Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:32 15.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Млади майкинови  
Автор Birdy (непознат)
Публикувано04.02.01 21:36



Здравейте,
предполагам, че освен мен има и други майки в клуба. Аз имам малко сладко момченце на 6 месеца и в момента той е най-важното и хубаво нещо в живота ми. За друго просто не ми се говори :)))
Разкажете как е с вас.
Поздрави !



Тема Re: Млади майкинови [re: Birdy]  
Автор sunrise (новак)
Публикувано05.02.01 09:42



Birdy, chestito, da ti e jivo i zdravo momcheto, da te radva i malko da te iadosva (koeto si e v reda na neshtata) za da se ceniat radostite poveche :-)! Az sushto sum maika, na edno momche, e moeto e "malko" po- gliamo i az mai ne sum tolkoz "mlada" no kakvo da se napravi :-)). Birdy, to shte si ostane nai "vajnoto i hubavo neshto v jivota ti" prosto decata sa si radost i shtastie. Radvam se che si taka izpulnena s polujitelna energia, zashtoto az za sujalenie ne biah taka, moje bi togava ne se chuvstvah sigurna che moga da buda dobra maika. Izmuchvaha me vuprosi ot roda na - shte se spravia li sus otgovornostta, s vuzpitanieto mu, zashtoto to e neshto mnogo delikatno, koga kak triabva da reagiram, shte pravia li mnogo fatalni greshki i oshte kup podobni vuprosi. Kogato sa munichki e po-lesno, no sus vseki izminat mesec, godina vuzpitanieto stava vse po delikatno. A sushto i useshtaneto na "razdialata" ot maikata e dosta bolezneno, pone az taka si go izjiviavam. Ti, Birdy imash oshte vreme i se naslajdavai na vseki napredak na malkiat zashtoto tezi vremena nikoga niama da se vurnat, a vinagi shte ostanat kato spomen v teb, daje i oshte deca da rodish vsiako si e individualno i tova koeto e sega niama da se povtori (moje bi zvuchi malko banalno no prosto taka go chuvstvam). Ako iskash dokumentirai razvitieto mu bilo to pismeno, sus snimki ili videofilmi, mnogo e interesno kogato sled vreme vidish tezi skupi spomeni :-). Az napravih ot purviat rojden den na sina mi videofilm i sega sled deset godini kogato go gledame veche zaedno s nego vijdam che smeha mu ne se e promenil, toi prosto kogato se kiska e sushtiat kakto togava, biah go pozabravila niakak si.
Birdy jelaia ti vsichko nai- dobro !
:-) ot men



Тема Re: Млади майкинови [re: sunrise]  
АвторIco (Нерегистриран)
Публикувано05.02.01 12:44



gospodi edva se sdurzam ,chudja se kakvo da komentiram po tasi tema ,vse oste sum sunena stoto sega se rasmurdah,ama po kusno ochakvaite vkljuchvane are sus sdrave



Тема Страхотно съобщение [re: Ico]  
Автор Rainbow_bs (новак)
Публикувано05.02.01 13:24



изпрати на дружките си. Хайде пий си по-бързо кафето, че са нетърпеливи да ти се порадват...

Познай кой!



Тема VUN !нови [re: Ico]  
Авторsunrise (Нерегистриран)
Публикувано05.02.01 14:38



marsh na vun ! tuk e jenski klub i takiva durveni kato teb niama kakvo da tursiat tuka! biagai da si igraesh s decata v gradinkata kudeto ti e miastoto, vseki sluchai tuk si pri vsichki slichai na greshnoto miasto! ako imash niakakuv seriozen problem s identifikaciata na pola si sigurno i za tova shte se nameri niakakuv klub! po veroiatno e obache da imash sriozen psihicheski problem! kakto i da e - miastoto ti ne e tuk ! vun i da ne si posmial da se vurnesh !



Тема Re: Млади майкинови [re: Birdy]  
Автормaмa (Нерегистриран)
Публикувано05.02.01 18:49



Привет и от мен. През цялото време се чудех дали има и други като мен и с радост установявам, че ИМА! Мойто сладко момченце е също на 6 месеца.
Надявам се да се запознаем повече млади майки, за да обменяме опит :-).



Тема Re: Млади майкинови [re: Birdy]  
АвторCepиoзeн (Нерегистриран)
Публикувано05.02.01 20:05



Може да ви се стори много странно, че мъж влиза в темата, и то с такива въпроси, но наистина ме интересува вие като млади майки как се отнасяте към и какви адаптирани млека и изобщо бебешки храни използвате (ако използвате).




Тема Re: Млади майкинови [re: Cepиoзeн]  
Автор Birdy (непознат)
Публикувано05.02.01 22:49



Здравейте пак!
Толкова се радвам, че сме на един акъл :))) Много мерси за бележката sunrise, аз се съсипвах от притеснения в началото, сега само му се радвам. Той е такъв малък хилчо, на всичко се радва, всичко му е любопитно. Опитвам се да го снимам постоянно, но не знам дали ще мога да запомня всичко. Нямам никаква представа как ще се справя с възпитанието му по-нататък (да е жив и здрав да порасне голям), но ще решавам въпросите в движение :)))
Мерси и на "мама". Ти кога роди твоето сладурче? Как се казва? Моето - Иво. Как се справяте със зеленчуковото пюре? Ние хич, ама хич не го обичаме, брей!
На въпроса на Сериозен. Ивчо пие Хумана и съм много доволна. Плодово и зеленчуково пюре му правя аз ( и вече купешите никак не ги уважава ). Правя му също така и кисел, банан с кисело мляко, бисквитка "Закуска" с кисело мляко и т.н. Бях ли изчерпателна? :)) Ако има още нещо - пиши пак :))))
Поздрави на всички мами и татковци и на малките им сладурчета !!!




Тема Re: Млади майкинови [re: Birdy]  
Автормaмa (Нерегистриран)
Публикувано13.02.01 12:36



Здрасти бърди
Изглежда не сме много младите майки тук :-)
Мойто бебе се роди на 31.08. Със зеленчуковото пюре се справяме чудесно ама с попарата е голяма борба.. Доскоро купувах пюретата щото ме мързеше да ги правя, ама вече реших че няма смисъл. Но плодовите и месните ги купувам. Още повече че се влюбих в едни чешки Хаме. Ти сменяш ли храните всеки ден? А кърмиш ли още?



Тема Re: Млади майкинови [re: мaмa]  
Авторx (Нерегистриран)
Публикувано13.02.01 13:35



zdrasti burdy i as ima edno kopele rodi se tochno predi dve godini,chestno kasano ide mi ponjakoga da ritna sdravo v sadnika che da ne mi se prechka ama surze ne mi dava prosto ,a inache go hranja s otpaduzi i kakvoto drugo namerja v kofite sa smet,poneze muzut mi rainbow(koito kakto snaesch e obraten)ne raboti a samo pische gluposti v toja klub ne mi dava pari i sum prinudena da prosja .

Haide da ti e zivo i sdravo detenzeto mila moja burdy(egati i nika imasch samo :)))




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.