Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:18 05.07.24 
Хоби, Развлечения
   >> Жълт клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Вашите Оскари 2007нови  
Автор DarkMind (ненасебеси)
Публикувано26.01.07 21:44



Номинациите са -

, а на кои от тях бихте дали Оскари?

Моите са следните:

Best Motion Picture of the Year - "Babel" - е няма такъв филм! Толкова ми хареса, че веднага след него изгледах и още един филм на същия режисьор "Amores perros".

Best Performance by an Actor in a Leading Role - тук ми е все тая.

Best Performance by an Actress in a Leading Role - Helen Mirren или Meryl Streep. Judi Dench също вярвам, че е била страхотна в ролята си, за Kate Winslet си нямам идея, но за Penelope Cruz ще ме прощават. Фен съм на Алмодовар, обаче "Volver" не ми допадна, а Пенелопе... ми каквато и да е ролята й, тя си е играе все едно и също като че ли.

Best Performance by an Actor in a Supporting Role - нямам фаворит.

Best Performance by an Actress in a Supporting Role - в голямо колебание съм между двете "бабелки" Adriana Barraza и Rinko Kikuchi. Май клоня към япончето. Много силна игра, без нито думичка.

Best Achievement in Directing - Alejandro Gonzalez Inarritu, определено.

Разните там сценарии, костюми, грим и т.н. ги пропускам.

Best Animated Feature Film of the Year - уффф... и трите ми харесаха.

Толкоз от мен. Ако ви се "раздават статуетки" - вие сте!

Ohne dich kann ich nicht sein

Тема Re: Вашите Оскари 2007нови [re: DarkMind]  
Автор Дeбeлorъз_Hинджa (mastermind)
Публикувано27.01.07 13:05



Много се радвам, че Вавилон ти е харесал. Както вече писах в сигнатурата си още преди номинацийте за оскари и дори преди филмът да спечели златен глобус - Дайте Оскар на Babel!
Друг мой фаворит е Мис Слънчице. Моите оскари ще ги пусна по-късно :)

Това е фарс!


Тема Re: Вашите Оскари 2007нови [re: Дeбeлorъз_Hинджa]  
Автор DarkMind (ненасебеси)
Публикувано27.01.07 14:14



И аз го изгледах преди да е получил глобус. Всъщност, глобусите започнаха да ми допадат много повече от оскарите откакто наградиха Хоакин Финикс за "Walk the line".
Слънчицето и Лабиринтът на Пан съм ги запланувала за зяпане тия дни. Очаквам с нетърпение и "Фонтанът" на много любимият Дарън Ароновски, който обаче май липсва в номинациите.



Ohne dich kann ich nicht sein

Тема Re: Вашите Оскари 2007 [re: DarkMind]  
Автор Дeбeлorъз_Hинджa (mastermind)
Публикувано27.01.07 17:37



вероятно вавилон ще се състезава за второто място в моята лична класация за най-добър филм на всички времена. първи, разбира се, си остава влюбеният шекспир, но дали сблъсъци ще устои на напъна :))) дори и аз не знам :) един филм с изключителни хрумки на всяко ниво.

гледах Кралицата - мислех, че е някакъв филм, в който се описва колко зла и тиранична е Елизабет Втора, колко мила е Даяна и как Великобритания мигом трябва да се оттърве от кралицата си (а с това и Канада, и Австралия и куп още държавици, на които държавен глава е кака Лизи). оказа се един приятен филм, с интересна гледна точка, човечен, с типичното английско чувство за хумор и една наистина силна роля на Хелън Мирън, която през цялото време те кара да мислиш, че на екрана е самата кралица.

За главна женска - Хелън Мирън
За второстепенна - японката от Вавилон
За филм на годината - Вавилон
За режисьор - Алехандро

Това е фарс!


Тема Re: Вашите Оскари 2007нови [re: Дeбeлorъз_Hинджa]  
Автор DarkMind (ненасебеси)
Публикувано27.01.07 18:11



Хелън Мирън я забелязах и харесах в

(много го въртяха по Холмарк по едно време), въпреки очевидно богатата й филмография.

Преди малко изгледах и "Little Miss Sunshine". Ще го изкоментирам като пейстна едно заглавие на пост за филма: "The talent competition was one of the scariest things I have ever seen."

Ohne dich kann ich nicht sein

Тема Re: Вашите Оскари 2007нови [re: DarkMind]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано30.01.07 15:50



искам хелън мирън да вземе оскарчето - изиграла е най-откачените женски образи уникално:)



Тема Re: Дарки, много офф, но нямамнови [re: DarkMind]  
Автор Бeзпaмeтнo (полупозната)
Публикувано03.02.07 13:21



избор:))) Да си влизала напоследък регната и да си си виждала биляшките случайно?:)

Косата ми дзилена, очите ми редки



Тема Благодаря, благодаря, благодаря!нови [re: Бeзпaмeтнo]  
Автор DarkMind (ненасебеси)
Публикувано03.02.07 15:47





Ohne dich kann ich nicht sein

Тема Re: Вашите Оскари 2007нови [re: NUT]  
Автор DarkMind (ненасебеси)
Публикувано03.02.07 15:54



Ще я подкрепя тогава и аз (е, морално поне

).
Кажи кой от филмите на годината ти е на сърце?

Ohne dich kann ich nicht sein

Тема Re: Благодаря, благодаря, благодаря! [re: DarkMind]  
Автор Дeбeлorъз_Hинджa (mastermind)
Публикувано05.02.07 19:30



хм... пускате си бележки и се прегръщате? мога да намина с камерата някой ден... преди това прочетете постинга за мис америка и вземете пример! ще помогне да се получи наистина добър филм, който ще вземе първа награда :)

Това е фарс!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.