Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:39 28.09.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема още една темичка  
Автор mareto (ентусиаст)
Публикувано13.02.01 19:56



преди малко си говорех с една приятелка и изникна един въпрос , който отново ме накара да с замисля. Познавате се с двама мъже , от които единият е хетеросексуален , а другият е бисексуален. Харесвате ги много и те ви привличат сексуално . Също така вие също ги привличате като жена и те искат да им станете приятелка / гадже/ ....да споделяте миговете си на щастие и любов заедно , та да приемем и вариянта секс заедно / е може и без него/ ....та мили дами как бихте реагирали в такава ситуация ?

хайде умната и се пазете



3:-0

Тема Re: още една темичка нови [re: mancho]  
Автор Kontra (член)
Публикувано14.02.01 00:07



Аз мисля . . . че на всички е ясно защо не си се регистрирал. Но моля те , следващият като ти хрумне нещо , вземи се напиши 'мунчо' да не ти се чудим кой си.

Double or nothing !


Тема mare,нови [re: mareto]  
Автор Xypodilec (член)
Публикувано14.02.01 01:52



какво имаш предвид под секс заедно - тройка ли? Ако пък е без него, тогава какво щастие и любов (не сте роднини, доколкото разбрах)?




Тема Марче,нови [re: mareto]  
Автор Tъpтeй (член)
Публикувано14.02.01 08:28



тук за групов секс ли става въпрос?



^0-0^

Тема Re: още една темичка нови [re: mareto]  
Автор EVTUXUA (непознат )
Публикувано14.02.01 08:52



Не позволявай на това въпросче да ти мъти умната главица

Просто го пропусни.Човек не трябва да си усложнява живота с подобни изчанчени ситуации-той си е достатъчно хував и без тях!

С най-добри чувства



Тема Re: още една темичка нови [re: mareto]  
Автор Toto* (минаващ)
Публикувано14.02.01 09:05



Много сложно, Маре. Дай първо винцето да ударим, пък каквото сабя покаже...





Тема Re: mare,нови [re: Xypodilec]  
Автор mareto (ентусиаст)
Публикувано14.02.01 09:36



начи за секса нямам в предвид да бъде тройка - просто споделяш леглото както с единият , така и с другия , но и двамата знаят за това - в смисъл не се криеш от единият и не го лъжеш че си само с него ..уффф напр. марето1 е гадже с Х , а марето 2 е гадже с У , но марето 1 и2 слети образуват цялото маре ..баси мамата и на обяснението дето дадох



3:-0

Тема Манчо, твоят казуснови [re: mancho]  
Автор Rainbow_bs (ентусиаст)
Публикувано14.02.01 10:11



ме разсмя до сълзи. Тъкмо и аз се питах къде е проблема на Марчето и твоят постинг го реши от раз! Само една подробност не си уточнил: Ти в тройката като човек ли участваш или като животно?

Лек ден!





Тема Re: това не се мислинови [re: mareto]  
Автор Karinka (ентусиаст)
Публикувано14.02.01 13:30



просто ще видиш сама какво ще се получи или нищо няма да се получи
ако опиташ - може да съжаляваш, ако не опиташ - също

едно ку-ку


Тема Кари,нови [re: Karinka]  
Автор Rainbow_bs (ентусиаст)
Публикувано14.02.01 14:54



не разбирам защо ни баламосва Марето. Тя като е с двама мъже - няма никакво значение кой какъв е - или си го прави, или не си го прави. Пък ако единият е хомо, значи че тя е с един мъж и двама приятели, защото тоя - обратния - въобще не се възприема като мъж (или в най-добрия случай - като мъжката част на един гей дует). Така че не разбрах къде е въпросчето на Марчето, та да се напънем и да й дадем мъдър отговор.

Ти как си - празнуваш ли днес? Със сестричката ли? Или си гладиш полата и блузата за довечера? Ех , завиждам ви - ако можех да дойда - голям майтап щеше да падне, защото аз съм най-веселия човек на света (след теб, разбира се)!

Въбще не можеш да познаеш кой!






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.