Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:46 28.04.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Психологическа чуденка  
Автор KoтeИгpaчka (ританка)
Публикувано24.10.12 14:51



Имате ли проблем с вършене на домакинска работа в чуждо жилище? Щото аз, като не е мойто, първо не смея да бутна, да не засегна домакина, а също и защото не знам какви са порядките там. Особено ако става дума за мъж. В домовете на някои бивши гаджета, живеещи с родителите си, съм виждала такива безумия, че трудно мога да ги опиша - единият например си отглеждаше от около 2 години паяжини по ъглите на собствената стая.
Като съм само при жени, приятелки примерно, ми се струва някак по-нормално да чистя.
А пък ако е моя квартира, разбира се - прахосмукачката, кофата, парцала и т.н. Но на чуждо, мъжко място - е не мога.
Усещам, че ако квартирата на двойката, без да живеят нечии родители там, е наета от приятеля ми, а не от мен, ще имам затруднения да се взема в ръце и да почистя иначе общото жилище. Някак не го усещам като мое, а с такова поведение изглеждам мързел, какъвто всъщност не съм.

***
ЖиТиЕй, мадафака!

Редактирано от KoтeИгpaчka на 24.10.12 14:52.



Тема Re: Психологическа чуденка [re: KoтeИгpaчka]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано24.10.12 15:40



Имам проблем, ама не е психологически, а възпитателен. Просто не искам да уча някого, че съм домашна помощница.



Най обичам да чета, ама не мога.

Тема Re: Психологическа чуденка [re: KoтeИгpaчka]  
Автор virgo (кобра)
Публикувано24.10.12 17:24



това честно не го схванах - ако не живея някъде и някой не ме е помолил за помощ не чистя. Ако някой (дай боже млад, красив и богат) ми наеме квартира да живеем заедно ще въведа ред за почистване без да се замислям кой плаща. Ако отида някъде с гадже няма да се чувствам длъжна да чистя и силно се надявам никой мъж да не ме покани само да почистя у тях



ПП Това с описването на реда и хигиената в отделните домове е много ниско. Всеки знае себе си и всеки си въвежда това, което му е приятно и удобно. Ако някой дойде у нас и ми каже, че му е чудно това или онова ще ми бъде много неприятно. Аз като ходя на гости обикновено се съсредоточавам върху хората, с които общувам, а не върху паяжини, черджета или други финтифлюшки, мебелировки или подобни. Плюс това познавам доста хора, които не са чак толкова претенциозни вд ома си и са страхотни като хора и обратния вариант - къща като от списание и характер като от боклука. Не че има зависимост, но не ми е критерий да гледам по това който и да било



Тема Re: Психологическа чуденка [re: virgo]  
Автор KoтeИгpaчka (ританка)
Публикувано24.10.12 18:01



Аз пък не обичам някой да не се е постарал за идването ми и да стоя на прашно и покрито с боклуци и мръсотия, освен това имам див страх от паяци (във връзка с паяжините). Ниско ми се вижда да отправиш покана и вместо да се спретнеш, на влизане да кажеш "Не се шашкай, става ли".
Трудно се шашкам от хаос, споко за всички притеснени - съвсем друга ми е реакцията. Просто когато виждам очеизбождащи боклуци и 2 пръста прах в нечия къща, и прахосмукачката оставена буквално в центъра на кухнята, получавам факсове, че копчето "включи" се опитва да ми каже нещо...



***
ЖиТиЕй, мадафака!

Тема Re: Психологическа чуденка [re: KoтeИгpaчka]  
Автор virgo (кобра)
Публикувано24.10.12 20:01



какви факсове пък ти?!?



Тема Re: Психологическа чуденка [re: KoтeИгpaчka]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано24.10.12 21:13



Ти па, във всеки ли който ходиш чистиш и получаваш факсове, ми ела и в нас, че мен ме мързи много


Бившия ми с който бях 4 години, никога не съм чистила в тях, а е имало период в който почти съм живяла там, най много да съм мила чинии 3-4 пъти за 4 години.
А е имало много неща които ме дразнеха, но той живееш с мама и не ми пукаше, е, да, измивала съм кухненската мивка, ама то е за да ми е удобно на мен, онази виждаше после че е почистено, и следващия път я оставяше по мръсна, ич не ми пукаше, у нас си чистя и не давам да ми се цапа, кой където си живее да си му мисли



Тема Re: Психологическа чуденка [re: Фakличka]  
Автор KoтeИгpaчka (ританка)
Публикувано24.10.12 21:45



Изглежда ме тресе слугинско-антифеминистична треска.



***
ЖиТиЕй, мадафака!

Тема Re: Психологическа чуденка [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано24.10.12 21:53



не искам да уча някого, че съм домашна помощница.

...Значи ще те поканят само за секс.......



....Не чета между редовете и затова пиша директно...

Тема Re: Психологическа чуденка [re: KoтeИгpaчka]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано24.10.12 21:57



Преодолей я





Тема Re: Психологическа чуденка [re: Apxaнгeл]  
Автор virgo (кобра)
Публикувано24.10.12 22:38



е то оставаше да я поканиш да ти изчисти паяжините






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.