Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:28 29.09.24 
Футбол
   >> Фенклуб Британия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Томи ще черпишнови  
Автор Stanley (Winner)
Публикувано31.01.07 19:33



Арабският консорциум Дубай Интернешънъл Кепитъл се отказа от закупуването на английския тим Ливърпул. Това съобщава Ройтерс. От компанията заявиха: “В момента решихме да прекратим взаимоотношения с ръководството на Ливърпул относно закупуването на тима. Явно от борда на директорите на “мърсисайдци” не могат да предложат оферта, която може да бъде изгодна за консорциума. Бяхме готови да дадем на притежателите на акции огромни премии, ако ни бъде предоставен пълния пакет от акции на тима. Готови бяхме да задоволим всички желание на футболистите, както на терена, така и извън него. Като бизнесмени, ние трябва да продължим напред. Като фенове, ние се надяваме, че евентуалните собственици на тима биха споделяли нашата визия за отбора и ръководенето му. Разбираме, че отборът се нуждае от нов стадион, за да може да се мери с най-големите тимове в Англия и Европа”.







Тема Re: Томи ще черпишнови [re: Stanley]  
Автор TOMlHAWK (WARMASTER)
Публикувано01.02.07 01:11



Ами това са много добри новини, но докато не го видя официално няма да махам черното. Иначе, все пак се намериха стабилни хора, рицари на честта в този клуб, които да осъзнаят за какво иде дума и са ги разкарали арабугите с техника. А те си се оказаха типични феодали, искали са да владеят целия контрол...

Хех, копеленца, ясни сте ми!
Колкото до коментарите им как се прави бизнес - _!_
Пуул ще си намери инвестиции и ЩЕ върви напред към големите. Единственият проблем е, че може и да не е много съвсем скоро. А на всички онези фенове, които искат да продадат всички ценности само и само за бързи успехи искам само да кажа, че този клуб е нещо повече от трофеи. Първоначалната идея на клуба е духът а трофеите идват след това. Те са само придобивки!


И да не забравя накрая

КУР ЗА ВСИЧКИ ХЕЙТЪРИ!





Тема Братле,нови [re: TOMlHAWK]  
Автор AnfieldМодератор (ветеран)
Публикувано01.02.07 02:11



казах ти и в друга тема, че е добре да изчакаме да мине пушилката.. дали е за доброто на клуба или не, можем да гадаем...
И все пак Пуул не свали гащи, макар че в случая става въпрос за Мурс основно.. все пак той има 50+ % Говорихме си снощи за момента в който просто трябваше да се използва инерцията от титли, емоция, еуфория и положителен тренд в игрови аспект.. но се пропиля..
И все пак ние сме Пуул.. !!!!
за хейтърите ясно..





Тема Re: Братле,нови [re: Anfield]  
Автор TOMlHAWK (WARMASTER)
Публикувано01.02.07 02:48



Разбира се. Прав си за въпросния момент и е много жалко, че така пропиляхме нещата. Но аз мисля, че за конкретния случай е за добро, говоря за цялостната картина иначе мангизи трябва да се търсят, това е от ясно до светкавица, но се радвам ( ако е 100% достоверно де ) че няма да е по тоя начин! Искам да вярвам, че този тим ще намери подходящите хора, но събитията през последните 2 месеца много ме разстроиха и ми е малко трудно сега да се възстановя!





Тема Re: Братле,нови [re: TOMlHAWK]  
Автор Stanley (Winner)
Публикувано01.02.07 10:00



Този Джилет не ми вдъхва доверие. Защо се разсъхнаха нещата с Крафт? Е неговия тим пак спечели Супербоул. Тоя човек знае как се печелят титли в спорта.







Тема Re: Томи ще черпишнови [re: Stanley]  
Автор Richard_Long ()
Публикувано01.02.07 12:39



май някой няма да лигави арабски главички...


Докерите от сега черпят за четвъртото място догодина



Тема Re: Братле,нови [re: Stanley]  
Автор TOMlHAWK (WARMASTER)
Публикувано01.02.07 14:22



Дай некъв линк бе баце, в официалния нищо не пишат деа...



Тема Re: Братле,нови [re: TOMlHAWK]  
Автор redo (rugged)
Публикувано01.02.07 15:29







Тема Re: Братле,нови [re: redo]  
Автор TOMlHAWK (WARMASTER)
Публикувано01.02.07 23:40



Мерси много.
Офертата не е лоша, но няма начин да делим един стадион с блушайт! Тва е аут ъф куесчън просто. Ако се откаже от този вариант, аз съм ЗА офертата.



Тема Re: Братле, [re: TOMlHAWK]  
Автор Slave To The System (Cro-Max)
Публикувано02.02.07 09:23



леле, тва верно ако стане... неам думи просто. всеки клубен стадион си е част от емоцията във футбола на острова. част от футболната култура, част от идентификацията на всеки футболен фен там като такъв. честно казано не съм се интертесувал в последно време какво стана с отборите от Дънди, те нали щяха уж да играят на един стадион. е, това иди-доди, не са останали във футболните анали кой знае какви епохални мачове между двата отбора, може и да се мразят феновете им едни-други, ама толкоз. но виж Ливърпул и Евъртън... ако това стане, като следващо бих очаквал Арсенал и Тотнъм (примерно) да си поделят новия Уембли.


ужас ужас...

____________________

UNITED WORLDWIDE!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.