Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:06 06.10.24 
Хоби, Развлечения
   >> Жълт клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ББ3 - финалЪТ!нови  
Автор Dark Mind (ненасебеси)
Публикувано11.12.06 23:37



Честито на печелившата Любов! Аз - доволна.

СЕга веке нема да пита "Дека са ми пръстените?", а че купува нови секи път като си ги заборави некъде.
Обаче по-тъп, изкуствен и лишен от емоции финал, не бях гледала. Толкова престорено и кухо беше всичко, че въобще не подхождаше на точно такъв прям и емоционален победител. Финалът беше баш за куха лейка като Лиляна - фалшиви усмивки, подхилкване тип "въх, ко ма напрай", сластни погледчета, комбинирани със свенливи пърхания на миглите към камерите (бляк!)... направо антипатия получих докато го гледах, евентуално!
Освен това, Пеньо не изпълни мега-хита на сезона "Летя със колата, летя със колата..." (или поне аз не я чух, след като пуснах ТВ-то)... как може такова нещо, питам аз!

Време е да преминем към следващото издание на ББ4, което доколкото разбрах, ще е пак ВИП. Кой искате да гледате в него и защо?

Ohne dich kann ich nicht sein

Тема Re: ББ3 - финалЪТ!нови [re: Dark Mind]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано12.12.06 14:34



и аз доволна:)
(бях сигОрна че лилиту ще спИчели

)
никакво шоу - озлобени и лицемерни съквартиранти...позиращи с/у камерите...
никел кънчев - угоена новогодишна свиня;) която мислейки само за лимона който ще лапне...забрави какво е усмивка и що е то - водещ на "шоу";)

хита на пепито бе - летя със куата...
гаро бе най-свеж и първи поздрави тризнетата:)

в този сезона на ББ
се родиха най-яките лафове - въйй, облякан, глава без муха, аз на миглите си невервам камо ли на клепките(това ми е фаворит), интериорка, фантастика, индиана джоунс - индиянка такава, нуминирвам, поза-капричоза, диалектизъм,
IQ-10(десет)...и т.н.

участниците от ББ3
са достойна конкуренция на нашенските ВИПове
в този ред на "мисли" - един болен сидеров;) ще ми е забавно...да ме "анатемосва"



Тема Re: ББ3 - финалЪТ!нови [re: NUT]  
Автор шмaт (from Magh Mor)
Публикувано12.12.06 20:30



ами потенция и логистика вместо логика на Тошиту


И аз се радвам, че Любов спечели. Натри носовете на всички надувки. Финалът наистина си беше претупам.
Пепито не пя летя с колата, бе Нут. Няква нова песничка Счупени криле ала Тони беше.
А Лилянка беше абсурд да спечели. Защо не ме попита, ами си се притеснявала толкова време



Тема Re: ББ3 - финалЪТ!нови [re: Dark Mind]  
Автор Дeбeлorъз_Hинджa (*)
Публикувано12.12.06 21:49



ох, кеф! лиляна се счупи да позира и да се прави на добра и благородна. палома си е счупена по принцип. като останаха любов и леля вили си отдъхнах, щото щях да съм доволен дори и леля да спечели. любов беше така естествено тъпа, че дори не можеше да се преструва. емоционална, непринудена, тъпа, руса и биткаджийка! честито :)



Тема Ас па знам..нови [re: Dark Mind]  
Автор Maймyнa ([менте])
Публикувано16.12.06 15:21



..че ББЧ ше го спечели Трайчо Сиганина - травестит от Марс, който е отвлечен от родната му планета с една от летящите каруци на цар Киро.
По-късно е откупен от Гейко Борисов, срещу протекция за далавера с 80 кила бакър и предаден на Магърдич Халваджиян, който го преотстъпва на СИА срещу правото да прави скрита камера в тоалетните на централна гара и новата автогара.
А гледайте сега ББ4етири...



Сигнатура

Тема Re: ББ3 - финалЪТ! [re: Dark Mind]  
Автор Aдa (непознат)
Публикувано18.12.06 23:45



като цитираш лиляна - "лелееееее, напраооо.... съм потресена" - тва е лафа. иначе, като ще злорадстваме и аз исках да я видя да загуби.






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.