Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:25 05.06.24 
Хоби, Развлечения
   >> Жълт клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Идеи за концепция и контрацепциянови  
Автор ДeбeлorъзHинджa (секссимвол)
Публикувано30.09.04 00:54



Както се вижда умереният тон не привлича тълпи от почитатели на жълтите новини и интриги. Явно ще трябва да станем по-зли и агресивни Някакви идеи? Каква концепция за клуба намирате за уместна и необходима ли е контрацепция, която да ни пази от помията?

I'll teach you how to...


Тема Re: Идеи за концепция и контрацепциянови [re: ДeбeлorъзHинджa]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано30.09.04 08:32



Доста беЗСмислено начинание , да гледаш в паничката на разни знаменитости, повръщащо ми става ... пък и какво ми дреме за тех...

Прави ми впечатление обаче , че в бръснарници, зъболекарници , и разни други места дето има чакалня , е пълно със такива списания ... аз даже четох "Блясък " един път , и ми беше доста весело...

Абе няма милост



Тема Re: Идеи за концепция и контрацепция [re: wiper]  
Автор ДeбeлorъзHинджa (секссимвол)
Публикувано30.09.04 12:28



Смислените начинания, съзидателни идеи и високохудожествени образци на мисълта в клум Култура. Я виж как си се развеселил от няколко глупости в Блясък То при зъболекаря и вестник Трета възраст май изглежда забавен Та ти какво предлагаш като концепция? Да се впуснем ли да оплюваме светския живот в клуба или да плюваме по по-космополитни песрони?

I'll teach you how to...


Тема Re: Идеи за концепция и контрацепциянови [re: ДeбeлorъзHинджa]  
Автор wiper (олигоФренд)
Публикувано30.09.04 13:07



Toва някакъв риторичен въпрос ли е Плювайте сичко , то само това ни е останало... аз лично преди години работих в едно предаване, в което се изредиха какви ли не БГ "звезди" , сега не ми се иска да чувам ,и да виждам, каквото и да е за тях ...

Мисля си, че единствената БГ звезда е Славчо Учиндолски ... заслужава ли си човек да се мъчи да пише нещо за него ?

А иначе , едно време във "Шок" , бяха писали как Батето и компания по време на комунистическо , отивали в некое малко градче , където ги носели на ръце , те намирали некоя закътана вила там , намирали девойки склонни да им "угаждат" . Лошото е там че компанията наситила се на женска плът по безбройните села и паланки , карала девойките 3 дни да ядат само шоколад , и после ги карали да им серат в устата...

Е това е истинско забавление , и истинска жълта преса ... човек да се чуди , да плаче ли , или направо да земе да се гръмне ...

Абе няма милост



Тема Аз предпочитам личните нападки и понеже ти си ...нови [re: ДeбeлorъзHинджa]  
АвторИнфopмaция нa yxo (Нерегистриран)
Публикувано30.09.04 14:37



.....лидера на тоя Клуб, ще започна от теб. Иначе, голям фен съм на "Шок", чета го всеки ден, много е готин. Предлагам да махеш цензурата /ако изобщо има такава/ и да видим докъде ще ни стигне простотията.



Тема Re: Идеи за концепция и контрацепциянови [re: wiper]  
АвторDiva kotka (Нерегистриран)
Публикувано30.09.04 19:50



Я па тоя!



Тема Re: Идеи за концепция и контрацепциянови [re: wiper]  
АвторDiva kotka (Нерегистриран)
Публикувано30.09.04 19:55



Явно клубът не задоволява изискванията ти за интелектуална и духовна висота и се чудя от какъв ли зор се мъкнеш тук...Всеки има право да си купува каквито вестници и списания иска и да чете каквото му харесва.



Тема Re: Идеи за концепция и контрацепциянови [re: Diva kotka]  
Автор Гинec (Ж)
Публикувано30.09.04 20:07



Ама тук не е списание, мила. Тук не всичко е сдъфкано и готово за лапане като в списанийцата. Тук се иска лично мнение по повдигнатите теми.

Обичта може да дава много повече свобода, отколкото Любовта е способна да отнеме.


Тема Re: Аз предпочитам личните нападки и понеже ти си ...нови [re: Инфopмaция нa yxo]  
Автор ДeбeлorъзHинджa (секссимвол)
Публикувано30.09.04 20:40



Лидер на клуба е фукла, но засега май не е цензурирала. И с кво ше ме нападенш? С псувни?

I'll teach you how to...


Тема Не, ще те нападна, като се прибираш вкъщи........ [re: ДeбeлorъзHинджa]  
АвторИнфopмeция нa yxo (Нерегистриран)
Публикувано30.09.04 22:44



Ще те издебна във входа и ще те изнасиля, брутапно.
ПоздравИ фукла, от мен, но съм педераст и си падам по дебелогъзи нинджи.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.