся требе да завъртиме един бизнес, далаверка демек. отиваш в едикойси клуб, залепяш се за некоя женка и й еб...ш мам..а. внимателно подбирай женката - трябва да покрие некои критерии се па - /за да не изпростявам, няма да ви пиша изискванията - вие си ги знаете/.
да си додеме на думата - след като женката изтеряса тотално и започне да залива, налива админа /демек пак аз, но с друга роля/ с биляшки и топла бира, аз се явявам като ангела благодетел и спасител на онеправданите:)))) и те, онеправданите, ми стават верни слуги, които и ла..о да ги накараш да изядат заради мен - ще го направят.
беглото рез'ме дано ти е достатъчно - бегам, че работа имам - глави ше режа



Тема Re: оплакване лека форманови [re: aзи]  
Автор Чaлra зa Cтeльo (R.I.P. чалга!!!)
Публикувано20.08.07 17:02



Аз пък имам киселини (ориг)



Редактирано от Чaлra зa Cтeльo на 20.08.07 17:03.



Тема Re: оплакване лека форманови [re: Чaлra зa Cтeльo]  
Авторaзиa (Нерегистриран)
Публикувано20.08.07 18:57



когато някой познава точните хора и ги изпрати на точното място - т'ва се получава - една сочна оригня





Тема Re: оплакване лека форманови [re: aзи]  
Автор HolyHell (White)
Публикувано20.08.07 20:06



гледам, че си навела мисълта на една страна - затова ти споделям, че пуснах един виц в клуб Споделено - там е по-свободно некак си -

.

за моралните победители ти спомена. остана това, което съм казала в темата - то също важи за случая. то ми е и нещо като постскриптум по казуса Виливар. ето че се разбра (а аз го знам от бая време), че лоялността е най-важното качество на модератора, а пък единствените правила, които важат в дира са - *моята дума е закон* - известно чий е цитата:)))))) бтв, не се иска даже уважение, а само лоялност. но паплач като нас не си пада по тая дума (не и на всяка цена, особено на такава)... така де - всичко е точно.

Редактирано от HolyHell на 20.08.07 20:10.



Тема Re: оплакване лека форманови [re: HolyHell]  
Авторaзиa (Нерегистриран)
Публикувано20.08.07 20:32



когато писах поста, не бях наясно, че нещо се случва с дира. пак съм се объркала, пфуу.
нинж, можеш да ми изтриеш мнението, че шъ излезна нек'ва провокаторка и запалка за нов огин.

вица си го бива

обаче на мен вече не ми пука, даже не съм се оглеждала как я карат в оня клъп.
друго ме изнервя мен - начинът на управление - изопачен и изроден.



Тема Re: оплакване лека форманови [re: aзи]  
Автор Dark Mind (Borgia)
Публикувано20.08.07 21:08



Аха!



И всичко това аз трябва, разбираш ли, да го напиша в автобиографията дето ще я издаде Джордж Лукас. И пари ми дава и ми вика - издай!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.