Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:40 29.09.24 
Хоби, Развлечения
   >> Жълт клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Азис - съквартирант?нови [re: ДeбeлorъзHинджa]  
Автор ДeбeлorъзHинджa (обича Коледа)
Публикувано11.12.04 13:58



В следващото издание на ББ Азис ще бъде един от съквартирантите! Повече инфо - следва!



Тема Re: Клюки за 12-те от Биг Брадърнови [re: ДeбeлorъзHинджa]  
АвторBecka Eceмecka (Нерегистриран)
Публикувано11.12.04 14:56



Ти гледа ли вчера в На кафе - Силвия-Александра, Стойка, Дими и Маргото?
Бях забравила глупостите на Силвето и що така ме дразнеше, ама си припомних само като си отвори устата.



Тема Венета! - горката женанови [re: ДeбeлorъзHинджa]  
Автор NUT (ot ada)
Публикувано11.12.04 17:11



ББ е за съд:( щом я допусна и още я държи в къщата



Тема Re: Клюки за 12-те от Биг Брадърнови [re: Becka Eceмecka]  
Автор ДeбeлorъзHинджa (обича Коледа)
Публикувано11.12.04 19:50



Неее! Скапаната ми кабелна спря точно в мига, в който квартета нахълта! Разкажиииии!!!



Тема Re: Клюки за 12-те от Биг Брадърнови [re: ДeбeлorъзHинджa]  
Автор reader (в черно)
Публикувано12.12.04 00:01



Абееее, тея от Биг Брадър, като се е*т мооже ли да са толкоз скучни беееееее??????????!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ужааааааааааассссссссссссс!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Умрях от скука, нито ги знам какви са, що са, ама са ужасни! за секс, баси хората!

If you're leaving, close the door. I'm not expecting people anymore.


Тема Re: Клюки за 12-те от Биг Брадърнови [re: ДeбeлorъзHинджa]  
АвторBecka Eceмecka (Нерегистриран)
Публикувано12.12.04 02:34



Бяха ги поканили, за да обсъждат разпределянето на семейния бюджет по принцип как трябва да се прави. В общи линии доста тъпо беше, а и от 20 мин., в които бяха там - 5 мин. реклама и 5 мин. ББ на живо. Гала ги пита какво мислят за новите, дали намират прилика между тях и Анелия и Силвия-Александра. Силвия отрече подобна прилика и каза, че чувала от хора, че Зейнеб се опитвала да я имитира, обличала се като нея в розово, сменяла си често дрешките, сядала като нея, на местата на които тя сядала?! Стойка я контрира, че момичето просто си е такова, а не че я имитира. Силвия каза - на мен хората така ми казват.(след такъв аргумент, кво да и каже човек) След тва Гала ги пита дали харесват новите участници. Силивя - Неее!(с поглед ти луда ли си) Аз очаквах да са някой по-силни характери, а те са съвсем обикновени момичета. Стойка пак и се издразни и и каза - че ние какви бяхме, необикновени ли, те са като нас.
Маргото говори нещо за нещо, но на нея по принцип ми е трудно да и следя мисълта и не мога да я преразкажа, сори.
Дими и Иван се радваха един на друг почти безмълвно.
Тва беше в общи линии.




Тема Зара!нови [re: ДeбeлorъзHинджa]  
Авторyчyдвaнe (Нерегистриран)
Публикувано21.12.04 20:44



абе искам да ви питам, Зара само на мен ли ми изглежда тъпа...и грозна?!

не гледайте мл. жлези...
защо всички я харесват, не разбирам



Тема Re: Зара!нови [re: yчyдвaнe]  
Авторtuititi (Нерегистриран)
Публикувано27.12.04 16:44



abe i az ne ia haresvam osobeno,no soecialno na taia snimka izglegda dobre!!!



Тема Re: Зара!нови [re: yчyдвaнe]  
Авторджeй (Нерегистриран)
Публикувано02.01.05 07:47



аз тоя брадър не го гледам, та 4ак сега видях коя е тая Зара. Зна4и, снимката става, ама мадамата не. Не искам да обиждам моми4ето, ама ми е много грозна във физиономията. Сори. И има мнооооооого тъпо излъ4ване, опс няма излъ4ване, де



Тема Re: Клюки за 12-те от Биг Брадърнови [re: ДeбeлorъзHинджa]  
Автор Caшko Baceв (поп-фолк xpert)
Публикувано18.01.05 13:54



Вестник "Папарак" днес обяви, че Ники Кънчев се обзаложил с приятели за 5 бона, че ще спи със Зара. Засега Ники е с 5 000 вътре.

Води ме в някоя квартална кръчма



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.