Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:49 07.07.24 
Хоби, Развлечения
   >> Жълт клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Има ли песен, на която винаги се разплаквате?нови  
Автор Dark Mind (ненасебеси)
Публикувано13.04.06 01:21



Когато я чуете.
Аз, примерно, единственото парче, на което почти умирам душевно от болка, е "Who wants to live forever" на Queen. И не толкова заради Фреди (лека му пръст, велик глас и музикант), а поради лични причини.
Ще споделите ли коя е тъжно емоционално-натоварващата ви песен? Поводът... само ако желате.



Тема Re: Има ли песен, на която винаги се разплаквате?нови [re: Dark Mind]  
Автор Гиди longur мpъceн! (cancerogen)
Публикувано13.04.06 13:02



На мен от малък така ми действаше "Кукла",кофти ми става!
Текстът е силен,клипът не чак толкова.
...има и още!Като се сета и ми се реве!

ДОШЪЛ СЪМ ЗА НЕЩО СУХО!


Тема Re: Има ли песен, на която винаги се разплаквате?нови [re: Dark Mind]  
Автор ДeбeлorъзHинджa (близнак)
Публикувано13.04.06 20:44



плакала съм нощем дълго,
чакала съм тебе, мъко

мале, ако разбере рени, че съм забравил песента й, няма вече да ми говори. сигурно затова всъщност не ми се обажда и не ми говори



Тема Re: Има ли песен, на която винаги се разплаквате?нови [re: ДeбeлorъзHинджa]  
Автор LOCKY_ (Numb)
Публикувано14.04.06 01:11



Благодаря за хубавата тема... Пасва идеално на настроението ми.
И... да... Who Wants To Live Forever е една от тези песни... Боже, дорева ми се, без да я слушам в момента... Фреди пееше като ангел, а и тази музика, този текст... осъзнаваш колко безсмислен е живота и колко е кратък. Как нямаме шанс дори мизерните си планове да осъществим... Как всяка красота увяхва и как всяка любов умира... Но накрая композицията завършва с нещо, което прилича на разцъфването на зората, на слънчев лъч... има "утре"... живота като понятие продължава... дори и след теб.

The Show Must Go On е друга такава композиция. Пак със същото послание. Накрая Фреди по-скоро плаче... това вече не е песен, то не е и емоция... това е някакво разтърсващо те из основи преживяване, което не може да се опише... нужно е да се почувства. Колко ли беден духовно трябва да е човек, че да не се разплаче на това изпълнение... и дали изобщо има такива хора.

Ах, как ми подейства тая темааааа.... Ужас! Не, не съм чак такъв мазохист. Спирам. Утре другите.



Тема Re: Има ли песен, на която винаги се разплаквате?нови [re: Dark Mind]  
Автор Mapжeнa (непознат)
Публикувано14.04.06 01:25



Очи Черньiе... или както там се пише на руски, романски и так далее. Специално си я слушам в изпълнение на Ибрахимова. Повод няма, по-скоро повода е усещането за непреодолимост и вечност на някакво чувство, оброк .....



Тема Re: Има ли песен, на която винаги се разплаквате?нови [re: Dark Mind]  
Автор Гиди longur мpъceн! (cancerogen)
Публикувано14.04.06 08:53



Музичката от Изкуплението шоушенк много гадно ми влияе...Сещам се за филма и ми е кофти.

ДОШЪЛ СЪМ ЗА НЕЩО СУХО!


Тема Бате, познавам майката на тая кучка.нови [re: ДeбeлorъзHинджa]  
Автор миcтъp Пинk (розов отсекъде)
Публикувано14.04.06 11:57



Бачка секретарка във весеуто, мога да те уредя с нея. Има бая бомби и изглежда добре консервирана за възрастта си.



Тема Re: Има ли песен, на която винаги се разплаквате?нови [re: LOCKY_]  
Автор Dark Mind (ненасебеси)
Публикувано15.04.06 01:52



За по-хубаво и точно мнение по темата не съм си и мечтала, вярвай ми... Написал си нещо, което винаги ми се е искало да кажа, но подходящите думи за изразяване на усещанията, никога не са ми били силната страна. Благодаря ти!

Forever is our today...



Тема Re: Има ли песен, на която винаги се разплаквате? [re: Гиди longur мpъceн!]  
Автор Dark Mind (ненасебеси)
Публикувано15.04.06 02:02



Оооо, а на филмова музика колко мога да се просълзявааам... Особено, ако е на Hans Zimmer. Най-любими са ми "Now we are free" от "Gladiator" и "Still" от "Black Hawk Down".
Както и почти цялата музика от "Смело сърце" и "Последният мохикан".
Въобще, филмовата музика може да бъде много силна, ако е подходяща за определен момент.

Редактирано от Dark Mind на 15.04.06 02:03.



Тема Re: Има ли песен, на която винаги се разплаквате?нови [re: Dark Mind]  
Автор Гиди longur мpъceн! (cancerogen)
Публикувано15.04.06 09:56



Има едно уейвче от осемдесетте,дето ме натъжава.
Лошото,че не знам как му е заглавието...

ДОШЪЛ СЪМ ЗА НЕЩО СУХО!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.