Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:24 27.09.24 
Професионални
   >> Човешки ресурси - Работа
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Бихте ли ми препоръчали място за Team Bulidingнови  
Автор rashi (непознат )
Публикувано28.08.07 10:31



Здравейте колеги, ще организирам Team Buliding за служителите на фирмата - около 40 човека. Те са от цяла България, та си мисля, че той трябва да се проведе на място удобно за всички.
Бихте ли ми препоръчали град и хотел, където бихме могли да проведем Team Buliding-а. Хубаво би било да има развлечения, като: езда, рафтинг и т. др. Засега няма ограничения в сумата, която шефа ще отпусне.

Благодаря ви предварително!

Успешен ден





Тема Re: Бихте ли ми препоръчали място за Team Bulidingнови [re: rashi]  
Автортoни (Нерегистриран)
Публикувано03.09.07 15:18



Хората мизерстват и се чудят как да купят учебници и тетрадки на децата си, а Вие ходите на тим-билдинги.
Повечето ми познати са с висше образование, дори членове на Менса и работят за 260-300 лв. заплата. Къде са обявите ви за работа, и ние искаме да ходим на "Team building" - rafting /нама ли за вас български думи?/



Тема Re: Бихте ли ми препоръчали място за Team Bulidingнови [re: rashi]  
АвторHoho:-) (Нерегистриран)
Публикувано03.09.07 17:33



Здравей!
За тийм билдинг - зависи кога сте решили да ходите и каква е целта на тийм билдинга. При всички случаи си заслужава да наемеш фирма, която да ти го организира, защото иначе ще пощурееш /това е хотел, меню, развлечения, безопасност - особено ако искаш екстремни моменти/, а и рководството ще иска репорт като резултат от тийм билдинга във връзка с поставените цели. ако целта е "Хайде да се напием дружно" може и да не искат репорт, но все пак целта на тийм билдинга обикновено е да допринесе с нещо за повишаване на екипността, да се запознаем един с друг и тн....
Тази тема е доста голяма, кажи нещо повече за формат, продължителност ...и питай шефа за бюджет, тези удоволствия, ако са направени както подобава, никак не са евтини. Успех! като места мога да ти препоръчам Девин, морето - Златни пясъци, Боровец, Банско, Велинград...Рафтинг можеш да правиш само по Струма и си иска подготовка.



Тема Re: Бихте ли ми препоръчали място за Team Bulidingнови [re: rashi]  
Автор rashi (непознат )
Публикувано03.09.07 18:14



Хм, иска ми се да се престоря, че това мнение не съществува (на Тони).
Само ограничен и тесногръд човек може да пише такива злобни неща.
Поставен е точен и обективен въпрос, който изисква точен отговор т.е. по темата, а не безпредметни обиди на завистливи хора.

А, колкото до "рафтинг" - няма да отварям спор изобщо - коментарът е смешен и ненужен.

Пази боже от такива хора!



Тема Re: Бихте ли ми препоръчали място за Team Bulidingнови [re: Hoho:-)]  
Авторrashi (Нерегистриран)
Публикувано04.09.07 10:14



Мерси много хохо. Даде ми добри идеи. Хубав ден от мен :)))))



Тема Re: Бихте ли ми препоръчали място за Team Bulidingнови [re: rashi]  
АвторHoho:-) (Нерегистриран)
Публикувано05.09.07 17:14



Радвам се, че успях да помогна!
Весело изкарване!



Тема Re: Бихте ли ми препоръчали място за Team Bulidingнови [re: rashi]  
АвторAми.... (Нерегистриран)
Публикувано10.09.07 06:53



Едва ли има значение мястото....по скоро какво сте правите там и в работно време ли сте бъде това?
При нас няма голям ентусиазъм относно тези мероприятия, първо ако са в извънработно време, това ти отнема свободното време за почивка, второ се навлиза в личното пространство, личното време и личните семейни планове.
И тези неща с хотелите....как ще реагират семейните половинки...за тях какво сте организирали? Ами децата...и те си искат своето....?



Тема Re: Бихте ли ми препоръчали място за Team Buliding [re: rashi]  
АвторMиxaил (Нерегистриран)
Публикувано11.09.07 11:59



Мога да ти препоръчам едно хубаво място за сплотяване на колектива.

(Между другото: като пишеш нещо, прави го само на един език - Team Building, рафтинг - не е приятно за окото)

Намерете някой дом за сираци (или за стари хора), с нужда за ремонт, до който могат да отидат всичките ви служители. Купете боя, хоросан и други строителни материали (от които домът има нужда) и за 3-4 дена направете поне един освежителен ремонт - 40 човека сте (доста работа можете да свършите).

Аз съм собственник на една средно голяма фирма (82 човека сме) и от 4 години това е начинът, по който се сплотяваме - преди 4 години бяхме 17 човека, от тогава напуснаха само двама (ожениха се и емигрираха).

Опитайте това, което ти предлагам - ако не друго накрая поне ще знаете що за хора сте.

П.П. Мисля, че е глупаво Господ да ни пази и от хора!



Тема Re: Бихте ли ми препоръчали място за Team Bulidingнови [re: rashi]  
АвторAлekc (Нерегистриран)
Публикувано14.09.07 11:45



Препоръчвам ви следния адрес за тийм билдинг:
гр. София 1849 , кв. „Кремиковци” - това е адреса на завод Кремиковци.

Ако имате служители, които не са доволни от условията на работа при вас, гаранция ще ги разубедите след като видят какво е да работиш в Кремиковци.



Тема Re: Бихте ли ми препоръчали място за Team Bulidingнови [re: rashi]  
Автор Пp.Heдeв (кафеджия)
Публикувано14.09.07 18:33



Team Buliding???? Така ли се казва по модерно му банкет?


ТЖ


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.