Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:35 29.09.24 
Футбол
   >> Фенклуб Британия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема FAO: Tomiнови  
Автор SevenYearBitch (Quadrophenia)
Публикувано08.03.07 12:15



та нали водехме един малък венгер - бенитез спор.
ето нещо от пресата





Тема Re: FAO: Tomiнови [re: SevenYearBitch]  
Автор TOMlHAWK (WARMASTER)
Публикувано08.03.07 15:10



Виж са, НИКОГА не съм казвал, че Венгер е по-добър треньор от Бенитес. Но че има по-добър чалъм за Премиършип е безсмислено да се спори. Поне досега! Просто е схаванал концепцията на това първенство а Бенитес не е. Факт. За останалото съм съгласен, че в Европа е друго.



Тема Re: FAO: Tomiнови [re: TOMlHAWK]  
Автор SevenYearBitch (Quadrophenia)
Публикувано08.03.07 15:36



'Венгер стана шампион с Арсенал на втория сезон а не е по-добър специалист, нали така?!

'

това ми звучи все едно арсен е по - добър от рафа (:
да не говорим как казваше, че ако следващия сезон рафа не спечели титлата трябва да си ходи и т.н.
още по - малко ще коментирам призивите на резо той да бъде сменен в средата на март, след като е победил настоящия европейски клубен шампион (:



Тема Re: FAO: Tomiнови [re: SevenYearBitch]  
Автор Stanley (Winner)
Публикувано08.03.07 16:25



Бенитес е тотално неадекватен този сезон, следващият като му дадат пари за трансфери, ако пак се осере, трябва да си ходи.







Тема Re: FAO: Tomiнови [re: SevenYearBitch]  
Автор TOMlHAWK (WARMASTER)
Публикувано08.03.07 16:35



Добре, значи да повторя, Венгер НЕ Е по-добър треньор от Бенитес ( може и да не съм казвал такова нещо, сега го казвам ) но Венгер разбира Премиършип ПО-ДОБРЕ от Бенитес! Капиши?


И както си го написал хич не ми звучи логочно, да станал е шампион на Англия ТРИ пъти досега за разлика от Бенитес и кво следва??? Няма европейски трофеи, значи схваща Англията а не Европата! Разбираш защо единия е по-добър от другия в една категория и обратното?!

И да, още 100 пъти ако трябва ще повторя - АКО БЕНИТЕС С МАНГИЗИТЕ ДРУГИЯ СЕЗОН НЕ ВЗЕМЕ ПРЕМИЪРШИП ТРЕБЕ ДА СЕ ОМИТА! КАКВО ШЕ МУ Е ОПРАВДАНЕНИЕТО?



Тема Re: FAO: Tomiнови [re: TOMlHAWK]  
Автор Karla. ()
Публикувано08.03.07 22:19



отсега ти казвам , че ще се ядосваш догодина ...
ще бъде добре , ако се борим реално за титлата , а не като сега пак да гледаме отдалеч ...пък след 1-2 години може и повече ...



Тема Re: FAO: Tomiнови [re: Karla.]  
Автор TOMlHAWK (WARMASTER)
Публикувано08.03.07 23:58



Тогава какво предлагаш? Не че зависи нещо от мене и тебе де?


Честит празник!



Тема Re: FAO: Tomiнови [re: TOMlHAWK]  
Автор Karla. ()
Публикувано09.03.07 00:35



Благодаря !



ами предлагам да чакаме жребия утре :)
Ливърпул има много шансове , може да отстрани всеки отбор и да стигне далеч ...

иначе за първенството - повече усет към добрите играчи на Бенитез ...



Тема Re: FAO: Tomiнови [re: SevenYearBitch]  
Автор Naughty_Mighty_Razor (unparalleled)
Публикувано10.03.07 17:42



никаква база за сравнение не може да има между бенитез и венгер , овсен една:

и двамата са меки китки , всеки по своему, и са неподходящи за целите на клубовете , които водят !

Арсенал искат европейска легитимация....
С профренския мекушав футболен романтик, на който все някой му пречи , няма да стане !


Ливърпул иска доминация в Англия....
с происпански настроен супер тактик и почитател на дифенса също няма да стане ! Това е футбол , а не ШАХ бе майка му дейба!



цайсатото испанче е перфектния тренер за италиански отбор , а Венгер за френски !

толкова по темата ....

пък кумчо нека си пише , нека се забавлява .....


бенитез дали ще бъде изгонен в средата на март , в последния петък на октомври или на 38-ми януари ...е все тая



Но за мен е видно , че най-късно до края на следващия сезон обаче ТРЯБВА да бъде изгонен



Тема Re: FAO: Tomiнови [re: Naughty_Mighty_Razor]  
Автор SevenYearBitch (Quadrophenia)
Публикувано10.03.07 20:51



аз предлагам теб да те сложим за треньор на ливърпул, защото очевидно на земята няма човек, който да отговаря на изискванията ти.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.