Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:20 18.04.24 
Професионални
   >> Човешки ресурси - Работа
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема търся си работанови  
Автор TheSweet (непознат )
Публикувано25.07.06 09:10



Здравейте! Казвам се Диана Герасимова. В момента живея във Варна и се опитвам да си намеря работа. Много се надявам, че добрите хора все още съставляват по-голямата част от човечеството, а и със сигурност знам, че във всеки човек има нещо добро - трябва само да искаш да го видиш! Така че - разчитам на този форум за идеи и предложения.
Съвсем накратко - 20 години съм работила като учител в АГ - гр. Русе. Завършила съм ВТУ "Св. св. Кирил и Методий" - първа специалност "история" и втора специалност "английска филология". Подготвям ученици за кандидат-студентски изпити по история - те са едно от най-красивите неща, които са ми случвали в живота - не само заради прекрасните резултати, които постигат, а и заради изключително добрата им реализация след завършване на висшето им образование. Работя и в сферата на преводите - с учениците ми се направили превод на учебници, по които се работи леко и приятно. Близо 15 години, като координатор на асоциираните към ЮНЕСКО училища съм имала невероятния шанс да представям България на международни форуми и семинари за повишаване на квалификацията ми.
Знам, че мога да се справя с всички предизвикателства - повярвайте ми и вие!
Желая на всички лека седмица! До скоро



Тема Re: търся си работанови [re: TheSweet]  
Авторcoucou (Нерегистриран)
Публикувано25.07.06 19:57



Ако си преподавала английски и в бившата руска гимназия в Русе, вероятно съм твоя възпитаничка и тъй като ми беше готино да уча английски при теб, ще ти дам един съвет - пробвай да си пуснеш документите в "Солвей Соди" - Девня, търсят често преводачи, а и фирмата си заслужава (добри заплати, соц. придобивки, сигурна работа 051995000 централа), "Девня Цимент" също е добро място за работа. Опитай и в ЕОН-България, там също има хляб за хора с езици. Можеш да станеш учител и в някоя школа по английски Британика, Берлиц, Белс, които са се утвърдили и имат сериозни корпоративни клиенти. Ако проявяваш интерес, ще ти намеря телефони за връзка. Успех!



Тема Re: търся си работанови [re: TheSweet]  
АвторCactus (Нерегистриран)
Публикувано26.07.06 14:10



TheSweet Diana, kakto ti samata kazvashe navremeto, "za tolkova ti stigat vyzmojnostite". Kakto zabeljazvash, ostavila si dosta sledi, da ne kajem rani, v dushite na uchenicite si. S ehidnostta i debelokojieto si, ti uspja da napravish istorijata naj-omraznija predmet za mnogo ot uchenicite v AG.

Stranno e kak chovek, kojto iztrovi jivota na tolkova mnogo uchenici, sega vjarva, che te sa stanali dobri hora. What goes around, comes around ili, kato za uchitel v anglijska gimnazija, kojto za 4 godini ne proroni pred uchenicite si nito edna duma na anglijski, kakvoto pochukalo, tova se obadilo.

Uspeh!



Тема Re: търся си работанови [re: Cactus]  
АвторMyлe (Нерегистриран)
Публикувано26.07.06 19:44





Здрасти Кактус!
Чета те и ми е интересно!
Добре е да има кактуси, да бодат гнидите, наречени хора!
Хората, като са гладни, жадни и без работа, стават много активни!
Особенно когато им припари под краченцата или ги подгони смъртта!
ПРез останалото време са добитък ,произвеждащ главно глупости и лайна!
"Човешки ресурси" ли?
Не!
Подвижни складове за тъпа тъпота, органи , слуз , косми и кокали!
И отгоре на всичко, се обиждат и имат претенции...хе хе хехе
....................................................

Погледнато в сравнение с вас,не съм добре с "мозъка", защото ме вози шофьор, защото нямам проблеми с парите, работата,със здравето и практически нямам проблеми!



Дори просяците около мен карат Мерцедеси:



Не зная кой от двамата има проблеми с главата?
Ти търсиш работа и пари, не Мулето!
Ти проституираш за заплата, не Мулето!
Кой тогава има проблеми с главата?
Не се безпокой, смъртта лекува глупостта ,всичко и всички:

И тя не е "работа" за пари, а е безплатна!

И кво от това?

И кво от това?



Тема Re: търся си работанови [re: Myлe]  
АвторCactus (Нерегистриран)
Публикувано27.07.06 12:20



Zdrasti, Mule.

Vypreki che otnoshenieto mi kym jivota ne e tolkova krajno nepukistko, kolkoto tvoeto, sym syglasna, che ti si naj-dobre s mozyka. Zastavam na tvoja strana, vypreki che edva li imash nujda ot podkrepa, a i edva li njakoj vyv foruma go interesuva na chija strana sym. Prosto taka, da si spodelja i dneshnite misli.

Edinstvenoto, koeto me pritesnjava otnosno lichnostta ti e, che postavjash vsichki "hora" pod edin i sysht znamenatel. Moje i da si prav/a, a moje i da ne si. Na kolko godini si, kolko svjat si vidjal/a, s kolko problemi si se preboril/a, za da si ubeden/a, che njama i druga strana na monetata?

Ne govorja za konkretnija povod - Diana Gerasimova. Precenkata ti e tochna. Otkakto i prochetoh priziva, si zadadoh mnogo drugi vyprosi -

1) Dokolkoto si spomnjam, imashe samochuvstvieto, che e razlichna kato prepodavatelska metodika i che e dupe i gashti s naj-pechenite, perspektivni i inteligentni - spored neja - uchenici. Predpolagam, che e poddyrjala vryzki s tjah - zashto ne se obyrne kym tjah za syvet i pomosht, a tyrsi podkrepa, edva li ne syjalenie, ot napylno nepoznati hora? Dosta otchajana stypka za chovek, kojto imashe samochuvstvieto da ocenjava prirodnite zalojbi na uchenicite si i da im go kazva otkrito pred vsichki ostanali, bez kapka symnenie, che moje da se okaje neprava;

2) Anglijski ne znam dali i dokolko vladee, zashtoto se zaklevam, che prez 4-te godini, prez koito ja poznavah, na anglijski napisa edna-dve dumi na dyskata, bez dori da gi proiznese. Opravdanieto i beshe, che predpochitala da ni nauchi na istorija, otkolkoto na anglijski. E, ot urocite mi po istorija pri neja ne pomnja mnogo, osven detskija mi ujas i gadnoto chuvstvo predi chas po istorija. No anglijski javno sym nauchila otlichno, sledkato sym postignala tolkova dobro socialno i profesionalno polojenie v UK - dobre, che sym imala i uchiteli, koito syvestno sa si vyrsheli rabotata, za kojato im plashtat (da me nauchat na anglijski ednovremenno s tehnite si predmeti);

3) Kak li raste dyshterichkata i, pokraj chieto rajdane napravi tolkova goljam cirk - to ne be dundurkane, ne be ligavshtini ot vsichki podmazvachi, kogato Diana ja donese za pyrvi pyt v gimnazijata, za da se pohvali s novoto bebe! Iskreno se nadjavam da e mnogo po-razlichna majka, otkolkoto beshe uchitelka. Inache vijdam edno malko (okolo 10-godishno) bydeshto narkomanche, koeto vie ot bolka i otchajano tyrsi njakakva emocionalna podkrepa v nelegalni veshtestva, zashtoto ne ja poluchava ot naj-blizkite si. Diana, ako vse oshte imash smelostta da chetesh tozi forum, molja te priemi edinstvenija syvet, kojto shte ti dam - bydi dobra majka, t.e. obratnoto na tova, koeto beshe kato uchitelka.

Ami (eh, Diana, kolko te drazni tova "ami", nali?) stiga tolkova vyprosi. Ne ochakvam da si otgovorja, nito pyk lichno me zasjaga. No i az vjarvam v dobroto u horata. Samo che ne tova dobro, koeto se poluchava ot horata, na koito prosjakinja-ciganka protegne ryka i napravi neshtastna fizionomija. A v onova dobro, koeto chovek sam si e zaslujil chrez dobroto, koeto samijat toj e napravil. Diana, nizko e da tyrsish syvet ot nepoznati hora - nie, mydrite hora, njamame vreme da syvetvame cjaloto chovechestvo. I zatova pomagame samo na naj-blizkite si. Taka che horata, koito shte ti pomognat v tozi forum sa tezi, chijato pomosht nikoj i bez tova ne tyrsi.

Pak ti pojelavam - iskreno - uspeh.



Тема Re: търся си работанови [re: Cactus]  
Автор backinblack (Ръси мозък)
Публикувано27.07.06 14:47



Не ми вземай думите за заяждане, но това, че нямаш елементарно уважение към хората които искаш да те чуят, ме кара да мисля, че причината е била у теб за проблемите ти с нея. Естествено е всеки да има различно мнение по въпросите и също толкова естествено е, че колкото и да искаш никога не може да имаш добри отношения с всички.

Всички гениални неща са измислени от хора, които не са знаели, че са невъзможни.



Тема Re: търся си работанови [re: backinblack]  
АвторCactus (Нерегистриран)
Публикувано27.07.06 16:37



Blagodarja ti za utochnenieto, che ne se zajajdash, Backinblack. Moje i da si prav/a, no dyrja da utochnja, che ne sym imala lichni problemi s neja - bjah tiho i miroljubivo dete, koeto se usmihvashe na vsichki i ne ritashe sreshtu ryjena. A tova, koeto kritikuvam, e lipsata na osnovni pedagogicheski podhodi i pohvati.

Kym kogo po-tochno ne izpitvam uvajenie? Naprotiv, uvajavam absoljutno vsichki hora, zashtoto smjatam, che vseki ima pravoto da byde takyv, kakyvto e reshil da byde. S tova, che ne sym syglasna s njakogo, v nikakyv sluchaj ne pokazvam neuvajenie, a naprotiv - uvajila sym mu mnenieto dostatychno mnogo, za da go smetna za dostojno za otgovor/komentar.

Abe njama li moderatori v tozi forum?

Vseki ima neshto da kaje, no nishto konkretno v otgovor na pyrvonachalnija post.



Тема Re: търся си работанови [re: Cactus]  
Автор backinblack (Ръси мозък)
Публикувано27.07.06 18:09



В бързината май аз не се изразих правилно

. За неуважениено имах впредвид шльокавицата която използваш за да изразиш мнението си.

Всички гениални неща са измислени от хора, които не са знаели, че са невъзможни.

Тема Re:Глупост:"uvajavam absoljutno vsichki hora,нови [re: Cactus]  
АвторMyлe (Нерегистриран)
Публикувано27.07.06 20:10





Само без глупости ии лъжи!
Не минават на Мулето !
Усети това!
"uvajavam absoljutno vsichki hora, "
Как можеш да уважаваш нещо, което не познаваш?
Ти не познаваш и не можеш да познаваш хората и да ги уважаваш, ,освен ако това не е лъжа!
Ако ни познаваш нещо, как можеш да го уважаваш?
Или е глупост или лъжа това, което си написала:
"uvajavam absoljutno vsichki hora, "
........................................
" Vseki ima neshto da kaje," а също така, Глепакът изказва глупости, защото е глупак!
Глупавите търсят работа за пари, защото са глупави!


И кво от това?



Тема Re:Глупост:"uvajavam absoljutno vsichki hora, [re: Myлe]  
АвторГoшkaтa (Нерегистриран)
Публикувано29.07.06 11:18



Яяя, вкисналата фекална маса наричаща себе си "муле" е почнала да смърди и в този форум.






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.