Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:26 20.04.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Пране на дрехи.  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Истински.)
Публикувано29.01.13 13:16



Жени, дайте някакъв съвет как мога да махна петна от дънки. Напоследък съм си изпръскал сума ти дънки с нещо от улицата. Единия път паднах в калта на улицата и ми остана някакво жълто-зелено петно, което не може да се изпере. Изглежда сякаш е от трева, но не е... Може да е от масло, което е изтичало от колите, или пък от солта, дето я хвърлят през зимата. Не съм сигурен.

А на едни други много светли дънки, имам абсолютно същото отзад, обаче петната са като капки, които са ми пръскали от обувките. Прал съм ги с Ariel Actilift няколко пъти, обаче няма файда.

------------------------------------------



Тема Re: Пране на дрехи. [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор bubble ()
Публикувано29.01.13 14:54



Вземи си Вениш...първо "напоИ" петната - да постоят известно време и след това отново с "Вениш" и прах за пране в пералната...



Тема Re: Пране на дрехи. [re: bubble]  
Автор BrezichkaМодератор ()
Публикувано29.01.13 16:12



Вениш не помага при всички петна. Ако са от кръв, ще се изперат идеално, но ако са от кал или нещо мазно - няма.
Аз бих го посъветвала следното - да намаже петното с веро (препарат за миене на чинии) и така да го мушне в пералнята на по-висока температура. Естествено и прах трябва да има.



Тема Re: Пране на дрехи.нови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Истински.)
Публикувано29.01.13 20:22



Ще пробвам и по двата начина и ще видя какво ще стане. Благодаря за съветите.

------------------------------------------



Тема Re: Пране на дрехи.нови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор Факличка (fuego)
Публикувано01.02.13 09:10



Намажи хубаво петната с тест гел, да поседят 10 минути и после в пералнята, пробвала съм, единствено това ми е махало такива петна



“Толкова много програми, пари и усилия за ромите, а за циганите никой не мисли.”[/

Тема Re: Пране на дрехи.нови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор BrezichkaМодератор ()
Публикувано01.02.13 16:48



Изпраха ли се, бре?



Тема Re: Пране на дрехи.нови [re: Brezichka]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Истински.)
Публикувано02.02.13 09:36



Не съм пробвал още. Едните ги занесох на химическо чистене, а другите си стоят така и не ги нося засега. Ако от химическото няма резултат, вече ще пробвам с вашите съвети. В момента обаче нямам нито Vanish, нито Test, а и веро даже може да няма.

------------------------------------------



Тема Re: Пране на дрехи.нови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано02.02.13 14:59



Не чакай дълго, защото колкото повече минава време, толкова по-трудно ще се почистят петната. Нищо не ти пречи да опиташ с тези дрехи, които са у вас и си стоят така. И трита препарата ги има в магазините и не е трудно да се намерят. Така, че не чакай, а действай!



Тема Re: Пране на дрехи.нови [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано07.02.13 11:00



мда, нови дънки. Тия ги прави работни и тва е. Или дай на някой манго да те благославя

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Тема Re: Пране на дрехи.нови [re: OldWitch]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Истински.)
Публикувано07.02.13 12:23



Епа аз по-голем манго от мен не познавам и няма на кой да ги дам. Ама те 3 чифта дънки са ми с такива петна и едни други също трябва да се бракуват, че им се е набила някаква чернилка и май ще трябва да си купувам дънки от 6 лева. Вчера видях някакви чисто нови за по 6 лева в един магазин.



------------------------------------------




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.