|
Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема
|
порно с известни
|
|
Автор |
Дeбeлorъз_Hинджa (m, 35, sf) |
Публикувано | 26.07.06 22:05 |
|
Предлагам пътеводител на порноманиака. който се сеща за розови филмчета с разни звезди да ги сподели с останалите :)))
в момента актуално е порното с парис хилтън, което можете да си свалите от дата.бг
старо, но класическо е това с памела андерсън, което пък може да си наемете в повечето видеотеки
най-новата клюка е, че и галя литова се е снимала в домашно порно, но засега филмът не е стигнал до нета или поне аз не знам къде може да се дръпне :)
да, това парче възбужда
| |
|
По чужбински форуми четох, че имало порно и с Леопардо Ди Каприо. За истиността на този слух нищо не се знае, обаче.
| |
Тема
|
Re: порно с известни
[re: Dark Mind]
|
|
Автор |
NUT (ot ada) |
Публикувано | 27.07.06 15:37 |
|
с удоволствие;)
бих участвала в подобна продукция
с джут лоу роби уилямс и робърт редфорДА
пп лео не мога да си го предтавя
как прави секс
| |
|
аз не че гледам порно, но веднъж някакъв хакер беше проникнал в компа ми и беше свалил порно със софи маринова, беше ми го пуснал на монитора и ме беше накарал да го гледам (явно има някакви вируси, които те принуждават да гледаш в екрана, без дори да го искаш. психотронна работа). софи маринова беше някаква французойка или поне френско говореща курва с тъмен цвят на кожата и дълга , черна коса. само стиви уондър няма да разбере, че това е френско порно, на което му е сложен надпис Софи Маринова :))))
| |
Тема
|
Re: порно с известни
[re: NUT]
|
|
Автор |
Dark Mind (ненасебеси) |
Публикувано | 28.07.06 13:18 |
|
И на мен ми става смешно от тая представа, ма и той си има фенки човекот сигур.
П.П. Аз и без камери и продуценти бих се съглАсила да импровизирам с любимците.
Редактирано от Dark Mind на 28.07.06 13:25.
| |
|
Хахаха, нищо истинско не остана на тоя свят, наборе! Силикони, травестити, ся и порното фалшифицират... вирусите вече не влияят само на компа, ами посягат и на задклавиатурното устройство... махни, махни.
П.П. Между другото, песента на любимката ти Парис също е някакъв вид порно, с тая разлика, че липсват голотии и действия (доколкото си спомням от видяното).
| |
|
Глей кво порно с Марая Кери открих!!! При това в клуб литература! Скандал! :)))
да, това парче възбужда
| |
|
май участвал и Том Сайзмор
| |
|
припомни ми кой беше този :)))
| |
|
| |
|
Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
|
|
|