Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:10 27.04.24 
Полове
   >> Женски клуб
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Отново за "тоалетната" тема  
Автор zlodeika (eнтусиаст)
Публикувано29.08.12 23:05



Здравейте хора.Много отдавна не съм влизала тук.
След водени напоследък разговори с мъже и момчета колко много са отвратени от женския род,когато става въпрос за хигиенни навици и след тази вечер,реших,че може би тук е едно от местата да се повдигне такъв въпрос.
Много е неприятна темата и се надявам,че тук няма такива жени,които в някои определени дни в месеца и когато им се наложи просто хващат с две ръце превръзката/тампона и го изхвърлят ей така,където падне в горичката зад палатката.
Кажете,че вие не правите така и че наблягате на тези неща във възпитанието на дъщерите ви.


Мина тук една злодейка...


Тема Re: Отново за "тоалетната" тема [re: zlodeika]  
Автор Filer099 (ЗЪЛ ДУХ )
Публикувано29.08.12 23:07



Имал съм само 10 сексуални връзки и в нито един случай жените не са имали проблем с хигиената.

По принцип на физическо ниво българката е много чиста жена.

You think you can destroy (me)? You\\\'d better think again I am eternal terror



Тема Re: Отново за "тоалетната" тема [re: Filer099]  
Автор zlodeika (eнтусиаст)
Публикувано29.08.12 23:26



Не си ме разбрал.Имах предвид ,че хигиенни навици включва и къде и как си изхвърляш хигиенния боклук.
Иначе хубаво изказване.


Мина тук една злодейка...


Тема Да, не [re: zlodeika]  
Автор paзбиpaм (перде)
Публикувано29.08.12 23:59



правя така, което за мен е нещо естествено и смятам, че би трябвало да е за всяка жена, но не се оказва така.

Ако взема да разправям за луксозната тоалетна в офиса ни, където най-ниското образование беше висше, бакалавърска степен ... ще ви се додрайфа. Дъщеря нямам, но се наложи да възпитавам снаха си.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Отново за "тоалетната" тема [re: zlodeika]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано30.08.12 06:12



Казвам - не правя така. Дъщеря поне засега нямам.

Впрочем колкото е отвратително да видиш метната някъде си употребявана дамска превръзка, толкова е и отвратително да видиш, с извинение, ла*но не на място, или плюнка на тротоара, или да подушиш миризма на урина на улицата, а тези неща ги правят и мъже, еле последното е почти изключително характерно за тях, така че въпросните мъже и момчета няма нужда да се превземат по отношение на "женския род" и хигиената му - мъжете, изглежда, като цяло са даже по-големи простаци и мърльовци. Евентуално могат да зарежат мърлявото гадже, което са хванали, ако прави така. "Като цяло", казвам, защото разликите са повече индивидуални, отколкото родови, като всички разлики.

А, няма да забравя едно изказване на мой познат, при това с нелоши хигиенни навици - "Аз съм мъж и мога да не се къпя и по два месеца, не е като при жените". Подтекстът не беше според мен, че на мъжа му е позволено да вони на кочина, а че той просто няма такава нужда от къпане. Мъжете, някои поне, някак си свързват нуждата от хигиенни мерки и лошите хигиенни навици основно с месечния цикъл и изхвърлените дамски превръзки, а те не се изчерпват с това.

Редактирано от MupaM на 30.08.12 06:25.



Тема Re: Отново за "тоалетната" тема [re: zlodeika]  
Автор Virgo (кобра)
Публикувано30.08.12 07:54



Здрасти

естествено, че не правя така. Естествено, че като порасне още малко дъщеричка ще й обясня къде и как се хвърлят тези работи. Особено мразя някой да хвърля такива неща в тоалетната. Знаете как се запушват и какви бели стават след това.

Иначе съм съгласна много с Мира. Много са ми противни мъже с ниска хигиена, които смятат, че им е позволено само защото са мъже. Все пак аз като една истинска дева имам нещо налудничаво с темата чистота и хигиената ми е като фетиш. Не мога да си легна с някой с мръсни уши, нокти, с неподстриган врат или пък недай боже храчещ по улиците - па нека си е красавец





Тема Re: Отново за "тоалетната" тема [re: zlodeika]  
Автор ФишPиб (Емарципанена)
Публикувано30.08.12 09:02



надраска нещо и офейка?


Много се радвам да те мерна!

Определено темата с личната хигиена ще остане непреходна! Мога като майка на дъщеря, чийто цикъл е дошъл още на 10-годишна възраст, да кажа, че никога у дома не са разбирали какво се случва. Дискретно и без натрапване.



Тема Re: Отново за "тоалетната" тема [re: zlodeika]  
Автор BrezichkaМодератор ()
Публикувано30.08.12 10:22



И още нещо гнусно - под прозореца ми се събират майки с дечица. Не мога да разбера защо някои майки просто оставят мръсните памперси там, където са ги сменили - на площадката.

Аз минавам събирам там какви ли не боклуци - шишета от минерална вода, опаковки от чипс, чаши от кафе и ГАДНИ МРЪСНИ ПАМПЕРСИ. Толкова ли е трудно да имат една торбичка в детската количка, в която да слагат боклука и просто да го хвърлят в контейнерите като минават покрай тях!



Тема Re: Отново за "тоалетната" тема [re: zlodeika]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано30.08.12 12:19



Да добавим и пикаенето върху седалката на тоалетната чиния, щото ги било гнус да седнат на седалка, използвана от друг. Гнус ги е и да вдигнат седалката, ама не ги е гнус да я опикаят.


Забравих и космите из банята след къпане.
Най обичам да чета, ама не мога.

Редактирано от ПOЛУидиoтчeтo на 30.08.12 13:56.



Тема Re: Отново за "тоалетната" тема [re: Brezichka]  
Автор ФишPиб (Емарципанена)
Публикувано30.08.12 12:40



Берьозке, защо не метнеш един имейл на РИОКОЗ и на Общината (все ще има отдел, който отговаря за чистотата), ако можеш снимай майките, обикновено едни и същи дремят на определени места, дори и на местен тв канал се обади.

Малко различно от чистотата, но в Бургас има няколко улици, които трябва да преградят с 2-метрова ограда. Едва ли се има нова Стефка К., която да може да я прехвърли. Пешеходците пресичат като луди, където им попадне. Едва ли познаваш Бургас, но има едно място, където освен,че пресичат, много често има блъснати пешеходци с тежки последствия, защото колите бързат да се изнесат от кръстовището. Та, там сега дежурят от мотоотделението "Сигма" и дебнат. Като каже нарушителят,че няма лична карта и хоп!50 кинта за карта и 50 за неправилно пресичане. Надявам се това бързо да възпита бързащите из целия град.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.