Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:04 14.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Какво би ви накарало да лишите детето си [re: OldWitch]  
Автор Cтpeйнджъp (змийче усойче)
Публикувано25.11.12 15:45



Мисля, че отричаш очевиден проблем! Твоя работа, детет си е твое, но има нужда от помощ - специализирана, психиатрична! С тези мисли за обсебеност, единствено ме накара да се замисля за унаследяването...



Тема Re: Какво би ви накарало да лишите детето си [re: Cтpeйнджъp]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано26.11.12 00:33



Не отричам нищо - проблем има и ще се възползвам от всички варианти. Просто не вярвам да му помогнат без да го изкарат болен и да му предпишат хапчета. А според мен и без тях ще се оправи, просто ще минат много години до тогава.

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Тема Re: Какво би ви накарало да лишите детето си [re: OldWitch]  
Автор crystalkyle (член)
Публикувано26.11.12 01:09



Може би те обърквам с друга потребителка, но това детенце ли имаше диагноза ADHD? Във всички случаи консултация с детски психотерапевт е наложителна, струва ми се.

Не бих разчитала, че с времето нещата ще се оправят; напротив, може би е добре да се вземат мерки, защото това поведение вреди не само на самия него, на отношенията в семейството, но и най-вече е кофти за близнаците.

Кураж и късмет!





Тема Re: Какво би ви накарало да лишите детето си [re: crystalkyle]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано26.11.12 09:42



не, няма диагноза. И според мен дори да има нещо не е ADHD. А близнаците не са пo "цвеКе" от него - просто пред хора се държат по-социално, иначе в къщи са даже по-непослушни и истерични от Давид

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Тема Re: Какво би ви накарало да лишите детето си [re: OldWitch]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано26.11.12 10:26



Нищо не би ме накарало да бъда толкова жестока, би било признак на абсолютно безсилие, а и резултатът ще е плачевен. Дано не ти звуча студено и несъпричастно, защото наистина положението е доста трудно за всички вас.
Сравнението ще прозвучи смешно,

но аз имам такъв проблем с домашния ми котарак, когото съм отгледала от едномесечна пухкава топчица, която се побира в дланта ми и му давам ежедневно любов и грижа, а той е страшно зъл и агресивен. Казвам си, че това е изпитание на способността ми да обичам.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от paзбиpaм на 26.11.12 10:38.</EM></FONT></P>

Редактирано от paзбиpaм на 26.11.12 10:40.



Тема Ха-ха-ха! [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор ЛAMБИ (25 W)
Публикувано26.11.12 10:50



Подобен опит имам!

Връщаме се от някъде с колата. Синът (нямаше още сестричка) скучае здраво на задната седалка и измисля всякакви простотии. Готов да си купи боя, но не и да му е скучно.

Естествено, на влизане в София жена ми не издържа вече, обръща се и размахва някакви шамари. Оня се превива от смях - явно това е чакал и много се забавлява ... Оказа се, че ни е предизвиквал съвсем нарочно, като е натъпкал ръкавите на якето си с кенчета от Кока Кола, като си е представял, че като го зашлеви майка му ще си потроши ръцете... К`во да ти кажа, големи дяволчета са понякога...



Тема Няма такава причина! [re: OldWitch]  
Автор ЛAMБИ (25 W)
Публикувано26.11.12 10:51



Няма такава причина, за която си струва, едно дете да остане без коледен подарък.





Тема Re: Какво би ви накарало да лишите детето си [re: paзбиpaм]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (позната)
Публикувано26.11.12 11:31



съм отгледала от едномесечна пухкава топчица, която се побира в дланта ми и му давам ежедневно любов и грижа, а той е страшно зъл и агресивен. Казвам си, че това е изпитание на способността ми да обичам

Извинете за спама, ама не мога да повярвам каква късметлийка съм откъм котка. Моята сиамка е прибрана от улицата, беше малка де, на 7-9 месеца.
Е такова любвеобилно същество няма. Като й говоря - меси и се извива от удоволствие, че съм и обърнала внимание. Понякога дори пада от стола.





Тема Re: Какво би ви накарало да лишите детето си [re: OldWitch]  
Автор BambiBambina (*)
Публикувано26.11.12 14:13



Мне. Имах предвид, че ТИ имаш нужда от професионалист, който да ти даде насока как да възпитаваш децата си. Просто въпросът ти каза всичко, това е.



Тема Re: Какво би ви накарало да лишите детето си [re: OldWitch]  
Автор cлaдyнka мeдyнka (pyrvata)
Публикувано26.11.12 21:27



... Ники, потърси детски психотерапевт и направете няколко фамилни консултации.. проблемът е сериозен и не е само до детето... не се обиждай на това, но знам какво казвам.. вие с таткото също трябва да участвате... не го лишавай от нищо дотогава и го обичай въпреки всичко... най/ лесно е да го накажеш... ама кой ще го обича, Ники, въпреки всичко...

...къде го чукаш, къде се пука...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.