Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:49 16.04.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Спешен проблем  
Автор Лaмa ()
Публикувано18.10.12 13:13



Според вас до колко кинта е приемливо да струва един сутиен??? Може и в процент от заплатата





Тема Re: Спешен проблем [re: Лaмa]  
Автор тpънчeтo (..)
Публикувано18.10.12 13:38



не можа ли нещо по-простичко да попиташ





Тема Re: Спешен проблем [re: Лaмa]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано18.10.12 14:46



Зависи колко ти е заплатата,мила моя!Доколкото си спомням ти беше някъде в чужбина. Аз примерно не си позволявам да си купувам постоянно бельо,но на последните разпродажби се уредих с два комплекта+4 чифта бикини от любимата си марка princess tam tam за 120 евро.Но на нормалните им цени не бих дала 60-70 евро само за един комплект.И пак,всичко е въпрос до възможности.





Тема Re: Спешен проблем [re: Лaмa]  
Автор BambiBambina (*)
Публикувано18.10.12 14:51



Трудно е да се каже така... Аз избягвам да купувам твърде евтини неща, защото наистина качеството се оказва ужасно... Веднъж пробвах със сутиен на Yamamay - никога повече.
Но зависи от възнаграждението... ако месечната ми заплата беше около 2500 евро, вероятно бих си купувала само La Perla.



Как подобен въпрос може да се окачестви като спешен проблем?

Редактирано от BambiBambina на 18.10.12 14:54.



Тема Re: Спешен проблем [re: Francuzoikata]  
Автор BambiBambina (*)
Публикувано18.10.12 14:55



princess tam tam
И на мене ми харесва.





Тема Re: Спешен проблем [re: Лaмa]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Истински.)
Публикувано18.10.12 15:01



Не знам колко струва един сутиен, но преди малко си купих едно яке за 25 лева.



------------------------------------------



Тема Re: Спешен проблем [re: Лaмa]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано18.10.12 15:02



За себе си съм приела 50-60 лв.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Спешен проблем [re: BambiBambina]  
Автор Francuzoikata (envie de toi)
Публикувано18.10.12 15:24



ако месечната ми заплата беше около 2500 евро, вероятно бих си купувала само La Perla
Пак зависи от стандарта на страната,в която живееш. Някъде и 2500€ не ти стигат за подобни удоволствия.





Тема Re: Спешен проблем [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор BrezichkaМодератор ()
Публикувано18.10.12 16:01



Добър стандарт имаш.



Тема Re: Спешен проблем [re: Лaмa]  
Автор KoтeИгpaчka (ританка)
Публикувано18.10.12 16:44



Повече от 20 лв не бих дала, и то ако е някакъв много красив и секси модел. Мисля, че останах само със сутиени, купени за под 10 лв. Това е вид конфекция и никаква марка не може да ме убеди, че памучен сутиен струва повече от горната ми граница. За някакви по-тарикатски модели от скъпи материи, със Сваровски, златни закопчалки и подобни мога да приема да са по-скъпи, но пък такива не купувам



***
ЖиТиЕй, мадафака!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.