Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:54 29.09.24 
Футбол
   >> Фенклуб Британия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Юнайтед ще е зле тая годинанови  
Автор Cъмнитeлният (The Blues)
Публикувано21.08.09 19:05



прецакаха си трансферната политика и ще страдат заради инатите на Съра. Пусна ключовия си футболист Роналдо, пусна любимеца на публиката Тевез, но не можа да си осигури спряганите за заместници - Рибери и Бензема.
Взе без пари миналия пика си Оуен, Бербатов става все по голяма дупка и няма гол, колко близо 11 мача, публиката и медиите меко казано го ненавиждат, което няма как да не му влияе отрицателно на психиката и играта.
Валенсия заместник на Роналдо??? - едва ли някой го вярва.
Гигс и Скоулс са ветерани.
Нани, Андерсон и Парк са непостоянни.
Руни и Македа са единствената свежест в отбора, Евра и Фио са стабиляги, О'Шей също кефи, но едва ли това ще стигне на съра. Индикации за нестабилност се появиха още в предсеонната поготовка, после в мача за Черити, а мача с Бърнли само го потвърди. Челси не би трябвало да има проблеми с титлата тая година, време им е, а и съумяха да запазят и тримата си тартори - Лампард, Тери и Дрогба.
Минали са два кръга рано е за коментари, но според мен Манчо тая година ще е втори/трети.



Тема Re: Юнайтед ще е зле тая годинанови [re: Cъмнитeлният]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано21.08.09 19:09



със сигурност няма да станат шампиони. статистиката е неумолима и числата са против тях ;) не е ли напълно нормално точно когато е невъзможно и хоп да дойдат всички тези неща за които си писал. Ако въпреки всичко и всички Юнайтед пак станат шампони това ще е чудовищно постижение за мен.
това е годината в която Ливърпул да длъжни да сторят нещо, кога ако не сега??? И все пак Челси са ми основен фаворит и малко след тях Пуул.



Тема Re: Юнайтед ще е зле тая годинанови [re: Cъмнитeлният]  
Автор (((((x)^x)^x)^x)^x) (КЗИ)
Публикувано22.08.09 18:59



Сити, Юнайтед и Арсенал са с равни шансове.

После слагам Челси, Ливърпул и накрая, Тотнъм.

Наполеон винаги е прав.
Ще работя повече.
Два крака - Зле, четири са добре.


Тема Re: Юнайтед ще е зле тая годинанови [re: (((((x)^x)^x)^x)^x)]  
Автор alessandron ()
Публикувано23.08.09 03:52



Сити? Хахахахахахах, добре.





Тема Re: Юнайтед ще е зле тая годинанови [re: Cъмнитeлният]  
Автор Vendome ()
Публикувано23.08.09 11:30



Челси ми е основния фаворит за титлата. Пуул няма достатъчно класа, а Арсенал няма дълга скамейка и опит. Юнайтед не намериха качествени заместници на Роналдо и Тевес. Не може да се разчита само на Рууни, поприключилия за голям футбол Оуен и непостоянния Бербатов.



Тема Re: Юнайтед ще е зле тая годинанови [re: Cъмнитeлният]  
Автор Чaвдo (Chavo)
Публикувано30.08.09 22:26



Това което се дискутира тук е напълно нормално.
На мен и предните два сезона Юнайтед не ми харесваха като отбор и не се представяха убедително като отбор, а имаше отделни проблясъци на Руни и Роналдо и като цяло имаше няколко много силни единици като Фердинанд, Видич, Руни и Роналдо, които правеха разликата с другите, но в никакъв случай за мен Юнайтед не беше достатъчно силен като отбор. Сега с напускането на Роналдо и Тевес е нормално да има последствия свързани с представянето на тима.
И за мен бе изненада, че Фергюсън не взе адекватни заместници.
Поне можеш да укрепи халфовата линия на тима, защото определено имаше нужда. Не се знае кога Харгрийвс ще е готов за игра, Скоулс и Гигс вече са на възраст и не може да се разчита пълноценно на тях за маратонския сезон който предстои, а Андерсон за мен не оправдава мястото си в тима и се очудвам какво още търси в Юнайтед. Парк е добър футболист за резерва, но толкова. Валенсия се представи добре в контролите, но в официалните мачове е трагичен. Обертан уж е голям талант, но защо тогава не успя да се наложи в Бордо, а игра като преотстъпен в един скромен тим, а головият му актив е плачевен? Не съм го виждал още в игра за Юнайтед, но съм абсолютен песимист за представянето му.
В нападение Руни и Бербатов са без конкуренция. Македа, Уелбек са твърде млади, а Оуен отдавна е свършил с големия футбол, неговите силни години бяха между 1998 и 2002 и оттогава върви само надолу.
Ясно е, че сега Руни ще бъде лидерът на тима и най-голямата звезда.
Нани започна ного добре сезона, дано продължи така, той е един от малкото светли лъчове този сезон. Започна с гол срещу Челси за Комюнити Шийлд, асистира за гола на Руни срещу Бирмингам, вкара на Уигън и даде асистенция на Оуен, а вчера срещу Арсенал, в края на мача даде впечатляващ пас към Бербатов.
Като цяло и аз съм песимист за четвърта поредна титла на Юнайтед, това не е невъзможно, но ще е наистина много трудно. Челси запона впечатляващо, а също така не знам защо феновете на Ливърпул отписват тима си толкова рано. За мен имат повече от реален шанс за титлата. Но това ще са тимовете- обичайните заподозрени Ливърпул, Челси, Юнайтед. Арсенал са си лузъри, Сити ще им трябва доста време да се сработят и да станат отбор, а въпреки прекрасния старт на Тотнъм не вярвяам шпорите да издържат. Но определено очаквам този сезон тимове като Астън Вила, Тотнъм, които винаги играят много добре срещу Юнайтед, но все става така, че почти винаги губят мачовете си с "червените дяволи", този път да запишат победи над тях.

UNITED 1878


Тема Re: Юнайтед ще е зле тая годинанови [re: Чaвдo]  
Автор BatRado (red)
Публикувано03.09.09 17:42



Юнайтед ще е шампион и тази година. Това ще е най-трудната, но и най-сладка досега титла.

MUFC - Bringing meaning to life since 1878


Тема Re: Юнайтед ще е зле тая годинанови [re: BatRado]  
Автор Slave To The System (Fuck The System)
Публикувано03.09.09 17:49



шшшшшт... тихо бре!

_____

There's only one 1999
There's only one TREBLE
There's only one UNITED


Тема Re: Юнайтед ще е зле тая годинанови [re: BatRado]  
Автор Canary (On The Ball)
Публикувано03.09.09 18:41



То с толкова бутане, няма как да не станат!!!



Тема Re: Юнайтед ще е зле тая годинанови [re: BatRado]  
Автор alessandron ()
Публикувано03.09.09 21:12



Няма








Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.