Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:22 10.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Жълт клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Кой е по-тъп - Христина или Здравко?  
Автор Дeбeлorъз_Hинджa (Beautiful Liar)
Публикувано30.03.07 20:44



Гледам, гледам и не мога да си отговоря. Кой е по-тъп - Христина, която се спука да оправдава чукащия се наляво и надясно Здравко или приморския гларус, който се извинява така: "вземи това цвете, искам да ти се извиня, та поне аз да спя спокойно, че се разтроих от обидата, която ти казах"? То бива селяния, ама това вече не го бях виждал. Винаги има какво да научи човек от Биг/ВИП Брадър.

Beyonce,Beyonce
Shakira, Shakira


Тема Re: Кой е по-тъп - Христина или Здравко?нови [re: Дeбeлorъз_Hинджa]  
Автор Дeбeлorъз_Hинджa (Beautiful Liar)
Публикувано30.03.07 21:38



е не, здравко можех да го игнорирам, но цялото му семейство в къщата вече ми е много... ебаси, така се кефех на тоя вип брадър... твърде рано свърши шоуто



Beyonce,Beyonce
Shakira, Shakira


Тема Re: Кой е по-тъп - Христина или Здравко?нови [re: Дeбeлorъз_Hинджa]  
Автор DarkMind (ненасебеси)
Публикувано30.03.07 21:59



Тъпа е психоложката, която се изтресе, че в днешно време много малко жени били прощавали... демек Христина героиня. Бреййй, откога унижението е достойно за аплодисменти!





Тема Re: Кой е по-тъп - Христина или Здравко?нови [re: DarkMind]  
Автор Дeбeлorъз_Hинджa (Beautiful Liar)
Публикувано30.03.07 22:53



абе искам аз да участвам в един лайф с тая христина! много й знае устата, все на велика се прави, от клитора си изсмуква оправдания за здравко и всички са й криви, че го нападат. еми ся тя като е решила да се жени за гном-коцкар защо хората да са й виновни? той й признава, че не може да се откаже от жените, тя го аплодира и се жени за него, щото баща й бил казал, че всички мъже са като здравко. е с такъв баща нищо чудно христина да е масова убийца.

Beyonce,Beyonce
Shakira, Shakira


Тема Re: Кой е по-тъп - Христина или Здравко?нови [re: Дeбeлorъз_Hинджa]  
Автор DarkMind (ненасебеси)
Публикувано31.03.07 00:01



Ма Здравко наистина не е виновен. Като има кой да му търпи похожденията, що пък да не си вее байрака?
А Христина няма к'во да я мислим - 200 000 са си 200 000 - Миро и Елена изреваха сума ти сълзи за тия пари. Сто илядарки и те са добра сума, за да си затвориш очите за няколко хубавици, покрай които се е присламчил т.нар. ти възлюбен. Само че, мисля тоя път криви да й излезнат сметките. Щото едва ли на някой му се гледа ВИП Брадър - 3: Разводът на Здравко и Христина.

П.П. Не го гледах цялото предаване, обаче т'ва, което е цитирала от баща си е велика простотия.





Тема Ама, разбира се, че мъжете не "са такива"!!!нови [re: DarkMind]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано31.03.07 09:41



Еле, па тия дето пишат мъдри и възмутителни мнения в интернета. Тук изключвам естествените педераси, като същества, които не смисъл да коментираме.





Тема Като иде реч за мъже...нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор DarkMind (ненасебеси)
Публикувано31.03.07 14:08



Всичко е въпрос на дресировка.





Тема Re: Като иде реч за мъже...нови [re: DarkMind]  
Автор шмaт (from Magh Mor)
Публикувано31.03.07 16:57



екзактли



Тема Re: Кой е по-тъп - Христина или Здравко?нови [re: Дeбeлorъз_Hинджa]  
Автор шмaт (from Magh Mor)
Публикувано31.03.07 17:01



значи са я вкарали смръдлата вече!
Е, още по- голяма причина да не гледам Вип брадър 3.
Вчера клъвнах малко само от изпълненията на Роси, за която ми е изключително жал



а Здравко, колкото и нетактично копеуе да е, е прав за Деси Славка. наистина на нищо не прилича завалката, дори и намазана



Тема Освен натурал борн педерастс.нови [re: DarkMind]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано31.03.07 18:29



Но, па, тия така или иначе, нема смисъл да ги споменаваме.





Тема Нещо не стоплям,нови [re: тъпoтo koпeлe]  
АвторDark Mind (Нерегистриран)
Публикувано31.03.07 18:54



що цял ден ми навираш педерастите в очите?





Тема Re: Нещо не стоплям,нови [re: Dark Mind]  
Автор Дeбeлorъз_Hинджa (Beautiful Liar)
Публикувано02.04.07 20:59



щото му се иска здравко да го опъне, ма не му стиска.



Beyonce,Beyonce
Shakira, Shakira


Тема Re: Кой е по-тъп - Христина или Здравко?нови [re: шмaт]  
Автор Дeбeлorъз_Hинджa (Beautiful Liar)
Публикувано02.04.07 21:00



мръдлата е вътре, а бат бойко водеше церемонията. добре, че бойко е близнак, иначе щеше да ми е странно що все гледа да се набута в жълтата територия и да прави шоу на такъв сериозен пост.



Beyonce,Beyonce
Shakira, Shakira


Тема Аз ли ти ги навирам?нови [re: Dark Mind]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано02.04.07 21:15



Не питай за педераса, той сам ше те намери. Или, нещо такова. Педераска им работа.





Тема Re: Кой е по-тъп - Христина или Здравко?нови [re: Дeбeлorъз_Hинджa]  
Автор DarkMind (ненасебеси)
Публикувано02.04.07 23:05



Амъъъ... много ме дразни тоя Ники Мънчев вече! Почвам органическа непоносимост да развивам към него.


Поканили гости, пък той не им дава да се изкажат като хората. К'во само ги прекъсва и им налага тъпанарската си гледна точка! Все едно някой много го интересува, кухар! Милен Цветков обяснява защо шансовете за победа не са равни, оня го сече и пускат записа. Ми да ги питат с "да" и "не" тогава, даже може и по телефона направо, к'во ше хабят ефирно време с присъствие.

П.П. Някакви коментари по стрийптиз проблема?



Тема Re: Кой е по-тъп - Христина или Здравко?нови [re: DarkMind]  
Автор Дeбeлorъз_Hинджa (Beautiful Liar)
Публикувано03.04.07 19:07



стриптизетата беше с прилично тяло, но добре, че беше с маска. иначе можеше да си помисля, че гледам бъфи, убийцата на вампири, само дето я нямаше сара мишел гелар да убие вампирката :))))

Beyonce,Beyonce
Shakira, Shakira


Тема отдавна ми е писнало...нови [re: DarkMind]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано03.04.07 21:44



от насЕкоми в вфирната клоака -


(требе им съсипоч)



Тема Re: гледам вчера Килиан Мърфи инови [re: Дeбeлorъз_Hинджa]  
Автор шмaт (from Magh Mor)
Публикувано05.04.07 19:24



докато точа лиги си умувам ква зодия може да е. и си говоря: "ох, много ме кефи, ох боже, от де се взе толкова хубост на едно място- сто процента е близнаци или стрелец. иначе няма начин да ме кефи толкова. И решавам, че бие повече на Близнаци, и ако позная- тичам да се хваля на Нинджата

Познах и най- вече заради това, защото, като всички актьори близнаци, които водя любими актьори, и този е либов от втори поглед. Със Стрелеца е същото. Единствено Везни залюбвам от раз

и другото, което познах че, че е певче;) Просто стойката му е повече на такъв, отколкото актьорска;) позира малко като брит ПОП звезда;)


и тук като женка

и трейлър от най- новият филм с Килиън бой



Тема Re: гледам вчера Килиан Мърфи инови [re: шмaт]  
Автор Дeбeлorъз_Hинджa (Beautiful Liar)
Публикувано05.04.07 20:05



егаси сините очи. това фотошоп ли е?
а джони деп харесваш ли? и той близнаци бил!



Beyonce,Beyonce
Shakira, Shakira


Тема Re: Кой е по-тъп - Христина или Здравко?нови [re: Дeбeлorъз_Hинджa]  
Автор Дeбeлorъз_Hинджa (Beautiful Liar)
Публикувано05.04.07 22:30



някой да ми каже как минсаха номинациите, че не можах да ги гледам



Beyonce,Beyonce
Shakira, Shakira


Тема Re: гледам вчера Килиан Мърфи инови [re: Дeбeлorъз_Hинджa]  
Автор шмaт (from Magh Mor)
Публикувано06.04.07 19:44



не е фотошоп, наистина са толкова сини.



а Джони Деп винаги съм го харесвала като актьор, особено в старите му филми. преди да си срезили физиономията по този отвратителен начин:/
Иначе като маж вече не:) И особено след като знам и за алкохолните му изстъпления, хептен :)

Весел Великден;)



Тема Re: Кой е по-тъп - Христина или Здравко?нови [re: Дeбeлorъз_Hинджa]  
Автор Aдa (Shadowchaser)
Публикувано06.04.07 20:39



не е тъп който яде зелника.
ма той верно ли така се е оправдавал? лелеееее, да беше гледал още малко сапунени сериали за усъвършенстване на речника откъм мелодраматизми.

кво ти пука пък на тебе?!

Редактирано от Aдa на 06.04.07 20:48.



Тема Re: гледам вчера Килиан Мърфи инови [re: шмaт]  
Автор Aдa (Shadowchaser)
Публикувано06.04.07 20:46



като харесваш певци-актьори ти препоръчвам Р.Кроу. поне е по-мъжествен от това сушество на снимката.





Тема Re: гледам вчера Килиан Мърфи инови [re: Aдa]  
Автор шмaт (from Magh Mor)
Публикувано08.04.07 19:04



Существото не е виновно, че се е родило такова с малко женствена хубост. Килиан си е хетеро, има си детенце и красива съпруга:)
А за Ръсел знам, че свири на цигулка. Не знаех, че и пее.
Ей сега отивам да видя колко го може и пеенето;)

а ти гледай ей този Стрелец тук като най- добрият Мойсей, според шмат в историята на тв филмите по тази история:)



клип от "10-те Божи заповеди"


п.с. пее, но не мога да кажа, че е нещо уникално:)

Редактирано от шмaт на 08.04.07 19:25.



Тема Re: гледам вчера Килиан Мърфи инови [re: шмaт]  
Автор Дeбeлorъз_Hинджa (Beautiful Liar)
Публикувано10.04.07 21:25



всички сме пияндурници, без мен



Beyonce,Beyonce
Shakira, Shakira


Тема Re: Кой е по-тъп - Христина или Здравко?нови [re: Aдa]  
Автор Дeбeлorъз_Hинджa (Beautiful Liar)
Публикувано10.04.07 21:27



въпросът е много принципен!!!
гледай сега логиката - появява се някакво джудже с корем като на дядо коледа, което ебе и бие жените. от своя страна жените яко му се кефят. и сега аз се питам - като съм толкова висок и снажен, като не пребивам жените и ги еба като джентълмен, демоде ли съм? защо харесвате точно противоположния тип на това, което съм аз? ако изобщо харесвате този тип, де.



Beyonce,Beyonce
Shakira, Shakira


Тема Re: Кой е по-тъп - Христина или Здравко?нови [re: Дeбeлorъз_Hинджa]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано11.04.07 00:10



ето ти 45 оборота






Тема Re: гледам вчера Килиан Мърфи инови [re: шмaт]  
Автор Aдa (Shadowchaser)
Публикувано14.04.07 13:41



ку не вярваш - ето:



Ръсел е започнал в тийн годините си да пее, искал е да стане рок-певец, едва по-късно е станал актьор. Групата се казва TOFOG, в нета можеш да намериш много за тях. Не че са велики, но не спират турнетата. Колко странно - колко ли хора знаят, че половината живот на Ръсел е посветен на музиката. Аз мноо си го обичам тоз човек, не е типичната холивудска матрона.





[image][/image]

Редактирано от Aдa на 14.04.07 14:17.



Тема Re:да ама ненови [re: Дeбeлorъз_Hинджa]  
Автор шмaт (from Magh Mor)
Публикувано14.04.07 13:48



Мъжете зодия Стрелец са най- големите пияндурници и дроги всред актьорската гилдия. Тъй че Близнаци, не се блъскайте за първото място



Двата най- ярки примера, които мога дам са Том Сайзмур, топ дрогар и Андрю Маккарти, топ алкохолик на Холивуд. Макар, че Андрю май е спрял да порка, тъй дочувам.

Иронията е, че и двамата са родени на 29 ноември.
Кажете, може ли такова нещо



Тема Re: Кой е по-тъп - Христина или Здравко?нови [re: Дeбeлorъз_Hинджa]  
Автор Aдa (Shadowchaser)
Публикувано14.04.07 13:50



ще ти кажа що - това открай време е драмата на човечеството - че го влече неуправляемото. дам - ДИВОТО ЗОВЕ.

аку не беше така хомо еректус нямаше да се превърне в хомо сапиенс и БЕЗ жаждата да покорява природата нямаше да стигне до Марс..
всъщност истината е, че харесваме твоя тип, но инстинктивно се тикаме при обратния.

бтв, клуб 20-30 вече няма модератор, може да се пише и нерегнат.


Редактирано от Aдa на 14.04.07 13:53.



Тема Re: Кой е по-тъп - Христина или Здравко?нови [re: Дeбeлorъз_Hинджa]  
АвторStela93 (Нерегистриран)
Публикувано16.04.07 17:38



Абе и двамата са кои от кои по тъпи.Христина е готина ама що и трябваше да се жени за тоз селянин Здравко.А пък той тъи глупаво се държи с нея.Вместо да си вземе поука и да се държи като женен мъж,и да си гледа детето,той си развява баиряка.Абе и двамата са големи глупаци.





Тема Re: Кой е по-тъп - Христина или Здравко?нови [re: Aдa]  
Автор MepлинMoнpo (Beautiful Liar)
Публикувано16.04.07 21:12



как така няма модератор???



Тема Re: Кой е по-тъп - Христина или Здравко?нови [re: Aдa]  
Автор MepлинMoнpo (Beautiful Liar)
Публикувано16.04.07 21:13



ох, сори. този ник си го бях направил, за да пея хепи бъртдей. днес влизам и що да видя - добре дошъл Мерилин Монро. Ще полудея. Всички опити да си върна стария ник се оказаха неуспешни. Дира ми лапна един ник, сега втори.





Тема с неясен "шоу-бизнес"...нови [re: Дeбeлorъз_Hинджa]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано28.04.07 01:41



нас бегейците - ни сравниха с птичи акета(сбор от ако и пико)...

новият "вип-бг" е христина - европейката...
дали аз затъпях
или ЕО бързаше...

неам думи - грозна рАбота...па и наглАсена...
малеЙ



пп къде е ЛУПО



Тема Тъпоооо, орех, тъпо.нови [re: NUT]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано28.04.07 08:50



Тва ти беше най-тъпото мнение, което съм чел. Мисла, че ти липсва способността на джентълмен (какъвто се оказа единствено Росица Новева) да приема загубата в една игра (от по-слаб противник) с усмивка и уважение към победителя. Христина спечели не защото е вип, а защото хората пуснаха есемесчетата си за нея. Респект и към Нова тиви, за това, че игра честно до края!





Тема Re: с неясен "шоу-бизнес"...нови [re: NUT]  
АвторDark Mind (Нерегистриран)
Публикувано28.04.07 17:23



Долняшка история, Нут... Жалки "прецеденти" и срамни "драматизми", скалъпени, за да изпразнят джоба на верующите и да напълнят хазната на НВТ.
Искрено съжалявам, че си изгубих времето, за да гледам триумфалните ботушки на някаква ревнива "тетка".

Поне развилнелият се Боби и разплаканата Василка бяха свежи моменти в иначе тягостната "шоу" атмосфера.





Тема по-добре тъпо...нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано29.04.07 01:46



а не нанизаници...на острието;)
та
за... вип-а - хриска спечели кинти(дано ги умножи)...нема лошо
но
това...не бе вота на бегейците
а
на - "жълтите европейци"...

пп ти като един изявен "селянинът с колелото" и не понасящ чуждо тяло;) в леглото си - ще издържишли 24 часов застой с хриска...под стерехи и чукари:)



Тема верно е...нови [re: Dark Mind]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано29.04.07 01:53



че и белото пак е модно...
в/у черно е пик-топ


но
лайното си е - лайно...маслодайно...
100% тен

пп сбирка на мейдън?



Тема Re: Кой е по-тъп - Христина или Здравко?нови [re: Дeбeлorъз_Hинджa]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано01.05.07 15:40



Tc Tc Tc ,gledam i ne viarvam na ushite si , pak sa vi pusnali BB ... i to V.I.P , maiko mila naroda v BG shte vzeme po oshte edno vishe obrazuvanie pokrai toia BB ;-)

Всичко което ме убива ми е неудобно...

Тема Re: Тъпоооо, орех, тъпо.нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор Дeбeлorъз__Hинджa (Beautiful Liar)
Публикувано01.05.07 23:02



Христина спечели заради това, че събра негативния вот. хората гласуваха не христина да е победител, а деси слава да не е. щото нали "нашия човек, дет мирише на чесън е най-добър, кви са тия випове, ние сме най-велики". дееебааааа





Тема Re: Кой е по-тъп - Христина или Здравко?нови [re: wiper]  
Автор Дeбeлorъз__Hинджa (Beautiful Liar)
Публикувано01.05.07 23:03



за деси слава бих взел и една магистратура



Тема Понеже си тъп педерас, ти напомням един факт от ..нови [re: Дeбeлorъз__Hинджa]  
Автор тъпoтo (копеле)
Публикувано02.05.07 00:38



... гласуването - Десита водеше през цялото време с поне 2% (словом: два процента) преди да започнат да отговарят на въпросите на трите влъхви на Нова. След отговорите Христина поведе с 3% (словом: три процента).





Тема понеже ми харесва как ме цокашнови [re: тъпoтo]  
Автор Дeбeлorъз__Hинджa (Beautiful Liar)
Публикувано05.05.07 01:31



те известявам, че линийте за гласуване за деса са били прекъснати точно в момента, в който хриса е повела. историята е позната и лично мога да я потвърдя - за здравко и зара се получи същото. пазех си дори смс за зара, който ми върнаха с извинението, че не може да бъде изпратен, но ми откраднаха джиесема и сега няма как да го покажа на зрителите.



Тема Re: верно е...нови [re: NUT]  
Автор DarkMind (Borgia)
Публикувано05.05.07 02:04



За концерти винаги тръгвам в последния момент и ми излиза душата от бързане, понеже няяяяколко месеца преди това всичко е уговорено до последния детайл с френда ми, с който ходя по такива масовки.

Затова по-добре сбирката да е следконцертна някой ден (и без това се каним от години ), за да не се чувствам аз виновна, а ти излъгана.



Тема Разбира се, има План!!!нови [re: Дeбeлorъз__Hинджa]  
Авторcвeтoвнaтa koнcпиpaция (Нерегистриран)
Публикувано05.05.07 08:30



Сичко, което не те устройва, е организирано от СК. Не се притеснявай, с всички е така. Мръсна работа, но се некой требва да я върши.





Тема Re: Кой е по-тъп - Христина или Здравко?нови [re: Дeбeлorъз_Hинджa]  
Автор Дeбeлorъз__Hинджa (Beautiful Liar)
Публикувано07.05.07 18:56



един от най-обективните вестници, разкриващи истината - вестник уикенд публикува обширна статия за далаверата около вип брадър. В уводна статия с шокиращото заглавие "Измамата на Христина - разкрита" , вестникът казва, че около 90% от смс за били за Деси. Фирмата-преброител обаче твърди, че от стационарни телефони било гласувано главно за Христина. Айде бе.
и ако не вярвате на уикенд , в неделя крум савов направи свое разследване. на въпроса кой трябваше да спечели 78% от гласувалите (пак зрители на нова телевизия) посочиха деси като желан победител, а едва 22 %- Христина. обадил се зрител сподели, че бил пуснал няколко гласа за деси, всички обаче били отчетени след полунощ.
лично аз съм склонен да му вярвам, защото този филм съм го гледал и със здравко. както стана въпрос по-горе тогава гласувах за зара, но смс-ът ми дори не беше приет. 3 години по-късно курвенския номер е приложен и за жената на морския измамник.



Тема ок...нови [re: DarkMind]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано07.05.07 23:15



щом френда:) е толкоз интимен...



Тема Ти си срам за счетоводството, бе, педер!нови [re: Дeбeлorъз__Hинджa]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано08.05.07 08:44



Земи, напъни си малко апендикса зад носа и може да съобразиш, че има лесен счетоводен начин да се провери точната бройка на приходите по определен партиден номер. Чаткаш ли или да пояснявам?





Тема Re: Кой е по-тъп - Христина или Здравко?нови [re: Дeбeлorъз_Hинджa]  
Автор БeлaMaцa (светска маца)
Публикувано08.05.07 09:13



Е кой е по-тъп, то не може да се каже така, все едно да сравняваш Айфеловата кула с Акропола, това са несравними величини!
На мен Здравко много ми харесва, има чаровна усмивка и секси бади. Въпреки големия успех не се е възгордял и през цялото време беше себе си. На мен Христина много ми харесва, има чаровна усмивка и секси бади. Въпреки големия успех не се е възгордяла и през цялото време беше себе си.
Що се отнася до Десислава, много ми допадна. През цялото ввреме съумя да бъде себе си. Изобщо всички звезди бяха себе си и много ме изкефиха. Добре, че има такива предавания по Българската Национална Телевизия. Одобрявам.
Хайде, до скоро
Светска Маца- Ваша Маца!



Тема Re: Кой е по-тъп - Христина или Здравко?нови [re: БeлaMaцa]  
Автор Дeбeлorъз__Hинджa (Beautiful Liar)
Публикувано09.05.07 21:59



човек трябва да има доста богата фантазия или творческо мислене, за да види в лилипутското тяло на здравко сексапил. или в съсухреното от ревност тяло на христина.
но да, всички бяха себе си. толкова истински, чак се възбудих.



Тема Re: Ти си срам за счетоводството, бе, педер!нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор Дeбeлorъз__Hинджa (Beautiful Liar)
Публикувано09.05.07 22:00



е какво общо имат приходите? лекувай се, не се напъвай да мислиш.



Тема Re: Кой е по-тъп - Христина или Здравко?нови [re: Дeбeлorъз__Hинджa]  
Автор БeлaMaцa (светска маца)
Публикувано10.05.07 16:38



Е, тук сме все с фантазия, нали така?



Тема Еми, виж, глупав ...нови [re: Дeбeлorъз__Hинджa]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано10.05.07 21:09



... един глас - едно левче. Глас за Деси - левче в партиден № 1741, глас за Хриси - левче в партиден №1742. Броиш левчетата по партидите, събираш и после делиш левчетата на Деси и Хриси на общия брой левчета (за двете). Като умножиш получените резултати по 100, получаваш процентите дето ги показват по телевизоро. Айде, сега се опитай да направиш обратното (понеже си обратен) и ше разбереш целата логика на процеса. Тъпанар.





Тема Re: Еми, виж, глупав ...нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор Дeбeлorъз__Hинджa (Beautiful Liar)
Публикувано11.05.07 20:27



айде сега ти, понеже си много куул, виж кво съм написал аз и си направи нова логика, щото тая издиша като мита, че си хетеросексуален. не, чакай, аз ще ти помогна, а в замяна ти ще ме цокаш докато аз те снимам, а после ще кажем, че съм бил пиян и не съм знаел какво правя.

та значи - точно в това е проблемът. по партида 1741 (Деси) е нямало постъпления, защото телефоните са били изключени и не са приемали смс, а в най-добрия случай са регистрирали тези съмъсъ след полунощ, когато регистриращите (вероятно ти и аверите ти от гей-френдли барът "влюбени гепарди карат колело без седалка") сте маали чекии пред новата продукция на някой хомо-режисьор или сте кроели планове как да ме напиете, да белким ви мушна по една патка, та да разберете що е вип брадър и как се става победител там.



Тема Re: Кой е по-тъп - Христина или Здравко?нови [re: БeлaMaцa]  
Автор Дeбeлorъз__Hинджa (Beautiful Liar)
Публикувано11.05.07 20:28



както пее деси слава - така, така, така





Тема Re: Еми, виж, глупав ...нови [re: Дeбeлorъз__Hинджa]  
Автор Aдa (flamethrower)
Публикувано16.05.07 01:29



ейу, дебелогъзи, много си се разпалил.... мен пък ми харесва когато тъпото е серьозен, понеже му е рядка случка. ама за теб е заразно май?





Тема Е, тъп педерас си, и тва си е.нови [re: Дeбeлorъз__Hинджa]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано16.05.07 11:56



Приходи по партидата на Деси-цицата може да е нямало не само поради конспиративни теории, ами и поради простата причина, че не са изпращани есемеси за нея. Хрумва ли ти това, тъпако?

П.П. Очаквай скоро новата ми фотовелосесия. Тук.





Тема Не, не е тъп.нови [re: тъпoтo koпeлe]  
АвторДecи (Нерегистриран)
Публикувано16.05.07 14:56



Иначе, цяла България е гласувала за Христина, то е ясно, липсват само мотивите за този вот, разби`ш ли.





Тема Re: Е, тъп педерас си, и тва си е.нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор Дeбeлorъз__Hинджa (Beautiful Liar)
Публикувано16.05.07 19:41



коментирах защо липсата на приходи по партида не може да засече далавера с гласове (ако има такава). дали е имало - никой не може да докаже. само мога да кажа, че лично моят глас за зара не стигна по предназначение. същото е станало и с някои гласове за деси. дали е имало инциденти с христина - не е известно към момента. и все пак - в предаването на крум савов няколко дни след финала, гласовете за деса бяха близо 80%, куросмуко.



Тема Re: Еми, виж, глупав ...нови [re: Aдa]  
Автор Дeбeлorъз__Hинджa (Beautiful Liar)
Публикувано16.05.07 19:42



еми ся тръгнало тъпото копеле забележки да ми прави, че много лесно се хващали измами с партиди... само дето не разбрало каква точно е измамата. ми да си трае куросмука. и без това не е прилично да говориш с пълна уста



Редактирано от Дeбeлorъз__Hинджa на 16.05.07 19:42.



Тема Абе, то има малка разлика м/у контролен и ...нови [re: Дeбeлorъз__Hинджa]  
Автор тъпoтo (копеле)
Публикувано17.05.07 13:19



... официален мач.





Тема Re: Абе, то има малка разлика м/у контролен и ...нови [re: тъпoтo]  
Автор Дeбeлorъз__Hинджa (Beautiful Liar)
Публикувано17.05.07 22:08



има, има. дай фотосесията ти, че влизам да се къпя.



Тема Re: Кой е по-тъп - Христина или Здравко?нови [re: БeлaMaцa]  
Автор plamen_O1 (непознат)
Публикувано11.06.07 22:07



Кои е по-тъп Христина или Здравко.Как кой ДесиСлава!За да спечелиш 100000 лева не е лесно.А от тази куха лейка Деса накрая и мен ме беше срам.Добре ,че спря да дава интервюта !А при Коритаров беше голям срам и гаф. .......................................Не успя и после вота бил ..................





Тема Re: Кой е по-тъп - Христина или Здравко?нови [re: plamen_O1]  
Автор Дeбeлorъз__Hинджa (Beautiful Liar)
Публикувано12.06.07 19:49



деса поне е красива, за разлика от хриса, която си има сал едната тъпота.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.