Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:59 29.09.24 
Футбол
   >> Фенклуб Британия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Поотмина еуфорията  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано27.11.07 19:07



на всички англофоби, поотмина и горчилката на англофилите.. Изписа се какво ли не от кого ли не, но всеки си е в правото да се радва на едно или друго падение, особено когато то бе безапелационно..

През цялото това време си мислех следното.. ок, Англия не се класира заради 2-3 слаби мача в групите, заради некадърността на МЛ и т.н. Да оставим на страна това, че Англия игра без Руни, без Оуен и т.н. Няма гаранция че те щяха да направят нещо в повече при все че липсваше не само нападение на трите лъва. НО до ЕП има 6 месеца и имаше шанс Англия да отиде много по-конкурентно способна и да направи добри мачове там. Нещо което, извинете ме, но не очаквам от Русия. За какво тогава е цялата тази радост? Че не се класира Англия, а се класира отбор, кото бе разбит на Уембли от англичаните, който също подобно на Англия не можа да вземе теста си за голям отбор в края на кампанията. Може би на мнозина ще е приятно да гледат отбора на братушките, но убеден съм че много повече заряд щеше да има в мачове с участие на Англия.

Разбира се това ни най-малко не означава че Англия е трябвало да се класира.. Но и нямаше да е единствената страна класирала се с не чак толкова добра продукция в групите. Нима Франция остави нещо повече от скандалите около Доменек, холандците не видях да покажат явно превъзходство в нашата група и т.н.

Сега остава да се намери един сносен тренер, защото като единици английския отбор има не лош потенциал - Карсън направи грешка, но колко бяха грешките на Пол преди това. За мен лично това е правилния избор за вратар, пред него положението не етолкова трагично също - Тери, Майка Ричардс, Рио,Лескът. Предполагам че Кара ще се включи също.
По крилата Джо Коул и Шон Райт Филипс не са лош вариант, а Рууни и Оуен правят нападението не особено приятно за противника..
Остава една дупка по средата на терена, за която трябва да мисли новия тренер. Много критики имаше за това че Стиви Джи и Франки играли заедно. Проблемът им и на двамата по-скоро е че имат по-слаби сезони, си мисля.. Алтернативите не са много, но ще има време да се пробва някой от по-младата генерация. Все ще има контроли с отбори участници на ЕП 08





Тема Re: Поотмина еуфориятанови [re: AnfieldBG]  
Автор Omni (158.3)
Публикувано27.11.07 21:53



По прекалено кофти за англичаните начин стана това отпадане, ако руснаците си бяха били в Израел едва ли щеше да се коментира чак толкова, че Англия били отпаднали.

В крайна сметка стават такива работи, не е толкова фатално.

Моето мнение отдавна си е, че английският национален отбор, както и вътрешното първенство между другото, са доста надценявани и това е нормално, защото имат много фенове. Не е толкова чудно некласирането на Англия в група с Русия и Хърватия. Има много отбори, които имат не по-лоши футболисти и т.нар. колектив, обаче просто нямат този статут, на който се радват англичаните.

"Confidence is like money, hard to get but easy to lose"


Тема Re: Поотмина еуфориятанови [re: AnfieldBG]  
Автор Balleta (Gaucho)
Публикувано28.11.07 01:00



Еуфорията беше поради срамния начин на отпадане, както отбеляза Омни. Поради това, че англичаните отпаднаха от отбор не играещ за нищо, на митичния си Уембли, на който и равен ги оправяше. Тоест тоталното безхаберие, лигавене и надменност издразни хората.
Наистина в мачовете на Англия на еврото щеше да има повече заряд, но това едва ли топли 140 милиона души в Русия


Бате за 6 месеца каква промяна очакваш. Нямат качествен вратар(половин отбор), нямат истински плеймейкър (Джарард не можа да се наложи, като лидер в националния, а и е доста надценен според мен). Имат един класен футболист, като Бекъм и се чудят дали да играе или не.



Тема Re: Поотмина еуфориятанови [re: Balleta]  
Автор Дpeйk (General)
Публикувано28.11.07 10:44



Нямало класни играчи, дрън дрън.







Тема Re: Поотмина еуфориятанови [re: AnfieldBG]  
Автор Goa (нечовек)
Публикувано29.11.07 13:26



Не съм много съгласен, нека дойде европейското и ще видим. Освен това не забравяй, че на Уембли руснаците изравниха и после въобще не се знаеше какво щеше да стане... аз не искам да гледам скучни, уморени отбори, които разчитат само на хитрост, рутина и подкрепа от съдиите, за да постигнат нещо, а за съжаление на европейското ще е пълно с такива. Една Англия повече или по-малко не е проблемът, проблемът са останалите 5-6 държави, без които европейското ще е много по-интересно.

"Трябва да се отървем от хората! А това може да стане само с човешки методи..." (Е. Дюлгеров)


Тема Re:нови [re: AnfieldBG]  
Автор Poludel, za jedan dan (Samba Nights)
Публикувано01.12.07 01:45



жалка работа.
и наивност до умопомрачение.
С това обобщавам настроението на всички ви англофили преди и след Позора.

без да се спирам факт по факт, ще кажа само , а и с тва отговарям и на Гее'рала - Когато англия нямала в нападението си онова добиче и оня дребен пъпчив пубер - е свалила гащите. Как може това да е отбор с претенции, щом според вас разчита само на тея две плашила и няма друга алтернатива

Ще кажете пак в хор - "Има, Има" Е къде ги деба ? пак се скриха май. Некви дзвезди за местна островна консумация, които извън Ламанша изглеждат още по-безлично безлично ... А вече май и на острова показахаче са безлични.

Как може да се борите за някакъв трофей, след като една Аржентина избира само за поста Централен нападател - измежду 7,8 напълно равностойни нападатели !!! и е се тая дали Руни или Оуен са в кенефа, на плажа, или с 2 бастуна. И така е на всеки пост.

Дека сте тръгнали ве, чички ?



Тема Re:нови [re: Poludel, za jedan da]  
Автор _GECATA_ (c'est moi)
Публикувано10.12.07 12:24



То и една Бразилия има 120(или 200 Who cares?!) играча само в големите 5 първенства на Европа, но не спечелиха последното световно.
Количеството няма голямо значение. И Арсенал е сгазващ отбор, но като ги няма някакви си келешчета като Сеск и взе че загуби от Боро. Нищо че има играчи.

BeQuickOrBeDead


Тема Минови [re: Poludel, za jedan da]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано15.12.07 17:05



а го писах и в другата тема, макар преди дни да мислех да пиша подобно и в тази..
Донякъде съм съгласен с теб че това че 2-3 играча ги няма, за един или друг национален отбор не трябва да е от значение, но когато за тях няма особени заместници или ги има, ама не се викат, то липсата им си оказва влияние.

Тоталния провал през тази кампания бе заложена още с избора на един от най-противните ми тренери.. И тук няма нищо общо че е бил в Манчо.. той ми стана противен после като тренер на Боро. Тоя глъм не е прихванал нищо от Съра. Първите му стъпки бяха да вкара собствен стил.. махна Бекъм :) дали е добро или не това решение е друга тема, но така настрои една камара народ срещу себе си от една страна, от друга сам се вкара в капана, който щракна някъде в началото на квалификационния цикъл.
Разбира се играта се прави от играчи, но аз продължавам да твърдя че в Англия има такива.. да, не са като в Аржентина да се избира от 7-8 човека

за един пост, но все пак има.. Няма постоянство.. Колко контузии имаше и още има не ми се брои.. Всичко това в съвременния футбол от по стотина мача на сезон няма как да не се брои.. Като сложим и надменното поведение към наглед лесната група и считането на работата за 'опечена' след победата на Израел, всичко си дойде на място.

За всички които все пак се кефят на отпадането на Англия, пожелавам много красиви моменти и много динамика на мачовете на отбора на спиртаците
Иначе за мен лично останаха Германия и Испания... другите са ми все тая как ще се представят.. Холандия също са ми симпатични, но и те не случиха.. а има потенциал..



Тема Re: Поотмина еуфориятанови [re: AnfieldBG]  
Автор Diavolo (невинно дяволче)
Публикувано15.12.07 20:16



ааа как може един от най-големите фенове на Англия които познавам и уважавам да подкрепя изконния враг Германия?





Тема в исторически планнови [re: Diavolo]  
Автор AnfieldBG (LFC)
Публикувано17.12.07 11:01



да, но във футболен не мисля :))
Ще се радвам Испания и/или Германия да постигнат нещо по-съществено на ЕП, иначе наистина ще ми е безинтересно.. :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.