Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:31 20.04.24 
Професионални
   >> Човешки ресурси - Работа
*Кратък преглед

Тема редовна аспирантура  
АвторПeтъp (Нерегистриран)
Публикувано19.01.09 20:50



Издържах конкурс и сега започвам редовна докторантура в един институт към БАН. Казаха, че не се нуждаят от трудовата ми книжка. Въпросът ми е, редовната докторантура(3 годишна), за която получавам стипендия от 450 лв., приема ли се за трудов стаж и осигуряван ли съм пенсионно?



Тема Re: редовна аспирантуранови [re: Пeтъp]  
Автор maniana (утрешна)
Публикувано27.01.09 15:41



Със сигурност не ти се води за осигурителен стаж и затова не са ти искали тр. книжка. докторантите и аспирантите винаги са правили изключение. Ти получаваш стипендия/като студентите, само че в друг размер/, а не трудово възнаграждение. Съжалавам, имаш право в твоя случай на 4-часов трудов договор някъде другаде /официално/.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.