Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:35 07.07.24 
Хоби, Развлечения
   >> Жълт клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Бах мааму!нови  
Автор Dark Mind (fuckin' crazy)
Публикувано30.06.05 01:19





AC/DC ще бият адските камбани във Варна

Австралийските рок динозаври щурмуват Летния в края на юли

Мечтата на хиляди запалени рок фенове ще се сбъдне в края на юли. Между 25 и 30 т.м. за среща на поколенията във Варна идват австралийските рок динозаври AC/DC. Засега се знае, че те ще изнесат своето шоу на сцената на Летния театър. Българските организатори в момента водят преговори по условията за пребиваването на групата.


Ето цялото

.

Някой да знае има ли нещо вярно в това? Щото малко невероятно звучи... А и уж пише в края на юли, пък по-надолу съкращението 25 и 30 т.м. ми изглежда да е "този месец"... още сме юни, макар и в края.

Ако някой е дочул нещо, свиркайте. Инак ще съдя автора на съобщението за нанесена емоционална вреда!



Тема Re: Бах мааму!нови [re: Dark Mind]  
Автор ДeбeлorъзHинджa ()
Публикувано30.06.05 19:23



Стига бе! То цялата рок-гилдия се изреди в България! А къде е Шакира, Джей Ло и Лепа Брена??? Искам Бритница да бие камбаните, не А Цъ (светкавица) Дъ Цъ!

The last war won't be started by humans
Tom Cruise
Dakota Fanning
"War Of The Worlds"


Тема Re: Бах мааму!нови [re: ДeбeлorъзHинджa]  
Автор Dark Mind (fuckin' crazy)
Публикувано06.07.05 23:53



Що бе, и друг вид музиканти идват насам, ма просто не ме вълнуват, за да им посвещавам теми. Дори в момента слушам концерта на Underworld, лайв от стадион "Академик", и чакам с нетърпение да свърши, че ме позаболя главата от баса.

А Бритница може да побие единствено "Big Balls"-a на AC/DC, за камбаните им не е достойна.



Тема Re: Бах мааму!нови [re: Dark Mind]  
Автор Dark Mind (fuckin' crazy)
Публикувано06.07.05 23:55



Айде и

!



Тема А бе...нови [re: Dark Mind]  
Автор MichaelLeRoi (ShadowMan)
Публикувано08.07.05 07:33



... пазиш ли снимката на твоя любим от Warcraft, оня със сивите коси...
Начи гледах Sword in the Moon (Cheongpung myeongwol), корейски филм за ... а бе бива го. Та единия герой много прилича на твоя любим. Сива дълга коса която пада пред очите му...





Тема Re: А бе...нови [re: MichaelLeRoi]  
Автор Dark Mind (fuckin' crazy)
Публикувано08.07.05 13:54



Даа, имам я и на компа, ама за по-лесно я изрових с гугъла -

.
Какъв жанр е филма? Ако не е само размятане на мечове и як въргал, ще го гледам.

А ти разбра ли - Виери отиде в Милан.



Тема Аксепт бяха тук 93-та.нови [re: Dark Mind]  
Автор тъпoтo koпeлe (тъпо копеле)
Публикувано08.07.05 15:30



Помня, че ни пуснаха в отпуска от казармата, за да ходим на концерта. Що се отнася до Виери, радвай се, че не отиде в цесека /Москва/, щото имаше и такъв вариант.



Тема Re: А бе... [re: Dark Mind]  
Автор MichaelLeRoi (ShadowMan)
Публикувано08.07.05 19:25



Не е само размятане на мечове и як въргал, има и други неща. Двама приятели, разделени заради...
Знам за Виери и мисля, че е добре за тима. С Адриано и Мартинс мисля нещата ще са много по-добре, но да видим.



Тема Re: Аксепт бяха тук 93-та.нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор Dark Mind (fuckin' crazy)
Публикувано12.07.05 13:15



През 93-а ги пропуснах, но се надявам сега да имам възможността да попея заедно с тях "Metal heart", "Balls to the wall", "Run through the night" и т.н.



Тема Re: А бе...нови [re: MichaelLeRoi]  
Автор Dark Mind (fuckin' crazy)
Публикувано12.07.05 13:20



Вече си дръпнах филмчето и при първото свободно време, което ми остане, ще го изгледам.
Пък за Виери... ми незнам... аз лично тъгувам много, щото смятам, че сега вече кариерата му съвсем ще залезе - при толкова класни нападатели в Милан, ще го пускат като Томасон в последните 5-10 мин. на някой умрял мач.
За тима... абе заобичах ги тия интеристи и дори без Виери пак съм си за тях.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.