Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:01 27.09.24 
Футбол
   >> Фенклуб Британия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Тука сте се събрали ебати спецоветенови  
Автор jdefoe (седалкотрошача)
Публикувано30.11.11 13:24



Повод да го напиша е, че изобщо не виждате Тотнъм в четворката.

А кой да влезе? Лузърпул, дето не може да вкара 1 гол без рикошет ли? Дето го пожалихме само с 4-0.

Не ме карайте да се смея. С този състав Тотнъм ще ебе който види.





Тема Re: Тука сте се събрали ебати спецоветенови [re: jdefoe]  
Автор Suprs (пристрастен)
Публикувано30.11.11 14:26



Имаш подкрепата ми





Тема Re: Тука сте се събрали ебати спецоветенови [re: Suprs]  
Автор jdefoe (седалкотрошача)
Публикувано30.11.11 15:43



И със сигурност ще имам нужда от подкрепа, защото усещам как чичковците с чалми от първите редове на Трафорд, както и пияндетата от Копа (мнозинство тук) ще ме атакуват сега.

Джърмейн Дефо обаче шие със стил. Помниш как елегантно се обърна и го набута в ануса на лузърите за 2-0.





Тема Re: Тука сте се събрали ебати спецоветенови [re: jdefoe]  
Автор falkenbach (municipal waste)
Публикувано30.11.11 15:56



Тотнъм са в топ 4 тая година. Според мен Челси, ако продължава така с тая безобразна игра няма да играе в ШЛ догодина.


NO GODS, NO MASTERS!


Тема Re: Тука сте се събрали ебати спецоветенови [re: jdefoe]  
Автор Vendome (Duke)
Публикувано30.11.11 19:21



Аре не бързай, все пак сте се доказали с годините, че можете да проявявате лузърски характер в решаващите моменти.



Тема Re: Тука сте се събрали ебати спецоветенови [re: jdefoe]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано30.11.11 21:35



като видно пиянде :) от Копа, си казвам мнението че Тотнъм може да са в четворката... Всъщност никъде не съм писал обратното, но това е друга тема :)

Скромното ми мнение е че имате леки проблемации в защитата, но компенсирате много добре с добра средна линия и перфектното включване на Адебайор..
Все пак има доста време както има и един трансферен прозорец, с който всичко може да се случи... а както Стенли е отбелязал, виждали сме какво ли не :) вкл и от вас..

За мен една четворка от Ман Ю, Арсе, Пуул и Спърс ще е перфектна, но тази четворка явно ще е след арабелките...



Тема Re: Тука сте се събрали ебати спецоветенови [re: jdefoe]  
Автор бaй Moмчил Beлиkи (Гpeдopeд)
Публикувано01.12.11 08:19



Ся що реагираш като ощипана мома? Хвани бас с някой който твърди обратното на едно вриски или нещо подобно и накрая ще се види кой спец и кой е жаден.



Тема Re: Тука сте се събрали ебати спецоветенови [re: jdefoe]  
Автор SUBXERO (negative)
Публикувано01.12.11 12:09



Хайде и един "чичко" (с каска, без чалма) да ти отговори все пак.



Нещо навътре си го взел това "подценяване" на твоите хора. Много добра селекция направиха последните години, балансирана, без гръмки трансфери, дотук всичко ок. Но не забравяй, колко много пъти са се проваляли и всичко е отивало на вятъра. Дори т.нар. "голям" отбор от началото на 90-те, както го нарече Sprus в една друга тема (който по мое скромно мнение нищо общо с голямото нямаше, щото освен Гари и Газа, донякъде Мабът, си беше средна класа) освен една ФА Къп нищо не спечели.

Аз лично, с известни резерви, ги поставям в четворката.

PS Абе какво стана снощи с вас, защо така вяло? Не съм гледал нищо от мача, но чета кофти неща днес.

_____



Тема Re: Тука сте се събрали ебати спецоветенови [re: SUBXERO]  
Автор Meйджъp (грингос)
Публикувано01.12.11 14:02



Не Sprus, ами Suprs



Иначе Тотнъм имат отбор за четворката, но с този манталитет на средняк не е ясно докъде ще се докарат. Иначе конкуренция за 4-то място са им по-скоро Челси и Арсенал, а Ливърпул са твърдо в тройката.





Тема Re: Тука сте се събрали ебати спецоветенови [re: SUBXERO]  
Автор Suprs (пристрастен)
Публикувано01.12.11 14:41



Е, голям си е за нас, не казвам, че е бил водещ отбор в европейски мащаб



Все пак тази купа на ФА беше последния спечелен значим трофей (по онова време все още беше наистина значима купата). Иначе си прав, че освен изброените от теб нямаше някакви големи звезди, имаше стабилни играчи като Пол Алън и Пол Стюърт примерно, както и да не забравяме големия НАИМ - главен герой в песента 'Naiym from the halfway line' А и мениджъра беше сериозен де.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.