Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:05 29.09.24 
Футбол
   >> Фенклуб Британия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Cafe con leche... is the man!!!нови  
Автор dioforever (Anglo Spaniard)
Публикувано16.06.07 22:09



Въпреки,че това не е клуб за Ф1,но все пак е фенклуб Британия,само да кажа няколко неща в негова чест и няколко против тъпите испански националисти.
Против:
Испанците или по точно валенсианците са расисти.Още на предварителните тестове ,тука на пистата Честе,бяха написали на един плакат"Фернандо и Педро в екипа,Хамилтън -вън"
Фернандо Алонсо е астурианско лайно и не му прави чест да прави такива изказвания, че била оказвана повече поддръжка на Луис,щото бил англичанин в английски екип.Още повече че е двукратен шампион.
Испанските коментатори са пристрастни и са калъфи и не разбират нищо.Нещастници,след като и днес им затвори муцуните,след полпозишъна,започнаха да се обясняват като ученички,че имало много време до края на шампионата и че имало още много риба за продаване,техен израз,нещо от сорта на нашето "рибата в морето ,а пък тигана на печката" и че видите ли,чакайте да го видим в реална битка,когато е притиснат и т.н..
За:
Моята усмивка за първи път от толкова години се завръща.След Найджъл Менсъл и Деймън Хил,британски пилот-дебютант,в момента е водач и претендент за титлата във Ф1. Или кафе с мляко,както и да го наричат испанците,в момента треперят от него,въпреки,че няма 23 навършени години-He is the man!
Колкото и да е учудващо за антифеновете му или за расистките копелдаци,които определят пилотите по цвета на кожата,това е факт.Това е.Пожелавам му успех,колкото и невероятно да ми звучи.
Също и на пичовете ,които четат тука и са настроени против всичко английско,искам да им напомня,че през всичките години,във всички велики тимове,където са ставали шампиони,пилоти от други държави или континенти,винаги в отбора победител е имало английско участие.Дори и във Ферари.
Наздраве за Хамилтън и за истинските фенове на Формула 1!


Who cries for the children? I do.


Тема Темата енови [re: dioforever]  
Автор AnfieldМодератор (ветеран)
Публикувано16.06.07 23:26



на място и е добра..
Скоро мислех да пиша и аз нещо за Луис имеено за това ч е британец и е водач във Ф1.

Може би звучи странно че съм за Ферари, но това си ми е отстанало още от годините, когато червените коли с номер 27 бяха едни най-ефектните лепенки, които 'красяха' шкафчетата ми като дете. После Прост, за когото стисках палци, също допринесе и така до днес..
Но сега при явното превъзходство на МЛ през сезона, ще бъда супер доволен ако титлата вземе Люис, а не Алонсо, за когото ще спестя определения, но някак си не ми допада. Особено хленча му след последното състезание, за което си писал.

Люис изглежда рядко приветлив пич, който печели симпатии и като пилот и като човек, нещо с което и Шумахер и Алонсо не могат да се похвалят. Парадоксално или не, но хората за които може да се каже подобно нещо са именно Менсъл и Хил. Естествено в това си има и малко субективизъм..

Иначе за Алонсо излезе една много яка картинка, след като се опита няколко пъти са направи реконструкция на пистата в Канада :)



[image]http://free.hit.bg/xarax/anfo.jpg
[/image]

Тема Re: Темата енови [re: Anfield]  
Автор (((((x)^x)^x)^x)^x) (КЗИ)
Публикувано17.06.07 00:00



Хамилтън не беше ли от Гренадски произход?

Браво на момчето. Една и съща кола с Алонсото и +8 точки. А момчето е 23г. първи сезон във Ф1. Май, май няма шампион, а шампоан.

А че Ф1 умря за мен след отказването на Великия. Умря. През .... ми е кой ще печели. Само да не е калитарчето.

I'm the guy who does his job. You must be the other guy.


Тема за произхода енови [re: (((((x)^x)^x)^x)^x)]  
Автор AnfieldМодератор (ветеран)
Публикувано17.06.07 00:25



така, но миграцията е била през далечната 50-а година. С малко повече основание за него пускат God save the Queen, отколкото Мила Родино за Лусио Вагнер, Зоран Янкович и т.н. :))



Тема Re: Темата енови [re: (((((x)^x)^x)^x)^x)]  
Автор Kyeнтин Дъpyъpд (Winner)
Публикувано17.06.07 11:07



Майка му е чиста англичанка, т.е. е мулат.







Тема Поздравления за тематанови [re: dioforever]  
Автор Kyeнтин Дъpyъpд (Winner)
Публикувано17.06.07 11:10



Хамилтън е човекът, който ми върна позагубения интерес към Ф1. У него се вижда нещо, което дълго време липсваше на Формулата - огромен талант, чар, свежа усмивка. Този пич просто кефи и искренно се надявам да стане шампион, пък макар да е дебютант. Испанците и по-специално Алонсо са се насрали от страх, че Хамилтън е очевидно по-добър и по-бърз от Алонсо. Надявам се, че Рон Денис няма да спре полета на Хамилтън за сметка на двукратния късметлийски шампион.

Наистина He is the man!!







Тема Re: Cheersнови [re: Kyeнтин Дъpyъpд]  
Автор dioforever (Anglo Spaniard)
Публикувано17.06.07 12:46



Абсолютно!Има нещо много откровено и приветливо в Луис.Тоя пич продължава да ме шокира и да ми става любимец.
Lewis: (commenting on the Indianapolis circuit in 2007) I actually haven't been on the simulator, but I've seen it on computer games. I don't really know what to expect. I've watched the previous races and onboard footage and looked at data. But I'll be going there with an open mind and having to do the same sort of job as I did here in Canada.
Пол позишън на писта ,на която е карал само на компютърни игри.Никой не може да отрече,че тоя пич има шампионска мая.




Who cries for the children? I do.


Тема Re: Cheersнови [re: dioforever]  
Автор Kyeнтин Дъpyъpд (Winner)
Публикувано17.06.07 20:44



Засега цигането го притиска яко, дано удържи.







Тема Re: Cheers [re: Kyeнтин Дъpyъpд]  
Автор dioforever (Anglo Spaniard)
Публикувано17.06.07 23:07



Тия коментаторите на испанския канал 5 са супер интриганти и злобни копелета.Ама накрая Педро де ла Роса им го набута,като има обърна внимание,че през цялото състезание Луис беше притискан от световния шампион и удържа супер професионално битката и караше като ветеран.Нещо ,което те мучаха вчера на квалификациите,че чакали да видят тоя момент и как ще се представи Хамилтън.




Who cries for the children? I do.


Тема Re: Cheersнови [re: dioforever]  
Автор Kyeнтин Дъpyъpд (Winner)
Публикувано17.06.07 23:40



Накрая умряха ли от злоба? Дееба гадовете.








Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.