Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:11 18.05.24 
Хоби, Развлечения
   >> Жълт клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Кой е по-тъп - Христина или Здравко?нови  
Автор Дeбeлorъз_Hинджa (Beautiful Liar)
Публикувано30.03.07 20:44



Гледам, гледам и не мога да си отговоря. Кой е по-тъп - Христина, която се спука да оправдава чукащия се наляво и надясно Здравко или приморския гларус, който се извинява така: "вземи това цвете, искам да ти се извиня, та поне аз да спя спокойно, че се разтроих от обидата, която ти казах"? То бива селяния, ама това вече не го бях виждал. Винаги има какво да научи човек от Биг/ВИП Брадър.

Beyonce,Beyonce
Shakira, Shakira


Тема Re: Кой е по-тъп - Христина или Здравко?нови [re: Дeбeлorъз_Hинджa]  
Автор Дeбeлorъз_Hинджa (Beautiful Liar)
Публикувано30.03.07 21:38



е не, здравко можех да го игнорирам, но цялото му семейство в къщата вече ми е много... ебаси, така се кефех на тоя вип брадър... твърде рано свърши шоуто



Beyonce,Beyonce
Shakira, Shakira


Тема Re: Кой е по-тъп - Христина или Здравко?нови [re: Дeбeлorъз_Hинджa]  
Автор DarkMind (ненасебеси)
Публикувано30.03.07 21:59



Тъпа е психоложката, която се изтресе, че в днешно време много малко жени били прощавали... демек Христина героиня. Бреййй, откога унижението е достойно за аплодисменти!





Тема Re: Кой е по-тъп - Христина или Здравко?нови [re: DarkMind]  
Автор Дeбeлorъз_Hинджa (Beautiful Liar)
Публикувано30.03.07 22:53



абе искам аз да участвам в един лайф с тая христина! много й знае устата, все на велика се прави, от клитора си изсмуква оправдания за здравко и всички са й криви, че го нападат. еми ся тя като е решила да се жени за гном-коцкар защо хората да са й виновни? той й признава, че не може да се откаже от жените, тя го аплодира и се жени за него, щото баща й бил казал, че всички мъже са като здравко. е с такъв баща нищо чудно христина да е масова убийца.

Beyonce,Beyonce
Shakira, Shakira


Тема Re: Кой е по-тъп - Христина или Здравко?нови [re: Дeбeлorъз_Hинджa]  
Автор DarkMind (ненасебеси)
Публикувано31.03.07 00:01



Ма Здравко наистина не е виновен. Като има кой да му търпи похожденията, що пък да не си вее байрака?
А Христина няма к'во да я мислим - 200 000 са си 200 000 - Миро и Елена изреваха сума ти сълзи за тия пари. Сто илядарки и те са добра сума, за да си затвориш очите за няколко хубавици, покрай които се е присламчил т.нар. ти възлюбен. Само че, мисля тоя път криви да й излезнат сметките. Щото едва ли на някой му се гледа ВИП Брадър - 3: Разводът на Здравко и Христина.

П.П. Не го гледах цялото предаване, обаче т'ва, което е цитирала от баща си е велика простотия.





Тема Ама, разбира се, че мъжете не "са такива"!!!нови [re: DarkMind]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано31.03.07 09:41



Еле, па тия дето пишат мъдри и възмутителни мнения в интернета. Тук изключвам естествените педераси, като същества, които не смисъл да коментираме.





Тема Като иде реч за мъже...нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор DarkMind (ненасебеси)
Публикувано31.03.07 14:08



Всичко е въпрос на дресировка.





Тема Re: Като иде реч за мъже...нови [re: DarkMind]  
Автор шмaт (from Magh Mor)
Публикувано31.03.07 16:57



екзактли



Тема Re: Кой е по-тъп - Христина или Здравко?нови [re: Дeбeлorъз_Hинджa]  
Автор шмaт (from Magh Mor)
Публикувано31.03.07 17:01



значи са я вкарали смръдлата вече!
Е, още по- голяма причина да не гледам Вип брадър 3.
Вчера клъвнах малко само от изпълненията на Роси, за която ми е изключително жал



а Здравко, колкото и нетактично копеуе да е, е прав за Деси Славка. наистина на нищо не прилича завалката, дори и намазана



Тема Освен натурал борн педерастс.нови [re: DarkMind]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано31.03.07 18:29



Но, па, тия така или иначе, нема смисъл да ги споменаваме.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.