Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:58 30.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Жълт клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема надявам се, ченови  
Авторaзиa (Нерегистриран)
Публикувано15.08.07 23:21



пускам тема за последен път /обаче не се заричам/ тук


опнах палатката на протеста, даже и химн сколасах да избера /мноо трудно ми беше, шъ знаете/.:))))
разочарована съм - то е ясно, аз рядко избухвам, все пак съм зодия Везни /Веске, кажи им колко сме уравновесени и реални/. случилото се в помиярника /в момента/ 20-30 ме развълнува и шокира. преживявам го - и аз самата не зная защо. може би, защото след почти 2 годишно отсъствие от тук - се завърнах, за да се забавлявам, да се почувствам по-добре, а да - най-важното - да срещна старите приятели, да видя усмивките ви, да ми помогнете с хумора си. /нинж - да не ме изтриеш - т'ва си е напрао обяснение в либофф/:))))))
хубаво ми стана - да зърна Дарка, Веска, Нинж, Нътич, Хел и други - да разбера, че са здрави, прави и корави пичОве:)))
обаче, както казах на Виливар - нямам нищо против нея, даже ми харесваше - не съм от хората, които ненавиждат и мразят - във всеки човек намирам по нещо хубаво и всеки човек, заслужава да бъде уважаван и третиран като личност.
НО, тази вечер, девойчето преля чашата. само за часове да унищожиш едно местенце, в което се събират банда стари муцуни, в което винаги /до сега/ съм се чувствала добре дошла, в което намирах утеха в тежките си моменти /без да го осъзнавате/ - това няма да й го простя. звуча мелодраматично, сантиментално дори - но, Дарки ще ме разбере/тя знае защо/.

нинж, прости ми, че оцвъках клубчето, шъ съ реванширам с плакат на Преслава
можеш вече да ме триеш веке



Тема Re: надявам се, ченови [re: aзиa]  
Автор Moti (ще стане)
Публикувано15.08.07 23:45



супер ми е криво, щото пратих бележка на киро админа с молба да види кво` става в 20 - 30 и да позачисти мизерията там
не съм и предполагала, че Виливар ще се окаже такъв принц на мрака, че и аз съм допринесла за това, та сори към всички потърпевши
сега тотално ми е тъпо
дам, дам направо съжалявам, че пак отворих клубовете тези дни и да, нинджи май не е мястото да пиша тук

Khedny Ma3ak


Тема Re: надявам се, ченови [re: aзиa]  
Авторxeлa (Нерегистриран)
Публикувано16.08.07 01:28



аз съм жива засега, въпреки банове по вси параметри и май изтрит профил /нещо не мога да се регна като ората/ но да ви кажа - престарах се малко, просто щото ми стана ясно кво ще последва и че ако ДН продължи да е флагмана на протеста

иначе, драги мои, забавлявам се от случващото се, но в следващите дни, ще трябва да се върна към обичайното русло с много ангажименти и отговорности. чао, ще се виждаме и пишем пак.

не искам да съм зла, ама нека, квото искате си мислете, но от време оно Вил си е неориентирано девойче, пък щом и стига време и енергия да се занимава с простотии - нека, ний дъртите ще изкарваме мъни в това време и няма да мечтаем за батко в Норвегия да ни оправи.



чао, чао



Тема Re: надявам се, ченови [re: xeлa]  
Авторxeлa (Нерегистриран)
Публикувано16.08.07 01:31



не се доизказах - ако ДН продължи да е флагмана на протеста, целия жълт клуб можеше да пострада.



Тема Re: надявам се, ченови [re: aзиa]  
Автор Dark Mind (Borgia)
Публикувано16.08.07 01:47



Утре ще пиша по проблемата, че ся ми се спи, а и имах толкова хубав в емоционален план ден, че не ми се цапа с дрисъка в "другата стая".


Хел, за кво те баннаха, кво толкоз каза, че така светкавично влезнаха в сила "правилата"?



Тема Re: надявам се, ченови [re: Dark Mind]  
Автор HolyHell (Ramm)
Публикувано16.08.07 02:16



не помня, мисля че беше нещо остро по адрес на файла, той май ме е цитирал - "отритнат мухльо" го нарекохп.... нещо за симбиоза между фили,вили и киро /ако беше видяла кви бележки ми метка файла щеше да ти падне ченето/ и за тва че само човек с много нисък интелектуален потенциал /не помня така ли се изразих/ може да се подмазва на фала и да е дупе и гащи с него, или да му обръща каквото и да е внимание по-вече от това, което обръща на амебите.


абе не беше точно тва, ама нещо в тоя смисъл.



Тема Re: надявам се, ченови [re: aзиa]  
Автор Дeбeлorъз__Hинджa (Beautiful Liar)
Публикувано16.08.07 10:51



виливар е зодия лъв и като такава е призвана да води! цяла нощ е била будна, за да запази водачеството си

ти представяш ли си колко арогантен, властолюбив и обсебен трябва да си, за да плюеш на собствените си изказвания (и то такива, с които си изградил имидж на "елфче") и да станеш демонче с претенции. изобщо не съм го очаквал от виливар, която се прокрадваше незабележимо някъде из клуба с някакви безумни теми за красотата на битието и патоса на пуиетеса.



Тема Re: надявам се, ченови [re: Дeбeлorъз__Hинджa]  
Автор Nibelung (zombi)
Публикувано16.08.07 10:52



ПРЕДЛАГАМ ДА СЕ ПУСНЕ ТАМ ТЕМА ЗА ИЗБОРИ.
И ДА ИЗБЕРЕМ ТЕБ.





Тема Re: надявам се, ченови [re: Moti]  
Автор Дeбeлorъз__Hинджa (Beautiful Liar)
Публикувано16.08.07 10:54



тя също е писала и киро й е дал права, което е негово право. и аз съм получил правата за клуб мадона по този начин. разликата беше, че никога никого не съм трил, банвал или редактирал и приех да стана модератор с единствената идея там да не се почувства, че има такъв. а тая дойде и се разположи на трона. всъщност това, от което избеснях, бяха правилата й. че чак и св си сложила, за да ни уведоми, видиш ли, че тя е търпелива, но да не й се качваме на главата. ма коя си ти, мааааааа? ква глава, кво бмв??? хващай се да триеш единствената лайняна тема, която сама си направи с файла, с когото и преди, и сега се целувате в устата, и не си надигай елфската глава, за да не ти окапят зъбите.



Тема Re: надявам се, ченови [re: Nibelung]  
Автор Дeбeлorъз__Hинджa (Beautiful Liar)
Публикувано16.08.07 10:55



бе кви избори, кво ауди? нека виливар си модерира себе си и нуктея. и двете обичат да обсъждат красотата на живота






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.