Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:12 21.05.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема някой да знае .....  
АвторTAИC (Нерегистриран)
Публикувано18.03.01 19:50



Я да ви видя сега знаещи и можещи мъжки половинки. Знаете ли как точно да доставите удоволствие на нежните си половинки, но не става дума за онова което правите на тъмно/а може и на светло/....., а за запълване на извънработното и извъндомакинското и време??????????





Тема Re: някой да знае .....нови [re: TAИC]  
Автор Eмилиo (шемет!)
Публикувано18.03.01 21:16



има много начини за доставяне на удоволствия, като се почне от подаряването на цвете, като се мине през милите думи казани на ухо, продължи се със приятна и задушевна обстановка и нежни милвания, към края се стигне до нежни целувки и докосвания, а накрая вече е същинската част каято ти наричаш "на тъмно или на светло", но при всяка жена има различни видове на удоволствие, аз знам за доста случай, но другпът ще обяснявам по подробно...



Тема Не знамнови [re: TAИC]  
Автор Kontra (Член ?)
Публикувано19.03.01 00:00



Жените са прекалено странни същества



Някакъв американец тамън си отворил една бутилка с пиене и от нея изскочило едно духче. Духчето казва :
- Толкова съм ти благодарен че ме спаси ! Ще ти изпълня едно желание.
- Искам да ми постройш мост от вкъщи (Лос Анжелис) до Хавайте !
- Прекалено е далече ! Ще отнеме години !!! Нямаш ли някакво друго желание?
- Винаги съм искал да мога да разбирам жените. Можеш ли да ме научиш как ?
- Хмм . . . . моста с две или с три платна го искаш ?



Double or nothing !

Тема Re: някой да знае .....нови [re: Eмилиo]  
Автор Medea_forever ()
Публикувано19.03.01 02:19




Eh, TI EMILIO , naistina si goljam CHEMET, ako mislich da minech s edno zvete i taka barso???
Ami ,nedej tak be ,chte ja saCHEMETich tasi bulka, bre!

A ,kagi ni de,sa drugite VIDOVE udovolstvija! Nameri vreme , molja ti se!
Moge i v rabotno, sachtoto gledam , che isvanrabotnoto ne ti stiga.

Leka i uspechna sedmiza !

medea

Тема Re: някой да знае .....нови [re: TAИC]  
АвторAдaм (Нерегистриран)
Публикувано19.03.01 16:49



А ти какво ще направиш за запълване на моето време? Всъщност, нямам нужда от такава помощ. Нали съм мъж.



Тема Re: някой да знае .....нови [re: Medea_forever]  
Автор Eмилиo (шемет!)
Публикувано19.03.01 17:07



Виж аз описах един един начин по който много девойки изпитват удоволетворение и наслада, защото напоследък почти никой не се държи така с тях, всеки гледа да ги заведе на купонче или на по напитка в някой бар, и след това айде в леглото.
Но все пак всеки си има характерна черта за себе си и изпитва удоволствие от ралични неща, например когато я ласкаеш и цениш, когато има изненадващи подаръчета от типа на парфюмчета и козметика, когато я заведеш на кино или театър, когато и помагаш в домакинската работата, други обичат постоянно да са на каймака на обществото и постоянно да с а в разкош, въобще спрямо характера всяка жена си има слабото място за да я накараш да е удоволетворена.
А колко до ценното ми време, наистина е такова, защото винаги съм един ден назад в работата и все не смогвам ;)



Тема Re: някой да знае .....нови [re: Eмилиo]  
Автор Medea_forever ()
Публикувано19.03.01 18:19



TAKA

Emilio,
Snimkata e slogi ,sa da vidja ,che ne si CHEMET,no AS chtjach da ti povjravam i bes neja.
Chegata nastrana...ne vjarvach ,che imalo ochte kavaleri ot dobrite stari vremena.
Hubavo e vischko tova ,koeto kasvach,no AS i MNOGO ot ganite tuk v kluba chte ti kagat ,obache ,che e skuchen tosi nachin na UHAGVANE...
Snaech li EDNO ne snaete MAGETE ...kakvo ISKA edna GENA?
TO ne e mnogo ,nichto ne struva, no malko mage Go snajat ili GO prilagat.
I satova moge bi ne si go isbroil. Nali satova sme tuk v tosi klub-vie da ni pitate ,nie da vi otgovarjame, posle obratno i taka vsaimno da tarsim vernija pat edin kam drug???Ne se sardich ,nali???

MNOGO E PROSTO- DA BADEM ISSLUCHVANI !
- DA usetim vachija interes kam nachite problemi
TRUDNO LI E ???
OPitaj ochte dnes i da ne sabravich da ni raskagech sa efekta.
Prigotvi se s TARPENIE, sachtoto NARODA go e kasal

Ne e GENA ,ako ne "galchi" i
ne e MAG ,ako ne "malchi"

Na sluka!


medea

Тема Re:ИЗПИТВАШ ЛИ НИ АТИНЯНКЕ ТАИС?нови [re: TAИC]  
АвторГPИФИH (Нерегистриран)
Публикувано19.03.01 18:53












СВОБОДЕН ЧЛЕН



Тема Re: някой да знае .....нови [re: TAИC]  
Автор Day (or Night?)
Публикувано20.03.01 07:34



...ами почти нищо не искаме...

..само да има добро чувтсво за хумор и да го показва...да ни ухажва с понякое подаръче...да ни гледа в очите и да ни изслушва докато си изприказваме 25 000 думи (от толкова имали нужда жените на ден, за мужете били "само" 15 000))...да ни заведе на някое ново място...да ни научи на нещо, което не сме знаели досега...абе съвсееем малко неща...

...който иска да види...вижда...

Тема Знае... Знае...нови [re: Medea_forever]  
Автор Eмилиo (шемет!)
Публикувано20.03.01 15:51



Хм... Знаеш ли само за ислушването не се сетих... но това е друга тема. Когато се опитвах да изслушвам много девойки, те говореха, говореха, оплакваха се радваха се, увещаваха ме че аз съм единствения и т.н приказки за без край аз бях перфектния слушател! Но ... в последствие какво се оказваше че тия всичките приказки само се изприказваха, а си правеха съвсем други неща, и най лошото е че все научвах от мой познати, които просто ме уважават и нещат така някой да се гаври с мене и да си прави каквото иска зад гърба ми. Може би за това подсъзнателно пропуснах тази тема за изслушването на половинката защото много съм напатил, особено ако срещо мене седят сини очички, те просто ме омагьосват и аз винаги вярвам, а после се пполучвава съвсем друго нещо.

Съжелявам, ако аз съм каръка и просто попатам не на поджодящия човек...






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.