Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:02 20.04.24 
Професионални
   >> Човешки ресурси - Работа
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема дистанционна работанови  
Автор diana_marmorana ()
Публикувано07.12.04 14:25



Напоследък все по-често ми се върти идеята да си работя вкъщи, т.е. да си разполагам с времето и да избегна блъскането в градския транспорт. Попитах в две трудови борси, но уви - такава практика няма. Много ми е интересно дали имате информация някой да предлага такава дистанционна работа. Аз съм икономист(финанси), с английския съм на ти, с компютъра също сме си дружки. Сега като се замисля почти половината от моята работа бих могла да я върша извън офиса. А и така ще ми се плаща за свършена работа, а не за 8 часа принудително стоене в офиса, което ме дразни.
Вие какво мислите? Дали да не си пусна една обява.........ама и аз не знам къде.



Тема Re: дистанционна работанови [re: diana_marmorana]  
Автор shushon (бонбон)
Публикувано08.12.04 10:52



Чудесно е, на как ще намериш такава работа? на запад е факт, но в България, малцина работят така.




Тема Re: дистанционна работанови [re: shushon]  
Автор diana_marmorana ()
Публикувано08.12.04 11:29



Явно няма интерес към това, което съм написала. Но все пак за информация на всички - има асоциация за работа от разстояние. Ще се свържа с тях и ще видим.....
Благодаря ти!



Тема Re: дистанционна работанови [re: diana_marmorana]  
Автор shushon (бонбон)
Публикувано08.12.04 13:03



Дай координатите на тази асоциация, може да е полезно и на някой друг.


Редактирано от shushon на 08.12.04 13:13.



Тема Re: дистанционна работа [re: diana_marmorana]  
Автор 3ъл_Дyx (вестоносец)
Публикувано08.12.04 18:47



Познавам доста хора,които работят така,но нито един не е в БГ.Тук наистина няма такава практика.Може би един ден ще се създаде,но за сега наистина няма.Само изключения разни.



Тема Re: дистанционна работанови [re: 3ъл_Дyx]  
АвторЖopo (Нерегистриран)
Публикувано08.12.04 20:08



В нета е пълно с предложения от типа work from home, ама повечето са глупави



Тема Re: дистанционна работанови [re: Жopo]  
Автор 3ъл_Дyx (вестоносец)
Публикувано08.12.04 21:27



Да де...това беше идеята...повечето не стават дори и за допълнителни доходи.



Тема Re: дистанционна работанови [re: 3ъл_Дyx]  
Автор diana_marmorana ()
Публикувано09.12.04 12:54



http://www.bg-telework.org/
Ето линка на асоциацията. След като разгледах сайта разбрах, че няма да ми помогнат.





Тема Re: дистанционна работанови [re: diana_marmorana]  
Автор Иpeтo (ентусиаст)
Публикувано09.12.04 17:33



Аз пък познавам хора и в БГ, които работят от вкъщи. Предимно счетоводители и адвокати на собствена практика. Нямам никаква идея дали някой би те наел така...всъщност наскоро мярнах някаква такава обява - някоя от банките набираше кадри, които да и продават услугите, а заплащането беше според заработката.

"Life is like a box of chocolates, you never know what you're going to get"


Тема Re: дистанционна работанови [re: Иpeтo]  
Автор@ (Нерегистриран)
Публикувано17.12.04 11:43



Ами то това според мен изобщо не е от дома, ами да ходиш да търсиш клиенти - е вярно, в някои случаи може да стане по телефона, но в повечето случаи трябват срещи и връзки, а не да си лежиш в къщи




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.