Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:06 08.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Kak ste be ?  
АвторIco (Нерегистриран)
Публикувано01.02.01 13:55



Kak ste be zeni ,kvo stana v toja klub nesto naposleduk nisto novo ne se sluchva .
Pak li trjabva da ismisljam njakavi problemi ,po koito da si iskasvate beszennoto mneie a ?

Njama li bremenni veche ,onja nekrofila i toi mlukna(sa nego imah chustvoto che e zena )
Are ismilslete nesto che mai ste si trugvam.

Abe turtei kvo stana sus zena ti be ,podari li zvete li kniga li tam kvo beshe veche sabravih.


Eternety sus srestata na zenskite dokude stigna ?Mai iama chustvoto che samo ste se mulchi i ste se hilite nelovko hahaha as moze da si pomislja dali isobsto si struva da idvam.


Are otivam da hapna nesto posle pak ste se domukna


Mil posdrav sa vsichki zeni i sa turteja i burgaskata duga(egati i nikovete ):)))



Are



Тема sega vecheнови [re: Ico]  
Автор eternity (член)
Публикувано01.02.01 14:04



sys sigurnost razbrah che si myj

@


Тема Re: sega vecheнови [re: eternity]  
АвторIco (Нерегистриран)
Публикувано01.02.01 14:08



Moze da sum muz- zena haha iam i takiva susutestva be etenety,v momenta pija edna pepesi cola i jam fustuzi malko kofti kombinazija ama nisto Inache ti kak si dnes

svuchisch mi dosta oburkano kak e po kvartal nadezda

abe eternety pomnisch li Chapy i Umnia ot chata na dira (imasch mnogo posdravi ot tjah)

Are



Тема mdaнови [re: Ico]  
Автор eternity (член)
Публикувано01.02.01 14:16



greshka- jena si
no zashto se dyrjish kato myj v kluba?

ne e li malko presileno?

@


Тема Re: Kak ste be ?нови [re: Ico]  
Автор Rainbow_bs (новак)
Публикувано01.02.01 14:18



Виж кво, приятел - вземи се регистрирай, пък тогава очаквай някакво по-сериозно отношение от другите, които пишат в тези клубове. Освен това регистрираните си пишем и в коша с бележките, където можем да си кажем и по-лични неща.
Ти би ли съгласил да напишеш нещо хубаво и умно на някой, който няма име и лице?
Пиши по-бавно, защото правиш много правописни грешки и в ДИР-а трябва да назначат преводач на твоите писания...



Тема Re: mdaнови [re: eternity]  
Автор Rainbow_bs (новак)
Публикувано01.02.01 14:20



Госпожице, вземи му направи един хубав психо потрет - знам, че можеш да го направиш по-добре от мен. Пък като му лъсне д...то да го видим кака ще се почувства този зевзек!



Тема omryzna mi vecheнови [re: Rainbow_bs]  
Автор eternity (член)
Публикувано01.02.01 14:22



da se zanimavame s ico

kakvoto shet neka da e

veche ne mi e intereno

@


Тема що бе?нови [re: Rainbow_bs]  
Автор Xypodilec (минаващ)
Публикувано01.02.01 14:31



аз не бих пращал лични неща в бележника, по-скоро служебни (шот са скучни служебните неща). А за личните - тука им е мястото. Нали за това сме се събрали.

тц тц, аз пък кви ги дрънкам в женския клуб, само се пречкаме май-май :)



Тема Re: що бе?нови [re: Xypodilec]  
АвторIco (Нерегистриран)
Публикувано01.02.01 14:39



Ama obache kak se rasprikasvahte isvednuz vizdate li che ste umni samo njakoi trjabva malko da vi podtikne da govorite.

A lichno kum men as ot vasne ochakvam da imate seriosno,as samata sum si neseriosna taka che ne durza da mi prastate lichn belezki


Eternety gladuva a puk as si hapvam sladko sladko hehehe

Mil posdrav sa vsichki koito objadvat v momenta



Тема Здрасти, Исо /Ико/ или нещо подобно!нови [re: Ico]  
Автор Tъpтeй (новак)
Публикувано01.02.01 14:40



За разлика от теб, моят прякор е на български и е по - българска дума от твоя. Пиши на кирилица, за да може да ти се разбира.
На съпругата си подарих един правоъгълен, трицолов ...
За пръв път някой ме нервира толкова, извинявам се на всички за грубия тон.

^0-0^



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.