Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:29 21.06.24 
Полове
   >> Женски клуб
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: А този?нови [re: Лaмa]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано19.10.12 16:10



Ами, според мен е запарващо. Аз предпочитам памучни материи, поне като обвивка.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Спешен проблем [re: Лaмa]  
Автор Дaвaщия и взимaщия (Истински.)
Публикувано19.10.12 16:19



Е чак триумф не бих го нарекъл... По-скоро си е далавера, но съм правил и много по-големи далавери. Последните ми гуменки например бяха 13 лева и се оказаха прилично здрави. А един от най-големите ми удари са едни дънки за 8 лева, които се оказаха супер читави. От 1-2 години са ми някъде и нищо по тях не е мръднало и с милиметър.

------------------------------------------



Тема Re: Спешен проблемнови [re: KoтeИгpaчka]  
Автор BrezichkaМодератор ()
Публикувано19.10.12 16:38



В грешка си. Не знам каква е връзката, но гледах предаване, че в африканските племена, където жените ходят без сутиени, не е познат ракът на гърдата.
Сега, и аз знам, че ракът се предизвиква от дефектен ген, който пречи на организма ни да убива раковите клетки, ама ...



Тема Re: Спешен проблемнови [re: KoтeИгpaчka]  
Автор BrezichkaМодератор ()
Публикувано19.10.12 16:43



Много пари за някаква вещ давам само ако съм сигурна, че не мога да намеря същата с приемливо качество на народна цена. Що се отнася до сутиените, купих си един на разпродажба в Лидъл, точно в онзи винен цвят, който някой постна по-долу. Марката май беше "Джолинес" или нещо такова. Не помня за колко пари го купих, никак не беше скъп, но е удобен и материята е хубава.



Тема Re: Спешен проблемнови [re: KoтeИгpaчka]  
Автор BambiBambina (*)
Публикувано19.10.12 16:45



Аз определено виждам разлика. В КАЧЕСТВОТО. Затова, не си купувам глезотии всеки месец, но когато купувам, е нещо, което МИ харесва, без да се скъпя.





Тема Re: Спешен проблемнови [re: Лaмa]  
Автор BambiBambina (*)
Публикувано19.10.12 16:47



Имам няколко прашки на Калвин Клайн, дантелени, бих казала, че съм доста доволна, но ако е памучно - не. Каквато и да било марка.
Абе лейди мармалейд, имаш право, но пък има и стилни и семпли нещица. Моите любими си остават Ла Перла.

А какви бански костюми правят... не искам да говоря. Произведения на изкуството.



Тема Re: ...ъъъъъъъъъъъъ?????нови [re: Apxaнгeл]  
Автор BambiBambina (*)
Публикувано19.10.12 16:48



Нещо такова ли?







Тема Нещо любимо:нови [re: Фakличka]  
Автор BambiBambina (*)
Публикувано19.10.12 16:52







Тема Chantelle -нови [re: Лaмa]  
Автор BambiBambina (*)
Публикувано19.10.12 16:53



прекрасни са, но по-скъпи от Триумф, а и подмарката им Passionata e ok. Има ги във веригата Seven Seconds, или поне преди един определен брой години бе така.



Тема Special Prices La Perlaнови [re: Лaмa]  
Автор BambiBambina (*)
Публикувано19.10.12 17:00





Невероятни цени, момичета! И, уверявам ви, качеството е също невероятно. Само че не знам колко би струвало за доставки извън Италия.

Погледнете и в секцията Studio La Perla - там цените са много по-достъпни.


Редактирано от BambiBambina на 19.10.12 17:04.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.