Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:20 27.09.24 
Професионални
   >> Човешки ресурси - Работа
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема КАКВО БИХТЕ НАПРАВИЛИ АКО ВИ ДАМ 10000 ЕВРО???  
АвторИнвecтитop (Нерегистриран)
Публикувано02.08.07 00:52



Какво бихте направили, ако ви дам 10000 евро? Бихте ли ги инвестирали, или може би ще опитате да отворите собствен бизнес? Ако имате интересни идеи, но ви трябват финанси за осъществяването им можем да си бъдем взаимно полезни.



Тема Re: КАКВО БИХТЕ НАПРАВИЛИ АКО ВИ ДАМ 10000 ЕВРО???нови [re: Инвecтитop]  
Авторvanfam (Нерегистриран)
Публикувано02.08.07 07:22



::)) ako dadesh 1000 leva ... znachi shte poiskash niakoi dati gi naprvi na 2000 sled koeto shte vzemesh 1500 i shte mu dadesh 400 kato ne zabravish da si udargish 100 lv za uslugata :))))

a ako gi nameria na patia ... bih napravil strashno mnogo neshta :)))

neme karai dasi mislia che si glupav s 1000 biznes nemoga da se pravi - nai malko v bg



Тема Re: КАКВО БИХТЕ НАПРАВИЛИ АКО ВИ ДАМ 10000 ЕВРО???нови [re: Инвecтитop]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано02.08.07 13:18



ха, тъкмо толкоз ми трябват за пътуване до Нова Зеландия.
ако си навит - пиши



Тема Re: КАКВО БИХТЕ НАПРАВИЛИ АКО ВИ ДАМ 10000 ЕВРО???нови [re: Инвecтитop]  
Автор 747 (Само Ботев-Пд!)
Публикувано02.08.07 14:55



Бих ги инвестирал във вече отворения ми собствен бизнес - въртя си тука една фондацика аз - "И аз съм човек" съм я кръстил... ама много ми харчи единственият бенефициент, нещо...




Мъжете знаем защо!

Тема Нека уточним...нови [re: vanfam]  
АвторИнвecтитop (Нерегистриран)
Публикувано02.08.07 17:19



Не става вапрос за 1000 лева, а за 10 000 евро, което е приблизително равно на 20 000 лева. А относно възвръщаемостта, ясно е че и аз очаквам печалба, не съм благотворително дружество, а какъв процент ще е тя се определя допълнително. И моля да пишат само хора които имат сериозни намерения за изграждане на делови взаимоотношения, а не такива които искат да си пускат глупавите неуместни шеги!!!
Ако някои има нещо конкретно за казване, може да ми пише на този
e-mail: INWESTITOR@ABV.BG



Тема Re: КАКВО БИХТЕ НАПРАВИЛИ АКО ВИ ДАМ 10000 ЕВРО???нови [re: Инвecтитop]  
Авторonja (Нерегистриран)
Публикувано02.08.07 19:23



Vednaga gi zalagam v Evrofutbol na Tampere sreshtu Levski. Koeficienta shte e dobur. Meraklija li si?



Тема Re: Нека уточним...нови [re: Инвecтитop]  
Автор 747 (Само Ботев-Пд!)
Публикувано03.08.07 11:33



хех! мейлът ти е на мнооооооооого корпоративен домейн... може да си направиш и в яху!




Мъжете знаем защо!

Тема Re: Нека уточним...нови [re: Инвecтитop]  
Автор f(x)dx ()
Публикувано03.08.07 13:24



браточка, не знам защо очакваш сериозни отговори на този въпрос в клуб "Човешки ресурси"



Тема Re: КАКВО БИХТЕ НАПРАВИЛИ АКО ВИ ДАМ 10000 ЕВРО???нови [re: Инвecтитop]  
Автор Recycler (Онзи)
Публикувано04.08.07 11:51



А като имаш 10К евро, ЗАЩО не си ги "завъртиш" ТИ, ами търсиш някого другиго ?!?


Май не ти се рискува, а искаш някой друг да рискува вместо тебе, и ако стане издънка, той да ти "виси", а ти да не си изгубил(а) нищо ?
Егати хитреците

Чук, канап и тел

Редактирано от Recycler на 04.08.07 11:52.



Тема Изглежда съм объркал мястотонови [re: Recycler]  
АвторИнвecтитop (Нерегистриран)
Публикувано04.08.07 16:58



Изглежда съм объркал мястото. Аз имам бизнес, от там са ми и парите, просто исках да инвестирам и в нещо друга за по сигурно. Нямам ресурси да се занимавам с още нещо, затова търсех човек който има идеи време и желание но няма финанси да си бъдем взаимно полезни. Нямах намерение да се превръща в чат, нито съм търсел мнението на незаинтересувани.
Приятен ден!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.