Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:02 16.04.24 
Професионални
   >> Човешки ресурси - Работа
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема NADKA TOMOVA BULBANKнови  
АвторALlGATOR_1 (Нерегистриран)
Публикувано31.03.06 18:22



KAK E VAZMOJNO DIREKTORKATA NA HR V BULBANK DA VZIMA PODKUP OT 2000 DO 3000 LV. ZA DA NAZNA4I SLUJITEL VAV VAPROSNATA INSTITUZIJ???? TOLKOVA LI SA NISKI ZAPLATITE V BULBANK UNICREDIT???

NAPRAVO SAM SLOMEN I NEPRIJTNO IZNENADAN!



Тема Re: NADKA TOMOVA BULBANKнови [re: ALlGATOR_1]  
Авторzapoznat (Нерегистриран)
Публикувано31.03.06 18:30



ama tj o6te li e v BULBANK....aide stiga be ne sa li ia uvolnili tazi marda???? o6te!!!!



Тема Re: NADKA TOMOVA BULBANKнови [re: ALlGATOR_1]  
Авторпич (Нерегистриран)
Публикувано01.04.06 18:57



Алигаторчо, да не би от теб да е искала, че си толкоз сломен? Пък и не е малко пара 2000 - 3000 лв.!
Я раздуй?!



Тема Re: NADKA TOMOVA BULBANKнови [re: ALlGATOR_1]  
АвторHR (Нерегистриран)
Публикувано03.04.06 10:30



Възможно е, и още как. Тази кака е много лоша и селска. И на мен ми отряза квитанцията преди 3 години, независимо, че преди интервюто изораха света, за да ме закарат там и ставаше въпрос само за студенстки стаж и евентуално назначение за работа. И на въпросното интервю (което се проведе след работно време, защото работех и ходех на курсове вечер) се бяха събрали все отбор юначки, които искаха да ме разпънат на кръст. Изпитваха ме за бакалавърската ми специалност, която съм завършила преди 8 години. Разпитваха ме защо съм толкова последователна и от 199 и някоя си вървя все в една посока - това за тях било странно?!?!? Психоложката им - една с дебел гъз и костюНче от Илиенци искаше да ми направи лоботомия, ама не беше достатъчно умна, а аз щях да се изповръщам. И тия патки загубени (това е най-мекото казано) ми загубиха 2 часа и половина, за да ми покажат колко са велики, а аз какво съм нищожество, въпреки че много ме искали да отида да работя за 120 лв при положение, че тогава взимах 500!! Пълна драйфня. Не вярвам нещата да са се променили. И на никого, ама на никого не пожелавам да отиде в Булбанк и да си мисли, че това е част от най-голямата европейска банка и други бльоджи. А, там беше и курвата на шефа-италианец, която провеждаше мониторинг на мъченията, на които ме подлагаха.

Така че сигурно и по 5 хилки ще искат да заблудени клети хорица, които си мисля, че да работиш в банка е като да си хванал господ за пишката.

Хев а найс дей, пич, и не се тормози! Иди, потърси друга работа. Скоро и аз това ще правя и само се моля да не попадам на такива долнопробни селяци и лоши хора.



Тема Re: NADKA TOMOVA BULBANKнови [re: HR]  
Авторphilips (Нерегистриран)
Публикувано03.04.06 11:08



e pi4 tova samo da ti e bil problema, na men v tazi banka samo lo6i ne6ta mi se slu4iha, tam ima i edin drug zlodei NATA6A IGNATOVA edna debelogaza krava, tezi dvete sa razplakali maikata znae6 li na kolko hora!!!!
ama i tjhnoto vreme 6te doide, taka sa 4engetata ot 6-to,
jalko za BULBANK rasipaha j takiva kravi kato tej dvete, a po vremeto na Kan4ev be6e banka etalon



Тема Re: NADKA TOMOVA BULBANKнови [re: philips]  
АвторBUL шит (Нерегистриран)
Публикувано03.04.06 12:15



БВТБ още от едно време е жалка курвенска банка- помня опашките породени от монопола и кутиите с бнбони за касиерките за да те приемат усмихнати по опашките.

15 години по- късно нравите са същите и кравите са същите.

Само нормалните хора са на минимум 100 метра от всеки надпис булбанк.



Тема Re: NADKA TOMOVA BULBANKнови [re: ALlGATOR_1]  
Авторmiliankova (Нерегистриран)
Публикувано03.04.06 13:14



moje da si govorite kolkoto si iskate, ama g-ja Tomova si vzima zaplata 2800lv. na mesez, i premii okolo 30 000 lv. godi6no, a vie moje da duhate supata za 400 lv. na mesez



Тема Re: NADKA TOMOVA BULBANKнови [re: miliankova]  
АвторHR (Нерегистриран)
Публикувано03.04.06 15:02



Не съм сигурна, дали сте вие, госпожо Милянкова? Спеца по обучения пред пенсия? Ние едва ли ще духаме супата, защото, знаете ли - всеки получава това, което заслужава. Вие я духате, защото сте в пенсия. А Томова и 5 800 на месец да взима - все си е същата долнопробна евтина селянка. Както и повечето кози на ръководно длъжности в Булбанк. Така че бъдете добра и се изметете оттук. И спокойни старини.



Тема Re: NADKA TOMOVA BULBANKнови [re: HR]  
Авторmiliankova (Нерегистриран)
Публикувано03.04.06 16:30



to4no az sam da, az sa6to ne ponasjm gospojata, tj ne me napravi zavejda6t sektor zaradi edna ot lubovnizite na Lovalio, ne mi povi6i zaplatata i az ne mojah da priema fakta 4e trjbva da jivej s 1700lv. na mesez, ne 4e mi be6e zle, po zjl den si igraeh bridj na komputara, ama.... mi kipnaha lainata i az sama se pensionirah prejdevremeno, sega se radvam na starinite si i na hemoroidite si ot sedene pred komputara v Bulbank.....



Тема Re: NADKA TOMOVA BULBANKнови [re: ALlGATOR_1]  
АвторЯвop (Нерегистриран)
Публикувано03.04.06 18:00



Мисля, че сте намерили една от основните причини, която обяснява защо в Булбанк служителите са като от кол и въже събирани.

* Изключително некомпетентни - ако тябва да свършите нещо рутинно е ок, ама ако се наложи малко повече познания да се използват положението е трагично (опитайте да се поинтересувате от фодовете Пайниър и ще се удивите колко са неориентирани, в това което така живо рекламират)
* Изкючително неорганизирани в работатата си - отиваш за някаква малка справка и докато разберат какво трябва да се направи отишло цял час, а се оказва работа за 10 мин. Теглене на пари от гише в централен офис - поне 20 минути!

Лично познавам хора от тази банка, които са доста компетентни, но техния брой на фона на останалите е много малък...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.