Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:28 20.04.24 
Професионални
   >> Човешки ресурси - Работа
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Стюардесинови  
Автортдвщ (Нерегистриран)
Публикувано18.04.05 12:17



Здравейте!!!! Много ще се радвам ако има някой който да ми даде информация какво да направя и къде точно да кандидатствам за да работя като стюардеса. В България или в чужбина няма значение, просто да е сигурно.



Тема Re: Стюардесинови [re: тдвщ]  
АвторRaevska (Нерегистриран)
Публикувано18.04.05 13:07



Не знам дали ще е скоро, но си мисля, че ще се поуморим да обясняваме как търсенето на работа е грижа предимно и само (да не кажа единствено) на търсещия...
С други думи - мило ми момиче, кандидат-стюардеса, колкото и да се мъча да бъда доброжелателна и безпристрастна, все си мисля, че само ще те обидя, ако дори спомена всеобщоизвестния факт, че всяка авиокомпания (особено тази, държаща на името и реномето си) има собствен уеб-сайт, където освен контактна информация, може да се осведомиш и дали те търсят в момента състав за попълване на екипа си...
Уфф, много дълго стана:-) Исках само да кажа, че едва ли наистина очакваш сега в този форум да ти се излеят / налеят (по избор!) телефони, мейли, имена и пр. на хора от авиокомпании, нали?
Мисли преди да пишеш / говориш...



Тема Re: Стюардесинови [re: Raevska]  
Автор Xъни Бъни (intiliktualka)
Публикувано18.04.05 13:59



предполагам девойката има предвид посредници, които набират стюардеси. когато си търсиш работа има логика да се обърнеш към консултант, вместо да припкаш по компаниите една по една...

за съжаление аз лично не мога да й препоръчам коректна агенция за стюардеси. дано някой да е попадал на такава и да помогне.

It's all about asses - kicking or licking...


Тема Re: Стюардесинови [re: Xъни Бъни]  
Автор Иpeтo (ентусиаст)
Публикувано18.04.05 15:03



Аз съм попадала на обяви за летищен персонал в

. Ако не се лъжа се мяркаше обява и за стюардеси. Порови се там, дано да имаш успех!

"Life is like a box of chocolates, you never know what you're going to get"

Тема Re: Стюардесинови [re: Иpeтo]  
Автор3лaти (Нерегистриран)
Публикувано20.05.07 13:14



За да започнеш работа като стюардеса,трябва да изкараш курс за стюардеси в ИВТ/Институт по Въздушен Транспорт/.Следващият курс мисля че е чак септември.И междудругото е доста трудно след това да си намериш работа.Това мога да ти го кажа от личен опит тъй като скоро завърших курса и сега съм без работа.А и самият курс не е много евтин.



Тема Re: Стюардесинови [re: 3лaти]  
АвторFA (Нерегистриран)
Публикувано21.05.07 17:47



Има много курсове, но повечето са платени.
Има и такива, които самата авио-компания поема разходите. В този случай се подписва договор за около година, може и повече. В интернет има доста информация...



Тема Re: Стюардесинови [re: тдвщ]  
Автор RosiNq (непознат )
Публикувано22.08.07 17:42



Здравейте!
Аз се записах на курс за стюардеси и бих желалада получа информация в какво точно се състои теста по английски език. Понеже в момента се занимавам с други езици и въпросният ми е малко занемарен искам да знам какво да преговарям


Благодаря за отзивчивостта:)



Тема Re: Стюардесинови [re: FA]  
Автормимka (Нерегистриран)
Публикувано10.09.07 16:05



търсих много в интернет но явно не където трябва


дали ще можеш да ми дадеш адреси за курсовете за стюардеси или пък ако имаш представа кои авиокомпаний поемат курсовете и назначават ще бъда много благодарна



Тема Re: Стюардеси [re: RosiNq]  
Автормими (Нерегистриран)
Публикувано13.09.07 13:39



Здравейте, от известно време и аз кандидатставам в най - различни авикомпании,най- вече от UK и ОАЕ.Надявам се скоро да се раздвижат нещата.
Не мога да разбреа защо вие давате пари за курсове, като 99% от компаниите ви го осигуряват в тяхна база и искат да сте обучени по- техните правила и според самолетите, с които работят.Дори и да сте искарали курас тук, ще ви се наложи да го карате пак, така става двойна и безмислена работа.
Доста съм се ровила в интернет и знам много неща за естеството на работа, изискванията, интервютата, целия процес от кандидатстването до започване на работа.
Ако някой може да сподели опит ще му бъда благодарна,както и аз бих отговорила на вашите въпроси.



Тема Re: Стюардесинови [re: мими]  
АвторEли (Нерегистриран)
Публикувано14.09.07 14:39



Здравейте,
аз бях стюардеса в Емирейтс, и това е най-готината авотиокомпания в света- заплата е супер, курса е в техен колеж- и няма нищо общо с българската простотия, апартаментите ни , осигурени от компанията, бяха чисто нови, командировъчните супер, а дестинациите- 89!!!! А не като в Бг аър- 15.

Но много трудно се влиза- на интервюто ни в Лонодон- бяхме - 198 души кандидати- само 6 от нас взеха. Та, много успех на всички желаещи!

Ели




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.