Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:36 03.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема ИЗНЕВЯРАТА?!нови  
Автор Tъpтeй (новак)
Публикувано29.01.01 10:52



Уважаеми, дами!
Как бихте реагирали ако видите любимия си да се целува с ваша приятелка?


^0-0^


Тема Re: ИЗНЕВЯРАТА?!нови [re: Tъpтeй]  
Автор Karinka (ентусиаст)
Публикувано29.01.01 23:07



бившето ми гадже направо я изчука приятелката ми
преживява се
не е болка за умиране това

едно ку-ку


Тема Re: ИЗНЕВЯРАТА?!нови [re: Tъpтeй]  
Автор Lucrezia_Borgia (минаващ)
Публикувано29.01.01 23:33



Ами не знам,изневярата по принцип не е кой знае какъв проблем,стига да има толерантност и разбиране от двете страни.В крайна сметка,ако гаджето ми страшно много иска да спи с някоя моя приятелка,предпочитам да му дам зелена светлина,отколкото да се тормози,а и какъв смисъл има да го спираш,след като го желае,ако е само сексуално привличане,о.к.,ако е повече,значи просто не е моя човек.Не казвам че няма да ми бъде неприятно,но смятам,че би било по-добре и за двамата.Плюс това зависи каква приятелка имаш предвид,ако е моя интимна приятелка,тогава нещата са съвсем различни,но в другия случай е доста по-сложно.Абе дълга тема:)



Тема Никакнови [re: Tъpтeй]  
Автор nbb (ентусиаст)
Публикувано30.01.01 00:04



Ще знам, че нещата между нас вече са приключили и той е направил нов избор.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема ами аконови [re: Tъpтeй]  
Автор Xypodilec (минаващ)
Публикувано30.01.01 05:06



вие се целувате с гаджето на приятелката си и тя ви види? а? а? А?



Тема Каринке,нови [re: Karinka]  
Автор Rainbow_bs (новак)
Публикувано30.01.01 09:55



ами ти през това време семки ли чоплеше? Вие жените поне нямате проблем да си го върнете по най-бързия начин на неверните мъже.

Със здраве!



Тема Re: ИЗНЕВЯРАТА?!нови [re: Karinka]  
Автор Tъpтeй (новак)
Публикувано31.01.01 08:29



Много добра "приятелка" имаш?!

^0-0^


Тема Re: ами аконови [re: Xypodilec]  
Автор Tъpтeй (новак)
Публикувано31.01.01 08:31



Ще отнеса някой шамар!

^0-0^


Тема Re: ИЗНЕВЯРАТА?!нови [re: Tъpтeй]  
Автор Karinka (ентусиаст)
Публикувано31.01.01 16:56



ама момчета!
което има право да прави единия го има и другия
но въпроса не е в това дали и аз съм отишла да се целувам и т.н. а как съм го приела
чукало му се на човека, чукал
не мисля че един мъж или една жена могат да бъдат достатъчни на половинките си до края на живота си
ми добре - ако хипотетично аз не приемам аналния секс а той много го иска. ми по-добре е да си намери къде да го прави и да си запазим нашите си отношения, които си ни харесват. отколкото да се разделим завинаги заради една малка част в която не можем да постигнем разбирателство.


едно ку-ку


Тема Re: ИЗНЕВЯРАТА?!нови [re: Karinka]  
Автор Rainbow_bs (новак)
Публикувано31.01.01 17:08



Каринке,
ами ти знаеш ли, че някои хора като се съберат заедно наистина се обичат. Искам да кажа, че не се събират само заради едно приятелство или заради секс, а заради всичко, което са като хора, взето заедно. Та не мисля, че е нормално - ако обичаш някого - да го пуснеш да си върти перката накъдето иска. Императорът-философ Марк Аврелий обичал да ходи по леки жени и се оправдавал пред жена си със следния довод: Не мога да осквернявам свещеното брачно ложе със животинските си страсти. Не ми звучи добре. Тогава е по-човешко да потисне животинските си страсти, отколкото да ги задоволява другаде.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.