Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:41 25.04.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Необясним житейски парадокс 2  
Автор FilerO99 (оперативная)
Публикувано04.01.13 00:00



От февруари 2001ва година до август 2005та година на външен вид изглеждах определено много добре. Тежах 69 кг, обличах се много добре, имах много пари в себе си и бях доста свеж в лице. И съответно почти никакъв успех с жените.

От октомври 2006та година досега представлявам една дебела, мазна свиня което добре се вижда на снимката ми отдолу. Само през периода пролет 2006та - есен 2007ма тоест за година и половина съм преспал с 5 жени и то нито една от тях не съм си давал никакъв зор!Даже една ми предложи да се любим, а последната я хванах от най-обикновена обява със сексуално предложение в интернет.

Как си обяснявате този парадокс?Защо жените не са ми обръщали никакво внимание когато съм изглеждал по-добре и от манекен, а когато се превърнах в дебела свиня веднага ми потръгна с тях?



Тема Re: Необясним житейски парадокс 2 [re: FilerO99]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано04.01.13 10:12



С възрастта меракът ти за секс намалява, поради което не даваш толкова зор като тръгнеш да кандардисваш някоя да си легне с теб. Като намалиш натиска, нещата се получават по-лесно.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Необясним житейски парадокс 2 [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор FilerO99 (оперативная)
Публикувано04.01.13 10:19



Твоето обяснение беше много точно!По принцип съм забелязал много отдавна, че жените много мразят някой да им се натиска...



Тема Re: Необясним житейски парадокс 2 [re: FilerO99]  
Автор neverojatna (ужасТна)
Публикувано05.01.13 20:38



Може пък и жените да са си занижили изискванията





Тема Re: Необясним житейски парадокс 2 [re: neverojatna]  
Автор FilerO99 (оперативная)
Публикувано05.01.13 21:06



Вие дадохте обяснението и то се оказа много по-просто отколкото си въобразявах - действително 4 от 5те жени с които преспах в този период имаха ниски критерии. Съответно в предишния ми период когато бях много добре с външността аз се целех в жени които са имали много високи критерии и въпреки комплексните ми преимущества не съм прескачал летвата. Впрочем в реда на мисли тогава самочувствието ми беше толкова високо, че много рядко се е случвало аз да свалям жени, а съм чакал те да свалят мен. Което се е случвало, но пак самочувствието ми ми е пречело да отговоря адекватно.



Тема Re: Необясним житейски парадокс 2 [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано05.01.13 23:11



... вярно ли мислиш, че с възрастта мерака намалявал ???? По-скоро намалява мерака за промоции... тоест да чука разни там лесни моми, дето не стават за нищо....
Когато имаш огън жена срещу теб и я харесваш... пък дай боже и обичаш... мерака е едно ежедневие... понякога ако има време и неколкократно ежедневие...



....Не чета между редовете и затова пиша директно...

Тема Re: Необясним житейски парадокс 2нови [re: Apxaнгeл]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано06.01.13 20:27



Абе-е-е... Каквото и да си говорим, физиологията си е физиология. Не че няма изключения, но...

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Необясним житейски парадокс 2нови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано06.01.13 21:37



... за физиологията е така, но не и за мъж на 30 и малко... колкото е "Файла"
Иначе е ясно защо има толкова много рибари пенсионери... то кат не ти става патката какво да прави освен да ходи да клечи на гьола...

....Не чета между редовете и затова пиша директно...



Тема Re: Необясним житейски парадокс 2нови [re: Apxaнгeл]  
Автор Kpoacaнчeтo (тиква, бе)
Публикувано06.01.13 21:57



Статистиката показва пик на потентността при мъжете на 19 години (сори, ама не мога да намеря графиката). Оттам нататък спада. Та, не че на 30 един мъж става импотентен, но определено се очаква потентността му да не е като на 20.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Необясним житейски парадокс 2нови [re: Kpoacaнчeтo]  
Автор FilerO99 (оперативная)
Публикувано06.01.13 22:01



Абсолютно си права, на 19 годишна възраст правих секс с тогавашното си гадже на резиденцията в Бояна в продължение на повече от 3 часа без въобще да спирам и даже след като свърших оная ми работа стоеше надървена в продължение на минути. И после исках още и още секс. А сега пак мога да клатя по 3 часа без прекъсване, но първо без такъв интензитет и второ свърша ли един път, за втори път се чака повече от час, а не 10-15 минути като през 1997ма...




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.