Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:48 06.10.24 
Хоби, Развлечения
   >> Жълт клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема клюки от медиитенови  
Автор Becka Eceмecka (непознат)
Публикувано08.09.05 21:54



Предлагам в тази тема да пускаме какво? - клюки от медиите.
Ето и първите няколко такива.

Очаква ни ново риалити шоу, този път по бтв.
Продукцията, чието българско заглавие е "Красавицата и отличникът", ще тръгне от началото на октомври.
Шоуто е вид социален експеримент, който сблъсква два напълно противоположни стереотипа.
Идеята е да се съберат и покажат най-красивите жени и най-умните мъже в България.(респективно най-тъпите жени и най-грозните мъже?)
10 красавици и 10 умни момчета ще подложат на тест максимата - могат ли мъже и жени, които по принцип нямат нищо общо помежду си, да се учат един от друг и да се променят, могат ли да живеят заедно и да работят като един отбор.
Момичетата и момчетата ще се борят за голямата награда, която е на стойност над 300 хиляди лева,изразени в пари и луксозни предметни награди.
След кастинг участниците са физик, математик, компютърен специалист, мъж, разбиращ от философия и култура, както и други интересни и интелигентни мъже - специалисти в различни области.
Десетте жени разчитат преди всичко на своята външност, за да направят впечатление.Те отделят много време, за да поддържат своето тяло, спортуват, пазаруват часове наред и обичат забавленията.
Тези момичета обаче не са наясно с науките - математиката, физиката, химията, историята, икономиката, не разбират и от политика.
За да победят, най-важното е да умеят да работят в екип, да са толерантни и да се справят с поставените изпитания.
Идеологията на проекта не е да бъде скандален, а да покаже с позитивни послания промяната, която ще настъпи с участниците.(за каква промяна иде реч - бременност?)
Шоуто се снима с двадесет камери едновременно, всичко се записва в реално време, без да се търси ефекта на скритата камера. Използва се декор и допълнителна техника както при големите кинопродукции. Екипът, който реализира проекта, е над 100 човека.
Реализацията на шоуто е поверена на екипа на фирмата "7/8-ми", която реализира и "Шоуто на Слави".

Подробности по темата


Не знам на вас как ви се струва, но според мен е адски обидна (и за двата пола) покана в такова "шоу".


След "Ерогенна зона", "Звездите на Сашка"(с втори водещ Митьо Пищова) и още куп знайни и незнайни тв шоа, Сашка Васева има ново тв предаване, което се казва "Звезди и герои". Първият брой се излъчи на 3.09. по ВТК от 23.30ч. и ще върви всяка събота с повторение в неделя.
Рубриките са:
"Очи в очи" - както се досещате в тази рубрика Сашка ще разговаря очи в очи с гостите си,
в ресторант "Мачу Пикчу" - известни шоумени ще показват уменията си в кулинарията,
"Герой на седмицата" - в първите броеве гости ще са хора, които първи са се включили в помощ на пострадалитеот наводненията.
По идея на шефа на медията Сашка ще прави репортажи от военниподеления с поздрави от войниците към техните близки.
В първия брой изпрати специален музикален поздрав към момчетата в Ирак.
Да и пожелаем успех и ... национален ефир!

А ето и един любопитен за нашия любим фен на ХИМ, може вече да го е открила, но може и да не е.



Тема Re: клюки от медиитенови [re: Becka Eceмecka]  
Автор azia ()
Публикувано08.09.05 23:17



аз ся баш клюки няма да пускам, но ми се ще да споделя с теб, че ми се струва мноого дискомфортно туй определение 'красиви, но тъпи женоря'. баси, всички жени ли са тъпи или на всички красавици дължината на бедъра е обратно пропорционална на мозъчната големина?
що не избраха 10-има красавци срещу 5 умници, а?
хем и аз ще съм доволна /от гледката/, хем и женското ми его няма да страда
а за Сашка...абее предпочитам да се дрогирам с метал балади и бяло вино

какво да дам, за да продължа нататък...


Тема Re: клюки от медиитенови [re: Becka Eceмecka]  
Автор Дeбeлorъз Hинджa (НДСВ)
Публикувано09.09.05 00:16



Нямам търпение да видя неотразимата, вдъхновяваща , талантлива, сексапилна и гласовита Сашка като водеща на най-рейтинговото тв предаване на Балканския полуостров!

а сега една новина, която ме изненада - вестник папарак съобщава, че майката на Силвестър Сталоун пристигала в Пловдив. Е чий ще го дърви там тази 80-годишна дама, която споделила, че ако правят филм за нея, то САМО мис Джоли може да я изиграе.



Тема Re: клюки от медиитенови [re: azia]  
Автор Дeбeлorъз Hинджa (НДСВ)
Публикувано09.09.05 00:19



кхм, кхм! уважение към сашка, моля!

последните новини съобщават, че благодарение на многото си ангажименти покрай изборите, сашка си купила нова кола. в този ред на мисли, как мина представянето й на пирин фолк? не можах да я гледам



Тема Re: клюки от медиитенови [re: Becka Eceмecka]  
Автор Dark Mind (fuckin' crazy)
Публикувано09.09.05 01:56



Хахаха, ми май точно така излиза от прочетеното - ум и красота са две взаимоизключващи се понятия. Ебати предаването, дето се задава - тъпи срещу грозни! Туй не е моя интерпретация, но на практика тъй се получава.
Нещо недообмислено ми се струва, пък и каква е тая криворазбрана мачовщина, що не са смесени групите - да има и мъже и жени и от двете страни, м?
Я да си гледат работата, няма да ги гледам!

Мерси за линкчето, знам го отдавна и повече черпя инфо от там, отколкото от официалния сайт. Поздравче с "Wings of a butterfly".



Тема Re: клюки от медиитенови [re: azia]  
АвторBecka Eceмecka (Нерегистриран)
Публикувано09.09.05 22:53



ахахах и аз си го мислех, варианта да са 10 красиви и глупави мъже и 10 умни и грозни жени, по-би ми допаднал, не знам защо.
красиви, но тъпи женоря(не че няма и такива) си е клише и както повечето клишета служи за удобство( удобство на кого не бих могла да кажа).
лично мен по принцип не ме притеснява подценяване от какъвто и да било вид, дори напротив, а и както казва гьоте "по-добре вълк в овча кожа, от колкото овца в кожата на каквото и да било животно, поради което да я помислиш за нещо повече от овца."



Тема Re: клюки от медиитенови [re: Дeбeлorъз Hинджa]  
АвторBecka Eceмecka (Нерегистриран)
Публикувано09.09.05 22:56



що си мисля, че синът и, ако я изиграе, ще е по-убедителен филма.



Тема Re: клюки от медиитенови [re: Dark Mind]  
АвторBecka Eceмecka (Нерегистриран)
Публикувано09.09.05 23:01



даркиии, благодаря за поздрава, сега тъкмо започнах да търся от къде да изтегля песента(все още не съм намерила) и пиша в гугъл: "Wings of a butterfly"+mp3 и първият линк, който ми даде беше:
Wings of a butterfly" • Dark Mind, 218, 13, 07.09.05 18:46 .Любим клип? ...
Mercedes, Metallica, Michael Jackson, Mitsubishi, MP3, Mода&Lifestyle, NEW ORDER ... ахахаххахах
а не мислиш ли, че шоуто щеше да е много по-интересно, ако мъжете бяха красиви и глупави, а жените грозни и умни.



Тема Re: клюки от медиитенови [re: Becka Eceмecka]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано10.09.05 00:59



клюкаш си за резил шоута
и м/у циклите;) намесваш медиите кат термин

аз тия медии медиуми и мумии;) не ги познавам
но
мернах реклама на голям тостер(нещо кат постер)
че на 19ти има промоция...с липсващ сандуич

моля ви;)
поради липсващ мап...помогнете ми
да не се задвя - упс загубя



Тема Re: клюки от медиитенови [re: Becka Eceмecka]  
Автор Dark Mind (fuckin' crazy)
Публикувано10.09.05 02:46



Брейй, известна съм веке из гугъла, а? Хахаа, щото понякога се вясвам у дирския клуб HIM и последната ми тема е с туй заглавие.
Песничката може да си я изтеглиш от сайта, който ми прати, има я в mp3 вариант -

. Аз отначало не я харесвах много, ама сега я любя страшноооо! Пък и Ази к'ва снимка на Виле ми подари, уеуеее...

А шоуто... бе ще видим... мен ме притеснява фактът, че е от реализаторите на Шоуто на Славчо - най-досадното нещо по нашенския екран, което се е излъчвало някога.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.