Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:41 18.04.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Някой да си е патил от уроки и клетви  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано26.09.12 09:12



Гледам че някои хора си избират да си пазят тайни за разни неща от страх да не им пратят клубарите негативна енергия и да им развалят работата. Отделно си слагат червени кончета и т.под. (не съм запозната) анти ироки амулетчета. Любопитно ми е дали някой реално си е изпатил и поради това има основателна причина да се пази по суеверни начини или всички си правят нещо (според мен безсмислено) така за всеки случай.
Мен изобщо не ме е страх от такива неща и не правя нищо от гореизброеното поради тази причина. Ама то е сигурно защото до сега не съм забелязала някой да ми е навредил по някакъв начин. Единствените клетви, който ми прави впечатление че са ме стигнали са тези на майка ми и поради това съм прекъснала почти напълно контактите си с нея. Иначе разните му там джавкащи злобарчета са ми напълно безобидни. Всъщност понякога нарочно провокирам хората да злобеят за да ги проверя колко са злобни

. Както и често се правя на луда и глупава и им давам шанс да ме стъпчат за да видя дали ще се възползват от него (невероятно е колко много се възползват от него)- перфектен детектор за комплексарчета и идиотчета . Така де - хората трябва да се тестват за да знаеш колко можеш да разчиташ и какво да очакваш от тях.

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.

Тема Re: Някой да си е патил от уроки и клетви [re: OldWitch]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано26.09.12 11:47



Аз напоследък само се хваля и не съм забелязала някой да ми праща негативни енергии. Иначе, има си енергийни вампири, но аз умело ги избягвам. Уроките действат, на който вярва и се страхува. Мен не ме хващат.

Най обичам да чета, ама не мога.


Тема Re: Някой да си е патил от уроки и клетви [re: OldWitch]  
Автор BrezichkaМодератор ()
Публикувано26.09.12 15:43



Гледам че някои хора си избират да си пазят тайни за разни неща
Да изнасяш всичко от личния си живот в интернет ми се струва страшно глупаво.

Всъщност понякога нарочно провокирам хората да злобеят за да ги проверя колко са злобни . Както и често се правя на луда и глупава и им давам шанс да ме стъпчат за да видя дали ще се възползват от него (невероятно е колко много се възползват от него)- перфектен детектор за комплексарчета и идиотчета . Така де - хората трябва да се тестват за да знаеш колко можеш да разчиташ и какво да очакваш от тях.
Това ми се струва ужасно неприятна черта. Аз никога не бих постъпвала по този начин с хората. Честно казано, не бих искала да имам такъв човек в обкръжението си. Не бих желала някой ей така профилактично да ме тества.



Тема Re: Някой да си е патил от уроки и клетви [re: OldWitch]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (позната)
Публикувано26.09.12 19:15



Въпреки че никът ни е Дърта вещица, ти със сигурност си млада и не си вещица.



Аз вярвам в негативната и в позитивната енергия.
Те обаче не влияят на всеки.

Понякога си правя амулети. Това е в случаите когато усещам, че определени хора съзнателно ми правят зло.

Правила съм амулети и за други. Те казват, че им действали.

В момента нося сребърен пентаграм с малък рак, закачен на него. Връвта е черна със седем възела и с мъниста, внесени от Перу.
Това ми е най-обичайният амулет, който си нося дори безпричинно.



Тема Re: слушай какво... [re: OldWitch]  
Автор FilerO99 (МУТРИЧКА)
Публикувано26.09.12 21:50



Ще ти избия всякакви "уроки"от главата. Ще ти пратя бележка с такава оферта която никоя не може да откаже. Ще те кача не на мерцедес, а на американски крайслер пълен с уиски и други неща.

После какво ще правим ти е бедна фантазията.



Тема Re: Някой да си е патил от уроки и клетви [re: Brezichka]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано26.09.12 21:59



Е то всичко няма как да е. Пък и не виждам що па да е толкова глупаво. Би ли казала кое точно му е глупавото. Щото аз веднага мога да ти кажа кое му е умното. Можеш да получиш полезен съвет от добронамерени хора (верно - малко са ама ги има). Можеш да детектнеш злонамерените (винаги е полезно да познаваш хората хората около себе си). До сега никой нищо лошо не ми е направил (въпреки опитите) и не виждам и какво може да ми направят. Те не знаят коя съм реално (освен ако някоя "приятелка" предателка не се е намесила).
А ти искаш или не искаш умните хора винаги тестват околните, но ги е страх да си признаят за да не ги намразят. Ако имам намерения към някой - дали го глася за мъж, гадже, приятел или нещо друго обезателно го тествам. Поради тази причина много малко хора мога да нарека с думата приятели. Но те никога не разбират точно кога и как съм ги тествала. Дори да им кажа: Аз те тествам непрекъснато, ще седят и ще се чудят за кво говоря и няма изобщо да се сетят. Щото го правя интелигентно.



Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.

Тема Re: слушай какво... [re: FilerO99]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано26.09.12 22:00



чакам

Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Тема Re: Някой да си е патил от уроки и клетви [re: Лили Bиxpoнpaв]  
Автор FilerO99 (МУТРИЧКА)
Публикувано26.09.12 22:03



Пентаграм?

Ти знаеш ли, че аз като сложих моя железен пентаграм до червеното яйце от църкавата и до една ябълка, яйцето се анихилира на пода, разтече се по земята, изпари се, изчезна-остана само черупката му, а от ръцете ми се отдели миризма на ад и на смърт!Като видях тази картинка тогава преди 7 години бях пред самоубийство!А после какво се случи ти е бедна фантазииката.


Така че ако искаш да видиш лицето му и злата му светлина на живо посред бял ден продължавай да носиш пентаграм!Можеш да свършиш в някоя лудница доживот!



Тема Re: слушай какво... [re: OldWitch]  
Автор FilerO99 (МУТРИЧКА)
Публикувано26.09.12 22:04



Ооооо, супер!

Ще чакаш до ноември най-рано защото така работи схемата.



Тема е нема начин [re: FilerO99]  
Автор OldWitch (титулована)
Публикувано27.09.12 09:15



щом трябва ще си изчакам времето и реда



Истински ценното го нося в себе си, но слепите няма как да го видят.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.