Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:41 19.04.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Какво би ви накарало да лишите детето си  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано22.11.12 22:53



от Коледен подарък? Има ли такова нещо изобщо?
Моето дете ни създаде огромен проблем и нещо взех да се замислям за тази крайна мярка, защото квото съм пробвала до сега няма никакъв ефект.
На 7 год е и брат му е сестра му със сигурност ще получат коледни подаръци, което значи, че той ще е единствения без. Много гадно изглежда, а какъвто е чувствителен кой знае как ще реагира.
В задънена улица съм - знам, че трябва да предприема нещо и да си понесе последствията от глупостите, които прави, но не знам какво точно да направя.

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Тема Re: Какво би ви накарало да лишите детето си [re: OldWitch]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано22.11.12 23:17



Не го прави!



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Какво би ви накарало да лишите детето си [re: OldWitch]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Истински.)
Публикувано22.11.12 23:37



Бе я го спукай от бой бе!

------------------------------------------



Тема Re: Какво би ви накарало да лишите детето си [re: OldWitch]  
Автор тpънчeтo (..)
Публикувано22.11.12 23:52



не го прави.
дори да се напикава или да краде, или да бие децата - методи и начини има, дори ако трябва психолог или друга странична помощ щом си решила, че не можеш сама да се справиш.
но коледен подарък???
би могла в краен случай да поставиш условия и ограничения, за да се занимава с него.
но пълна липса! - недей

да се допълня - когато те прочетох, направо щеше да ми се пръсне сърцето от мъка за това дете при мисълта какво мислиш да му причиниш

Редактирано от тpънчeтo на 22.11.12 23:57.



Тема Re: Какво би ви накарало да лишите детето си [re: Дaвaщия и взимaщия]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано23.11.12 00:02



Вярно по-добре да го спука от бой, отколкото да го остави без подарък. Момчетата понасят такива методи на въздействие.
Сестра ми наскоро разправя една случка с нейните момчета. Те се биеха нонстоп като малки. И тя разправя как си кара колата, а ония двамата се млатят отзад. Веднъж забележка, втори път, няколко бързи шамарчета, когото уцели... Накрая и писнало на шапката и се разкрещяла:
- Какво искате вие, бе?!
А малкият най-спокойно и усмихнато и отговорил:
- Бой.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Какво би ви накарало да лишите детето си [re: OldWitch]  
Автор били-янa (член)
Публикувано23.11.12 00:25



да, недей. Само ще те намрази (нали трябва да му се обясни кой е казал на дядо Коледа, че той е бил непослушен). Някъде бях чела, че от големите наказания децата запомнят само наказанието, а не причината, поради която са били наказани. Точно така е. Измисли друго наказание. Да не отиде на любимо място или на рожден ден или нещо друго. Иначе след години ще разказва: Бях много палав, една Коледа даже останах без подарък, кой знае какво съм направил тогава...



Тема Re: Какво би ви накарало да лишите детето си [re: били-янa]  
Автор тpънчeтo (..)
Публикувано23.11.12 00:45



и аз това си помислих - как ще споделя с някоя близка душа след години...



Тема Re: Какво би ви накарало да лишите детето си [re: OldWitch]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано23.11.12 09:00



Това само ще го нарани и ще се вреже в чувствителната му (както си го знаеш) душа като част от онези спомени, които носим със себе си като травма. Да не говорим, че за едно дете такъв ясен знак за неравнопоставеност спрямо другите деца в семейството може да бъде много болезнен и с неясни последствия.

Не може да искаш това за детето си...




Тема Re: Какво би ви накарало да лишите детето си [re: тpънчeтo]  
Автор Peджинa Фaлaнджи (Лама)
Публикувано23.11.12 12:14



Единственото, което ме шокира е, че смяташ напикаването като лично провинение

Сигурно си го написала случайно във вихъра на даване на примери. Това е клинично състояние, което се среща по-често при момчета, но го има и при момичета и то дори на по-голяма възраст от 7 години. Подлежи на лечение, а не на наказания.



Тема Re: Какво би ви накарало да лишите детето си [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Peджинa Фaлaнджи (Лама)
Публикувано23.11.12 12:16





Според мен не трябва да се стимулира като нещо нормално, де.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.