Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:28 28.04.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Oтново спешен проблем  
Автор Peджинa Фaлaнджи (Лама)
Публикувано01.04.13 15:54



Този път с бански.

Ще пробвам да попитам без много обстоятелства. Какъв бански да си купя, за да ходя чат-пат на басейн, който да ми е удобен, но да не се излагам. В смисъл да е някакъв шпагат между спортен, но и цивилен, не твърде професионален. Много ми е лоша техниката и като цяло съм ужасно некадърна плувкиня, та не искам да се изтъпанча маскирана на Франциска ван Алмсик.


Редактирано от Peджинa Фaлaнджи на 01.04.13 16:06.



Тема Re: Oтново спешен проблем [re: Peджинa Фaлaнджи]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано01.04.13 17:40



Какво значение има как плуваш? Спортните бански са си най-удобни за плуване. Има нелоши спортни от две части.

Най обичам да чета, ама не мога.

Редактирано от Kpoacaнчeтo на 01.04.13 17:53.



Тема Re: Oтново спешен проблем [re: Peджинa Фaлaнджи]  
Автор c@t ()
Публикувано01.04.13 20:42



Вземи си нещо на Еспри. Аз имам едно чекмедже пълно с бански, които 98% са на Еспри. Спортно-елегантни, с цветя, райета, шарки или черни, но семпло и просто скроени. - всичките са бикини, нямам нито един цял.

На плажа изглеждам като обикновена жена ( отзад даже ми казват че изглеждам като 15 годишна

) но плувам наравно с мъжете, а в България даже плувам значително по-добре от всеки мъж (плувам главно кроул в доста добро темпо. В последно време забелязах че 30 м за мен са само подводно плуване, без да поемам въздух т.е. достатъчно бърза съм, без да тренирам гмуркане и специално задържане на въздух. И това е само плуване за кеф, не тренировка

Редактирано от c@t на 01.04.13 21:40.



Тема Re: Oтново спешен проблем [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор Peджинa Фaлaнджи (Лама)
Публикувано01.04.13 21:53



Това е добра идея и аз си мислех за две части, но още не съм гледала. В случая наистина е най-важно удобството. Мерси





Тема Re: Oтново спешен проблем [re: c@t]  
Автор Peджинa Фaлaнджи (Лама)
Публикувано01.04.13 21:55



Добре, ти си женския Майкъл Фелпс, ясно.

Сигурно ще ти е удобно да плуваш и с костюм на барбарон. На теб не ти вярвам



Тема Re: Oтново спешен проблем [re: Peджинa Фaлaнджи]  
Автор c@t ()
Публикувано01.04.13 22:32



Мога да плувам със зегелтуханцуг. Питай някой, който е моряк или офицер, или от плувния клуб.

Не е трудно, но човек трябва да е със правилните хора, за да му дойде идеята



Тема Re: Oтново спешен проблем [re: c@t]  
Автор Peджинa Фaлaнджи (Лама)
Публикувано01.04.13 23:08



Не, че не ти вярвам, че можеш да плуваш добре, а не ти вярвам като даваш съвети за плувно облекло на простосмъртни като мен





Тема Re: Oтново спешен проблем [re: Peджинa Фaлaнджи]  
Автор c@t ()
Публикувано01.04.13 23:44



Еспри произвежда всекидневни дрехи, банските също са неангажиращи. А и както и да изглеждаш, съм сигурна че бикини седят генерално по-добре от цели бански. Даже се чудя кой е измислил това облекло изобщо.



Тема Re: Oтново спешен проблем [re: c@t]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано02.04.13 08:52



А и както и да изглеждаш, съм сигурна че бикини седят генерално по-добре от цели бански. Целият бански прикрива и стяга отпуснатите места по корема, така че твърдението ти не е много издържано.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Oтново спешен проблем [re: Peджинa Фaлaнджи]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано02.04.13 09:17





Най обичам да чета, ама не мога.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.